Gdańsk, Trójmiasto - fajne miejsca, wydarzenia, r-voltowicze

Gillian   four letter word
16 grudnia 2010 11:39
dojście do stajni jest z ominięciem pałacu, więc raczej spoko 🙂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
21 stycznia 2011 20:21
trójmiejscy voltowicze! zwracam się z uprzejmą prośbą o informacje na temat basenów w gdańsku i okolicy? orientuje się ktoś, gdzie jest w miarę na studencką kieszeń i można wykupić kurs/lekcje pływania? i czy może któryś z voltowiczów byłby chętny na 1, do 2 razy w tygodniu wyskoczyć na basen?  😎
Ponia   Szefowa forever.
21 stycznia 2011 21:18
trójmiejscy voltowicze! zwracam się z uprzejmą prośbą o informacje na temat basenów w gdańsku i okolicy? orientuje się ktoś, gdzie jest w miarę na studencką kieszeń i można wykupić kurs/lekcje pływania? i czy może któryś z voltowiczów byłby chętny na 1, do 2 razy w tygodniu wyskoczyć na basen?  😎


Na Awfie, jest chyba taka możliwość, jak będę na uczelni i nie zapomne to sie tam przejdę  i dam znac 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
22 stycznia 2011 10:06
będę wdzięczna Ponik. o rozeznanie w kwestii finansowej też bym prosiła  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 lutego 2011 15:24
Bee., sprawdź tu, tanio nie jest, ale dobrze uczą:
http://www.aqua.gda.pl/index.php?category=257&cat=462&pod_kat=1&lang=pl

co do ścianek - przetestowałam obie i elewator jest o wiele bardziej przyjazny, jeśli chodzi o początkujących. W alfie jest o wiele trudniej no i mniej kameralnie. Niestety na stałe muszę chodzić do alfy, ale jak już nie będę musiała, przeniosę się do elewatora.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 lutego 2011 15:28
Ja ze szkołą chodzę na start, może tam?
Ja ostatnio rozdziewiczałam się na ściance w Elewatorze i zdecydowanie polecam-bardzo miła atmosfera, otwarci ludzie, naprawdę podobało mi się to miejsce choć fakta faktem-nie mam porówwnania z innymi.Jednak po moim pierwszym razie tam czuję się co najmniej zachęcona 😉
W Alfie bywałam tylko jako kibic, w Elewatorze wspinałam się kilka razy i jest bardzo fajnie. Wybór łatwiejszych "tras" super. Wprawdzie miałam jedną małą "przygodę", ale ja zielona, na pewno znającym się na rzeczy wspinaczom nic takiego nie grozi 😉 Jutro idziemy  😅
pony   inspired by pony
03 kwietnia 2011 18:55
Pomocy! Czy w Trójmieście jest szansa na znalezienie noclegu, którego cena w 2-osobowym pokoju będzie niższa niż 80 zl za osobe za noc? 🙁 Hostele (oglądam w necie) są tak drogie, nie spodziewałam się aż takich cen. W Krakowie w łikend majowy płaciłam mniej. Mój cudowny wyjazd pewnie się zaraz sypnie z powodu tej drożyzny.
Na to wygląda. Ale za to mamy tani weekend
"Rozsmakuj się w Gdańsku - weekend za pół ceny"
http://www.gdansk.pl/nasze-miasto,512,14986.html
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
05 kwietnia 2011 21:20
wł. Felix-Huston, forever felicis!, ekhm, to może lepiej tegoroczny link kwietniowy podać 😉 ?
http://www.gdansk4u.pl/rozsmakuj
oo, Alvika jednak zyje  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 kwietnia 2011 22:29
Nieśmiertelna harcówka:
http://www.schronisko.sopot.zhp.pl/
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 kwietnia 2011 07:16
oo, Alvika jednak zyje  😁 
Tja, mogłabym to samo napisać  😂
PS. Kulesław pozdrawia

A w temacie trójmiejskim: ktoś jeszcze uskutecznia wieczorową porą rolkowanie na promenadzie?
pony   inspired by pony
06 kwietnia 2011 08:08
Alvika, Felix- Dziękuję🙂 Sprawdziłam sobie wszystko, fajna sprawa taki łikend za pół ceny!
Strzyga- ceny faktycznie fajnie, ale ponieważ nie jadę grupą tylko "parą", że tak się wyrażę, to szukam jednak czegoś z 'dwójką'. Ale właśnie 'dwójki' w wielu hostelech w w/w łikend wychodzą też koło 30 zł za osobe🙂

