System TTouch, metody masażu i opisu charakteru koni

Averis   Czarny charakter
25 stycznia 2009 19:21
Mój (w sensie, że zwykle wolno wszystko pojmuje) 😁 Było tam też coś o ociężałości umysłowej    😜 Jesteśmy chyba wyjątkiem, bo  u nas opis miał wybitnie mało wspólnego z rzeczywistością  👀
Koniczka:

Koń Ideał 🤣? Non stop czytałam: inteligentny, łatwo się uczący, chętny do współpracy, o spokojnym nastawieniu, bystry, spokojny, pewny, o nieskomplikowanej naturze... 💘 Jedyne, co mnie zastanowiło to te zmarszczki nad oczami. W książce jest napisane, że oznaczają niepewność i konia, który może mieć problem ze zrozumieniem, czego się od niego wymaga.

kujka: nie 🤣 inteligentni ludzie - inteligentne konie 💃
busch   Mad god's blessing.
25 stycznia 2009 19:28
kujka- sprzeczności w opisie również są objawem "złożonej osobowości", a nie błędności metody  🤔
Averis   Czarny charakter
25 stycznia 2009 19:30
nie lol inteligentni ludzie - inteligentne konie tanczacalinka
coś sugerujesz  😁?
Napisałaś, że się nie zgadza z rzeczywistością 😁

A ja o rzeczywistości piszę 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 stycznia 2009 19:32
Tattini nieskromnie powiem, że opis zdaje się być trafiony 😀
Koniczka jakie twój koń ma ogromne ganasze! Duże oczy, nozdrza - wszystkie cechy wskazują na konia inteligentnego i chętnego do współpracy - masz bardzo fajnego konia  🙂
Averis   Czarny charakter
25 stycznia 2009 19:36
Tattini Sprytnie wybrnęłaś  😎 Ja po prostu jestem zdania, ze mój koń, pod względnie przeciętną powierzchownością, skrywa prawdziwy geniusz. Te małe ganasze-to dla zmyłki są.  😁
Żeby sobie nie myśleli, że taki łatwy do odczytania jest 😂
Robi nas w konia 😉
Nie chce jakiś znawca mi ocenic konia po zdjęciach na maila?
potem wysle to co mowi linda, to co mowi znawca i to co wiem ja o swoim koniu
ciekawe czy bedzie rozbieznosc...
Ja też bardzo poprosze 🙂






Bede bardzo wdzieczna 🙂
[quote author=Diakon'ka link=topic=1612.msg155009#msg155009 date=1232791048]
a o co chodzi w tą teorią wicherkową? it rings a bell, jak koń ma wicherki to znaczy, że jest nieobliczalny i temperamentny?😉
mój ma na ten przykład 2 wicherki. i migdałowe oczy!
[/quote]

No właśnie, o co chodzi z wicherkami? Miałam opisy moich dwóch koniowatych w paszportach zrobione najwyraźniej niedokładnie - zaznaczone tylko gdzie są wicherki, ale nie napisane dlaczego  😉
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
27 maja 2011 09:00
Ja tez pozwole sobie poprosic o opinie o Vibrante, to dla mnie bardzo bardzo wazne a kiedy dostane odpowiedz to z przyjemnoscia napisze dlaczego to az tak istotne 🙂
Bede Wam bardzo wdzieczna  :kwiatek:
ja takze bym prosila o opinię o Kacprze, jesli by się dalo. Chętnie się dowiem, czy zgadza się z nim  😉
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
31 maja 2011 15:48
To i ja poproszę i będę bardzo wdzięczna, gdyby się komuś chciało poświęcić nam chwilkę  :kwiatek:



