Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

Z Arabellą na hubertusowym wyjeździe (siostrzyczka pięknej Astry 😀)


to pierwsze foty telefonowe ale bedzie więcej ...
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
31 października 2011 09:59
enklawa oj tak piękne kobyłki mamy  😉
Na drugim domalować Arabelli na głowie malutką gwiazdkę,na zadniej nodze 1/2 pęcinki i wypisz wymaluj Astra  😁
Czekam na więcej fotek.

P.S Jakie masz ochraniacze dla niej?Chce kupić mojej,ale zupełnie nie wiem jakie,jaki rozmiar  😡
Też miałam problem ale kupiłam już dawno takie najzwyklejsze tanie i przypasowały  pewnie musisz szukać L albo XL  🙂 ja mam z tego sklepu
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001666698999&ref=pb
Isabelle, uznawane sa wszystkie masci jednolite poza kasztanowata i zadne kolorowe.
Za namową iwona9208,  dodaję kilka zdjęć Bajki, która jest u nas dzięki Kolorwiatru.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
01 listopada 2011 17:10
Uwielbiam takie ślązaki pod siodłem-piękne,masywne koniska  💘
Czy ktos moze orientuje sie juz jakie ogiery beda na dolnymśląsku (okolice Jeleniej Góry)🙂???wiem ,ze rozdział jest 11,ale moze ktos wie o jakis przeciekach🙂?
Łaciata   Forever in my heart ♥
22 listopada 2011 12:41
Witam wszystkich miłośników Ślązaków !!!

Mam do was ogromną prośbę szukam wszystkich informacji i zdjęć ogiera mojej klaczki.

Imię:Aron
Rasa:Ślązak
Maść:Gniada (tak ma w papierach może zmieniła się)
Wiek:1985

Jest to już starszy ogier nie wiem czy jeszcze żyję.Chce wiedzieć jaki był i jak wyglądał tatuś mojej malutkiej  😉

Z góry bardzo dziękuję i jestem mega wdzięczna !!!!!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
A sprawdzałaś już w bazakoni.pl? Tam jest taki: http://www.bazakoni.pl/horse_105615.html
Łaciata   Forever in my heart ♥
22 listopada 2011 21:05
Cień na śniegu - Tak sprawdzałam, sama dodałam to zdjęcie do bazy koni 🙂
Jest takie sobie chciałabym coś lepszego. I ogólnie jakieś informacje o nim, wymiary, bo tamte były podaje jako 3 latek.
[quote author=Łaciata link=topic=99.msg1196259#msg1196259 date=1321965662]
Chce wiedzieć jaki był i jak wyglądał tatuś mojej malutkiej  😉
[/quote]
a co to za roznica w kontekscie twojego konia?  🙄
Łaciata   Forever in my heart ♥
22 listopada 2011 21:53
katija - bo jej ojcem mojej małej i to jest dla mnie bardzo ważne i już! :] tłumaczyć się nie muszę. Proszę tylko o info i jakieś lepsze fotki.
Ja mam dwa  mixy  😉, prawie już trzylatki po śląskim Arsenie.W tej chwili zaczynają delikatną pracę  pod siodłem .Tak  wyglądały jako    prawie 2,5 latki.  Niestety nowszych zdjęć w tej chwili brak.Ostatnie dwa Arsen.
Hej! Zapisuję się do Waszego funclubu  🙂. Moje śląskie to Piorun  💘, po Posejdon śl od Pola śl (po Profos). Ma ktoś może konia po Posejdonie lub Profosie? lub zna? Tak, z ciekawości, jak wyrosły, bo my mamy 8 m-cy. Pozdrawiamy serdecznie miłośników rasy! :kwiatek:
nie wiem czy to ten sam, ale Profos jest dziadkiem od strony ojca mojej kochanej kobyłki, Melani 🙂 http://www.bazakoni.pl/horse_104059.html
Śląskie na zawodach 😉




Aaaaa! 😍 Ekstra. Gratulejszyn. 😉 Masz więcej zdjęć? 😉
On ma większą szyję na tym 3 zdjęciu czy już mi się wydaje? :>
Sankaritarina, nie mam 🙁 trochę ostatnio przypakował 😉 i brzuch też jakiś mniejszy.
Kochani jak po niemiecku nazwać konie rasy Śląskiej?
U nich odpowiednik nazywa się schweres warmblut.
Schlesiche- takie widziałam podpisy pod zdjęciami polskich ślązaków...
aaaaa mój idol w Zbrosławicach. Gratuluję Wam 🙂.
Pięknie się prezentujecie
enklawa, to Ty byłaś przed chwilką w teleexpresie? 😉
Karo3   imię Róży...
12 grudnia 2011 18:21
witam wszystkich 🙂
od całkiem niedawna dzierżawię klacz śląską o imieniu Róża. Jestem absolutnie zafascynowana charakterem Róży, w terenie i codziennym obejściu jest po prostu  rewelacyjna. To pierwszy koń tej rasy, z którym mam kontakt i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Miło mi będzie poczytać i pooglądać Wasze ślązaki 🙂

Ojcem Róży jest ogier Retor, może ktoś zna lub operuje zdjęciami tego pana?

kilka zdjęć samej Róży...




















[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] prawie wszystkie zdjecia za duze i przekroczona dozwolona ilosc zdjec na posta
dogata - Butek zrobił na mnie wielkie wrażenie, nigdy bym nie powiedziała, że to ten mały Butuś przylepka kochana 🙂 ale wyrosło Ci konisko!  😍
lenalena po Profosie Aragon ogier śląski lat 5 🙂 Znam jeszcze po nim parę innych koni, ale niestety zdjęć nie posiadam.
Cierp1enie Ale masz zapłon 😉 ja tez byłam w szoku ze to Butek 🙂 nawet go nie poznałam xD
no mam zapłon heh
ale przyznam szczerze, że staram się nie wchodzić na dział "końskie" bo kończy mi się to zakupami 😀


aliasa - wielki i urodziwy 🙂
czy dysponuje ktoś zdjęciami lub opiniami o ojcu mojej Borki, chodzi mi o ogiera Abar (Alma - Begis) ?  🏇
U nich odpowiednik nazywa się schweres warmblut.
Schlesiche- takie widziałam podpisy pod zdjęciami polskich ślązaków...


jak juz podajesz zagraniczne nazwy, to moze chociaz poprawne wersje? 😉


Figaro ladne konisko! pewnie zaraz zostane zbesztana, ze sie czepiam- ale co on ma z kopytami? zwlaszcza tylnimi, nie wiem czy dobrze widze, ale z tego co zerknelam to nie wygladaja najfajniej... EDIT: ja i moja precyzja  😵 chodzi mi o zdjecie z A.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się