'
30zł za miejsce w dwojce to duzo??  🤔

Alvika, mnie kusilo ostatnio by isc na rolki, ale mam tak obolałe nogi od chodzenia dzien w dzien godzinami ze marze tylko o lezeniu z nogami w gorze.. za to przypominam sie ze mialas mnie w teren zabrac  👀
pony   inspired by pony
06 kwietnia 2011 08:30
Nie, magda, 30 zł za miejsce w dwójce to bardzo mało, chyba coś przeoczyłaś🙂
Ha, wygląda na to, że żyję wspomnieniami 😉 Przepraszam za nieświeży link. Wczoraj zobaczyłam baner na chałupie po sąsiedzku, okazuje się, że to www.willaela.pl
Strona nie jest ani przejrzysta, ani aktualna, ale może można negocjować telefonicznie. Tylko zobacz najpierw galerię.... Wygląda tanio.  🤔
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 kwietnia 2011 10:23
za to przypominam sie ze mialas mnie w teren zabrac  👀  
Alvika w międzyczasie zrobiła sobie kuku w kręgosłup i ukróciła wszelkie "terenowanie" tak o 99% 🙁  Nawet na Kulesława wsiada G. (:kwiatek🙂 i mój TZ - a ja tylko od święta, w ramach nagrody za dobre sprawowanie - i tylko na ketonalu. Starość nie radość.
A na Wielbłądkach testuje się teraz nową koncepcję uSZPORTowienia  😵

A w temacie trójmiejskim: ktoś jeszcze uskutecznia wieczorową porą rolkowanie na promenadzie?


Sezon czas zacząć! Ja się piszę!
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 kwietnia 2011 11:04
Ale my JUŻ jesteśmy umówione  😎  To jak, najpierw zdjęcia, potem rolki - czy odwrotnie?
A Ty ZNOWU masz kuku ?  😵 Wspolczuje Ci, babo. Kurde, gdzie Ty takiego faceta znalazlas, ze koniarz i motocyklista w jednym ? Tez chce !
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
07 kwietnia 2011 08:47
Angeel, nie, nie chcesz takiego, wierz mi!  😎
Popatrz na ceny sprzętu moto, potem na ceny sprzętu jeździeckiego, na ceny maszyn, na średnie koszty utrzymania koni... pomnóż to przez dwa i zaplanuj domowy budżet. Kochana, radzę ci szczerze: szukaj - no nie wiem - pasjonata bierek? Bierki są super i zazwyczaj nie doprowadzają ludzi do ruiny.
I przecież liczy się pasja, a nie jej konkretne ukierunkowanie, prawda?  😁

Mój kręgosłup, niestety, naprawić się nie chce  😤  Powoli zaczynam się z tym oswajać (otoczenie już się oswoiło: jak komuś w pracy łeb pęka, to nie leci do apteki - tylko błagalnie na moją torebkę patrzy, bo tam zawsze jest pełne zaopatrzenie).
Alvika, Lena kiedy lecicie na rolki? Może bym się dla odstresowania też wybrała. 🙂
Alvika, to słabo... ale odwiedzic mnie mozesz w koncu :P rudej juz ni ma ale jest inne zwierze. tez nie jezdze juz dluzszy czas, ale przynajmniej codzien w stajni jestem i sie czyms jednak zajmuje
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
13 kwietnia 2011 20:47
dziwne i nie codzienne pytanie: wiecie moi trójmiejscy re-voltowicze, gdzie znajdę fajny lumpex? taki, gdzie na prawdę można coś wyszperać?  👀
hehe watek szmateksowy zmotywowal? 😉
kiedys we wrzeszczu w okolicach dmowskiego jakies swetry zakupilam - sa niezniszczalne! ale to dawno bylo a szmateksy w tych okolicach drogie niestety
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
13 kwietnia 2011 21:42
magda,  👀 wątek szmatowy? nic nie wiem! dzisiejsze zakupy mnie zmotywowały do szukania lumpeksu. za 4 szmatki 150zł prawie (same t-shirty). no i zakochałam się w katanie, a tutaj cena też z kosmosu (160zł). słyszałam, że w Gdynii jest świetny, zna ktoś? nie mam pojęcia na jakiej ulicy.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,50637.0.html ale nie przegladalam nawet wiec nie wiem co tam pisza ludki
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
13 kwietnia 2011 22:33
o dzięki magda. na pewno przejrzę! jakby ktoś wiedział, gdzie jest jakiś godny uwagi, czekam na wiadomość. i zapraszam do wspólnego plądrowania 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się