A może ktoś podałby maila tej kobiety? :3
Wystarczy napisać z wielką prośbą o opis i dołączyć zdjęcia?
Na jej oficjalnej stronie jest mail, w kontaktach bodajże. Mi odpisała, ale to było już 3 lata temu.. warto próbowac 🙂
Czy mogłabym prosić o opinie na temat Whisky ?
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
01 czerwca 2013 09:18
a ma może ktoś tę księgę na sprzedaż? Chętnie sobie poczytam, zwłaszcza masaż mnie interesuje.  :kwiatek:
Venus   You're my wonderwall
01 czerwca 2013 11:47
To może mi się uda załapać na opis konia? 🙂








Z góry dziękuje  :kwiatek:
Nie wiem, czy zauważyłyście, ale ostatni opis w tym wątku pojawił się w 2009 roku. Mnie nadal zaskakuje, ile jest chętnych usłyszeć opinię wyrocznię o charakterze i cechach konia na podstawie kształtu jego łba. W Niemczech tak gdzieś w latach 30tych ubiegłego wieku rozpowszechniła się nauka dotycząca oceny ludzkich charakterów i  wartości na podstawie kształtu czaszki, albo długości nosa. Ciekawe, jaki te osoby, które kupują wersję końską, miałyby stosunek do systemu w identyczny sposób opiniującego o ludziach?

Podrzucam pomysł na biznes: odpalić ładną stronę i za płatnego smsa pisać wypracowanko na temat konia ze zdjęcia. W sumie można by też dołączyć horoskopy 😉
Podrzucam pomysł na biznes: odpalić ładną stronę i za płatnego smsa pisać wypracowanko na temat konia ze zdjęcia. W sumie można by też dołączyć horoskopy 😉
😂 Quanta, Ty to masz głowę do interesów  😉
Koński Wróżbita Maciej 😀

Poczytałam nieco ten wątek i szczerze mówiąc,takiego aspektu quniareczkowości jeszcze nie odkryłam 😀
Ostatnio w pewnym czasopiśmie psychologicznym pojawił się artykuł o tym, że mężczyźni z kwadratową szczęką są bardziej agresywni, ponieważ  ten typ kośćca świadczy o większej ilości testosteronu  🍴
Witam
Szukam właśnie tej książki 🙂 Próbuję ją znaleźć od dłuższego czasu lecz nigdzie jej nie mogę znaleźć 😕 
Może Ktoś ma ją do sprzedania? Książka może być używana
Arabek, [sub]na chomiku jest[/sub] jeśli chodzi Ci o "Prawdziwą więź...". :P
Kiedyś w to wierzyłam, ale przestałam gdy trafił mi się wałach, pół xx, fajnie ruszający się i energiczny koń, 2 poziomo ustawione wicherki. Nieco "bałam się" zajazdki, ale okazał się osłem...
3 dni pracy i pierwszy teren... mówię sobie - spokojnie, jeszcze pokaże na co go stać... mimo świetnego papieru skokowo nie pokazał szału, pierwsze zawody - no nic, poprostu osiołek do rekreacji  😉
a charakter? mimo, że xx na hol to bardziej przypominał starego ślązaka (budowa sportowca, głowa osiołka)
Arabek, [sub]na chomiku jest[/sub] jeśli chodzi Ci o "Prawdziwą więź...". :P


Tak chodzi mi o tą książkę 😉 🙇 dzięki za informację
Livia   ...z innego świata
04 maja 2014 12:51
Akurat do tych wicherkowych cech i wróżenia z fusów podchodzę sceptycznie, ale masaż TTouch jest naprawdę fajną sprawą. Miałam okazję być na szkoleniu z TToucha i muszę powiedzieć, że przydaje się. Ktoś może wie, czy w Polsce szkoli ktoś poza Magdą Gatty? 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 maja 2014 14:04
[b]Livia[/b]- A u mnie to ,,wróżenie z fusów" się sprawdziło (obserwowałam pilnie trzy konie w różnych sytuacjach, ich postępy itp.). Na podstawie wicherków sprawdzałam tylko jednego z tej trójki i też się sprawdziło.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się