moda, ciuchy etc...

No wlasnie opaski nie bedzie jednak 🙂 Jakies spiete włosy zrobie sobie i nie wiem jaki kolor dodatkow dobrać, czy w ogole dać jakies kolczyki czy co tam jeszcze mozna 😵
Pursat   Абсолют чистой крови
21 lipca 2011 19:58
Jak rezygnujesz z opaski, kolczyki jak najbardziej mogą być, nawet "na bogato". 😉 Mi się podobają czarne dodatki, tylko pasek zmieniłabym na jakiś skórzany.
Gagulec   Mistrz lokalny
21 lipca 2011 23:04
Pursat - zagłosowane :kwiatek:
I daj znac jak będą wyniki. Będziemy świętowac wygraną 🥂
Dworcika   Fantasmagoria
22 lipca 2011 13:57
Lily, przy tej sukience odpuścilabym wszelkie loki itd. Postawilabym na prostą fryzurę, bo kiecka ma dość strojną górę.

Poszlabym w tym kierunku:
[img]http://zosia2.samosia.pl/sam286/8dd3f9590002beb84a3951f2[/img]
albo



A może kłos?

Z dodatkami tak, jak mówią dziewczyny - nie za dużo.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lipca 2011 14:04
ratunku, szukam torby do szkoły i na co dzień, raczej taniej. mam na oku dwie, nr 1 i nr 2 (raczej czarna, brązowa wydaje mi się jakoś dziwnie "pognieciona", mimo że kolor ładniejszy). ogólnie nr 2 podoba mi się bardziej, tylko nie wiem z którą byłoby wygodniej latać po mieście i po szkole. tyle że podobną jak ta z radiem ma już koleżanka i nie chciałabym, żeby wyszło jak kopiowanie... może ktoś widział podobną w sensie kroju, rozmiaru, formy, ale bez radia? byłabym wdzięczna... torba koniecznie musi być duża i wygodna, najlepiej żeby miała długi pasek (może być odpinany). ja już nie wiem gdzie szukać więc zwracam się o pomoc do Was...
Ja mam takie torby Nike (szarą) i Originalsa (białą) - z tym, że tu już inna cena. Uważam jednak, że warto zapłacić bo to są rzeczy na lata. Ta torba - radio świetna, chyba sobie kupię  😎 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lipca 2011 18:33
tulipan, kupiłaś te air maxy? :>
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lipca 2011 18:35
tulipan, rozumiem, że takie jak nr 2?
wiem, że jeśli chcę coś na lata, to musiałabym sporo kasy wyłożyć, ale raz - zwyczajnie mnie nie stać, dwa - nie potrzebuję w tej chwili nic na lata (-; a potrzebuję na już, w sklepach stacjonarnych nic dla mnie nie ma i z całego allegro wybrałam te dwa modele  😵
JARA - kupiłam, ale nie szare tylko białe. Byłam w Warszawie, więc przeszłam się do Run Colors z zamiarem poprzymierzania i wyszłam z dwoma parami (w tym jedna dla mamy bo koniecznie potrzebowała butów do biegania nad morzem)  😁 Pogadałam trochę z ziomeczkiem i dostałam 60 zł upustu na każdą z par.

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lipca 2011 19:10
Znalazłam CHYBA te adasie ktorych szukałam, tylko na zdjęciu nie wiem czemu mają na maska ściśnięte sznurówki 😀
http://allegro.pl/adidas-missy-eliot-vip-hop-originals-rozm-38-2-3-i1689117249.html

Tylko nie ten rozmiar 🙁
przegapiłam moment kiedy były wyprzedawane moje ulubione balerinki z H&M 🙁 Obdzwoniłam wszystkie warszawskie sklepy i nic... Jeżeli ktoś widział je w swoich okolicach i mógłby pomóc byłabym bardzo wdzięczna 🙂


Jeżeli dzwoniłaś i nie było to wydaje mi sie, że już nie będzie. Jest polowa lipca, do sklepu już praktycznie nie przychodzą nowe dostawy wyprzedażowe. Jedynie można liczyc, że ktoś zwróci, ale ciężko to wyłapać 🙁
Chyba, że nie szły na wyprzedaż, to wtedy mogą jeszcze przyjść w kolejnych dostawach.


Lily fryzury Dworciki sa idealne do tej sukienki, żadnych loków, bo będzie zbyt choinkowo IMO 🙂 Z dodatkami też bym nie przesadzała, może jakieś delikatne srebrne kolczyki i do tego cos delikatnego na ręke?
znalazłam prześliczny t-shirt i zastanawiam się jak by wyglądał z krótką, czerwoną spodniczką? Myślicie, że by pasowało? Rzadko noszę spódniczki, ale dorwałam bardzo fajną na wyprzedaży, nie chcę zakładać eleganckiej góry.

Dworcika  :kwiatek:


Tak myślałam o tych fryzurkach poniżej tudzież jakiś kucyk tak jak zaproponowałaś 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
23 lipca 2011 08:58
Pursat - zagłosowane :kwiatek:
I daj znac jak będą wyniki. Będziemy świętowac wygraną 🥂

Dziękuję bardzo! :kwiatek: Zobaczymy jak to będzie. 😉
Tulipa, co to jest Run Colors? Gdzie to? Fajne te buty i mają wysoką podeszwę, co wielce mi się podoba!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 lipca 2011 21:16
Tulipa, co to jest Run Colors? Gdzie to? Fajne te buty i mają wysoką podeszwę, co wielce mi się podoba!


Nazwa skateshopu, który znajduje się na Piwnej 51 w Wawie 😉
O proszę, chyba zajrzę 🙂
korsik skąd ten t-shirt?
z internetowego butiku paprocki&brzozowski

edit: szukam swetra,najchętniej czarnego, długiego i szerokiego (nietoperz) z dużymy guzikami, widziałyście gdzieś?
Szukałam sobie spodni na allegro i natrafiłam na bardzo ładne BRYCZESY 😁

http://allegro.pl/rurki-z-kokarda-bryczesy-1-gatunek-czarne-36-s-i1713162679.html
dziewczyny, jak to jest z rozmiarami bluzy firebird z adidasa? tabele z wymiarami dla danych rozmiarów podają sprzeczne info.. 😵 dokładniej wymiary w pasie dla rozmiaru M w jednej tabeli to 39cm, a znów w innej 37cm. to różnica dwóch cm, ale jednak trochę się boję, że nie będzie pasować. pomocy : )
jakie kolory 'góry' pasują do czerwonego 'dołu'- spódniczka, szorty? Biały, czarny, szary, coś jeszcze?
Granat?
ksiaceq, bierzesz damską czy męską? 😉 mam damską mkę to mogę ci zmierzyć jak chcesz 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2011 12:30
korsik, biała góra, czerwony dół - flaga Polski normalnie  😁
przeztysiacmorz damską, damską. byłabym ogromnie wdzięczna  :kwiatek:
Zaglądacie do cache cache? Ja ostatnio pierwszy raz zajrzałam i wyszłam z 3 naprawdę świetnymi sukienkami, każda po ok. 50zł 🙂
ksiaceq, okej, aktualnie jest w pralce; jeśli możesz poczekać to zrobię to wieczorem 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2011 13:07
Dzionka, jeśli tam mają koszulki z Garfieldem, to tak  😜
przeztysiacmorz jasne, będę czekać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się