Sesja/Studia i t d ;)

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 maja 2011 16:10
sei, Mam plan zaliczyć wszystko w pierwszym terminie 😂
U mnie od poniedziałku zaczyna się gorączka przedsesyjna w związku z zapisami na egzaminy .  W tym roku 3 egzaminy z obu  semestrów , generalnie ciężkie, i czarno to widzę,  jak się uda to wszystkie ustne. Mimo wszystko jeszcze do mnie nie dociera, że za jakieś dwa tygodnie pierwszy nich ...jeszcze sobie błogo żyje , z myślą że jakoś to będzie . Końcówka semestru nawet nie jakoś bardzo zapchana kołami na szczęście , wypada jedno max dwa w tygodniu czyli standardowo. Raczej z  zaliczeniami nie powinno być problemu , już dwa przedmioty z głowy. Najlepsze jest to , że przez to że w sesji wypada Boże Ciało , trwać powinna jakieś 10 dni , co na 3 egzaminy nie ma szans , dlatego zaczynamy już od 13.06 a kończymy gdzieś w lipcu ...dżizaz a tak było fajnie ....
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 maja 2011 16:48
na sggw sesja oficjalnie od 20 czerwca do 01 lipca 2011 r. ale ruszamy już 13 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 maja 2011 17:13
sei, To tak jak my. Niby 20, ale 13 już zaczynają się kobyły zaliczeniowe 😵
U nas sesja tylko do 13.06 ale w sumie jak wszystko się zda w zerowych i jedynkach - 6 koniec!  😅 Został mi ustny francuski, historia sztuki ze zwykłych przedmiotów. A z kierunkowych - 2 najcięższe.
Kurczę odłożyłam pisanie 2 prac do ostatniej chwili i zdaje się, że dzisiaj czeka mnie ciekawa noc z Bachem i Beethovenem z tego powodu..  🤬
trzynastka   In love with the ordinary
26 maja 2011 17:54
Uwaga uwaga... właśnie w połowie poprawiania pracy mój komputer poczęstował mnie blue screen'em.  👿
Tak, tak zgadłyście... przez to, że dokument był otwarty nic się nie zapisało ponad to co zapisywałam dwie godzinki temu na pendrive, to co zapisywałam na kompie znikło. Znaczy nie całkiem znikło, po prostu został jedynie pierwotny dokument, bez późniejszych poprawek. Generalnie połowa mojej dzisiejszej roboty wyparowała.
Zaraz ma być chłop- informatyk, będzie o to walczył ale szanse są marne :<

Przy okazji zapytam tu, może ktoś ma jakieś notatki, stare prace z zarządzania na kompie i mógłby się nimi ze mną podzielić ?  Nie mogę wypożyczać książek, bo na prace lic wyczerpałam limit do wypożyczenia a nie mogę ich oddać, bo są mi zwyczajnie potrzebne dalej. A muszę napisać esej na 25 stron właśnie z tematyki socjologia ekonomi- zarządzanie i nie mam z czego.  🤔
Scottie   Cicha obserwatorka
26 maja 2011 19:53
Do tej pory myślałam, że mam farta na tych studiach... W poniedziałek pierwszy raz opuściłam wykład z prawa karnego... jak sie okazalo bylo bardzo malo osob i dr wszystkim wstawil piatki na koniec. SUPER!! :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 maja 2011 20:03
A ja miałam dziś na hiszpańskim niezapowiedziane koło z całego roku ze zdaniami, których nie przerabialiśmy. Fajnie, nie? W dodatku zostałam wychu...kana przez moje kumpele, bo miałam pisać z nimi prace, co prawda jestem w innej grupie, ale kolo jest mega na luzie, więc różne kombinacje są dostępne i nie było problemu, gadałyśmy o tym, nawet wczoraj,  ale jedna z nich dziś stwierdziła, że to za mało materiału jak na 3 osoby i muszę pisać sama. Dziś. I jeszcze jedną pracę.
Czy są voltopiry z UW ? Jeśli tak to czy ktoś się orientuję czy sa jutro godziny dziekańskie ?
pony   inspired by pony
26 maja 2011 20:48
ja nie z UW, ale nie wyobrazam sobie jak macie dotrzec na uczelnie jesli nie ma dziekanskich  😁

a ja wlasnie pisze prace zaliczeniowa o eye-trackingu w badaniach usability, jeszcze troche, jeszcze troche i bedzie z glowy. Chociaz to 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
26 maja 2011 21:31
tulip, ja jestem. U mnie na WDINP nie ma godzin dziekanskich. Na 18:30 bede musiala sie przedostac z kampusu glownego na KP3. I nie mam pojecia, jak to zrobie... chyba sie teleportuje.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 maja 2011 21:37
warszawa - współczuję wam. Serio...
pony   inspired by pony
26 maja 2011 21:38
tulip, ja jestem. U mnie na WDINP nie ma godzin dziekanskich. Na 18:30 bede musiala sie przedostac z kampusu glownego na KP3. I nie mam pojecia, jak to zrobie... chyba sie teleportuje.


ani trochę nie rozumiem dlaczego nie zrobili Wam rektorskich.
busch   Mad god's blessing.
26 maja 2011 22:37
A ja mam w ten weekend zjazd, już to widzę jak się dostałam na uczelnię jak będzie akurat jakiś Barackowóz przez krakowskie się toczył. Zupełnie bez sensu, powinni nam ten zjazd odwołać, ale niestety tego nie zrobią  😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 maja 2011 22:39
szczyga, pozazdrościć koleżanek... ale niestety wiem na własnej skórze że faktycznie się takie zdarzają.
na szczęście mam też znajomych którzy za 'darmo' dopisują mnie do swoich prac jak jest potrzeba. a ja w zamian robię za nich w innym termie jakąś inną pracę/projekt 🙂 są też tacy którzy bezinteresownie udostępniają mi swoje notatki (na zootechnice mogę chodzić na 1 wykład - i tak go często omijam  :icon_razz🙂 - severus  :kwiatek:

'barackowóz'  🤣 słyszałam że to będzie limuzyna na gąsienicach. nic innego nie upora się z polskimi drogami  😂 dobrze że mnie jutro nie ma w wawie - już w domku  💘
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 maja 2011 22:42
Często narzekam na swoje miasto, jakie to zadupie i w ogóle opóźnione w rozwoju - ale pod jednym względem w sumie się cieszę. Ominie mnie ta cała szopka z korkami 😁

Juwenalia zaliczyłyście? Ja jutro idę na Big Cyca 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 maja 2011 23:04
sei, a jednak dostałam pracę na mejla, żeby dopisać zakończenie. Ale raczej chłodno zostałam potraktowana.

Mój rok jest bardzo pomocny. Notatki i książki krążą właściwie cały czas, pytania na koła opracowywane czasem wspólnie, ktoś to zbiera i wydaje w przystępnej formie, ktoś znajdzie ciekawe linki, info uczelniane, od razu udostępnia.

sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 maja 2011 23:12
strasznie nie lubię ktoś mi pogada/traktuje z łaską.
najważniejsze że dostałaś pracę 😉

mój rok jeden i drugi jeżeli chodzi o taką ogólną mobilizację  to hmmm
na inf eko sporo materiałów krąży ogólnodostępnych. ale jest też sporo które krążą w zamkniętych grupach.
na zootechnice 'dzieciaki' się stopniowo rozkręcają i chętniej współpracują. większość wykładów jest ogólnodostępna w postaci zdjęć. czasem jak ktoś dorwie to materiały od starszych roczników.

tak w ogóle jak już przy tym jesteśmy - jest tu ktoś z dziennej zootechniki z sggw? ponoć test z genetyki populacji jest co roku ten sam (z drobnymi zmianami ewentualnie). prawda to?

edit: kolokwium z genetyki mam jednak w ten wtorek. dobrze że wzięłam notatki 🙂 ale do konia będę jeździć 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
26 maja 2011 23:20
sei, studiujesz z Jagną W. (zootechnika)? 😉

tulip, na UKKNJA UW na Nowym Świecie (za palmą), mają odwołane zajęcia, także duże prawdopodobieństwo, że zrobią te godziny (pewnie od 15).
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 maja 2011 23:51
szczerze mówiąc - nie mam pojęcia  😡 🤣 niewiele osób kojarzę z imion a co dopiero nazwisk. ale jestem na pierwszym roku dziennej zootechniki więc jeśli ona też to prędzej czy później ją zidentyfikuję  😁
może gdybym ją zobaczyła to bym poznała. szukałam na fejsie w naszej grupie ale nie znalazłam 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 maja 2011 07:52
Bardzo uprasza się dziś o trzymanie kciuków za mnie. Mam jedno z cięższych zaliczeń no i... nie ma co ukrywać: BOJĘ SIĘ!

Z góry NIE dziękuję co by nie zapeszyć 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 maja 2011 08:06
Zła jestem na siebie. Wychyliłam się i poszłam na zerówkę z prawa gospodarczego. Reszta roku też się wychyliła, tylko że na ok. 50 osób zdało 8, a przedział ocen to zaszczytne 3 - 3.5. Zdałam, ale trója kładzie mi na amen średnią na stypendium.
Nauczka na przyszłość: nie wychylaj się, bo dostaniesz po łbie. Ech 🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 maja 2011 08:13
Alvika, a u kogo egzamin?może u mojego byłego promotora?pisałam pracę u Powałowskiego 😁
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 maja 2011 08:37
Niet, u dr Anny Dobaczewskiej.
Averis   Czarny charakter
27 maja 2011 08:58
busch, nie zrobią, bo dziekan nam powiedział, że w tym czasie bałtystyka i slawistyka mają jakąś wizytację i nie mogą odwołać połowie kierunków. Jednak zajęcia z dziekanem, to gwarancja najświeższych informacji 😎
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 maja 2011 10:29
martva, są kciuki 🙂
martva kciuki

ninevet  no to też pech, ale my mamy u nas na uczelni poprawkę u innego wykładowcy (nie wiem czy u was tez tak jest, że wyklady ktoś inny prowadzi i ćwiczenia) (czyli lepiej)
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 maja 2011 11:29
Ja właśnie pocałowałam klamkę biblioteki na anglistyce. Koniecznie mi jedna książka była potrzebna, chciałam zamówić i co? Jajco. Teraz musimy poprosić o przełożenie prezentacji na za dwa tyg bo się z wszystkim nie wyrobimy, a książka będzie jakoś w środę dopiero. Dzień przed prezentacją 😵
a ja mam dwa dni do napisania briefu strategicznegu, briefu kreatywnego i storyboardu na zaliczenie reklamy telewizyjnej, nie mam pomysłu, chęci i przede wszystkim czasu.
a i jeszcze nawet nie zajrzałam do historii fotografii, nie wiem jak ja to zaliczę 😁 a to już w niedzielę.
mam straszną "niechcicę".

strasznie głupie te sesje!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 maja 2011 12:53
martva
Daj znać jak poszło 😉


Ja dziś pisałam pierwsze zaliczenie, raczej będzie do przodu, ale jestem na siebie zła, bo siedziałam nad tym bardzo dużo, a i tak trochę namieszałam. Nie chciałabym znowu marnej 3, bo wiem, że z tego przedmiotu stać mnie na więcej. Ciekawe jeszcze jak kobieta będzie oceniała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się