Re-voltowe zbiórki na wykup potrzebujących koni

👿 czys Ty zwariowala, chcesz teraz się poddać. Okey ,rezygnuj ale po wykupie dzieciaka. Dobra z samego rana w poniedziałek zamknę konto a drugie zblokuje - nie tak ławto Ci przyjdzie zrezygnowac, oj Nie
[quote author=lets-go link=topic=73901.msg1249167#msg1249167 date=1325844457]
Tak sie caly czas zastanawiam nad problemem z dostepem do konta. Jaki jest problem z zalozeniem przez jednego z uzytkownikow konta do ktorego dostep, czyli login i haslo zostaloby podane publicznie w tym watku. Kazdy
Mialby wtedy swobodny dostep do informacji nt. stanu konta. Jedynie przelewy bylyby mozliwe do wykonania przez wlasciciela konta jednak rowniez w pelni kontrolowalne. Oczywiscie po zalogowaniu sie byloby widoczne imie i nazwisko wlasciciela konta ale to nie jest chyba problem - jezeli ktos sie podejmuje pilotowac zbiorke to mysle ze nie moze pozostac anonimowym.
Moja refleksja jest taka ze od 65 stron sledze watek ale jeszcze nie udalo mi sie wyczekac chwili w ktorej bez problemu moglabym wplacic pieniadze bo albo nie ma konta albo pieniadze sa zablokowane na koncie albo... albo... 🤔
[/quote]
będą dostępne też wszystkie dane wpłacających. nie sadzę żeby ktokolwiek tego chciał  🙄
Paterko a gdzie ten handlarz mieszka?

Odnosnie konta proponuje zalozyc konto w mbanku, tam nie ma tokenow. Mozna tez pojsc o krok dalej i to nie osoba zakladajaca konto bedzie miala mozliwosc wykonywania przelewow tylko ktos inny z forum - poda sie po prostu numer telefonu do hasel smsowych tej drugiej osoby. No i nie ma duzych oplat za prowadzenie konta, tak jak w tym poprzednim, w ktorym wynosily 30zl. W mbanku to chyba tylko ubezpieczenie 1,7zl.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
06 stycznia 2012 10:19
Albo niech ktos chętny zgłosi się, zamiast pisac nic nie wnoszące teksty.

no to sama takich nie pisz  😉

paterka, jak nie możesz to odeślij i już ale daruj sobie te wpisy o tym jak to nie możesz dac po sobie poznać, że ci zależy, o tym dobrym sercu i o wyzyskiwaczach ludzkich serc 🙄... bo obie wiemy że to śmieszne  😉
ja cie nie oskarżam, ja ci nie ufam
skoro ufa ci reszta...to kupujcie co chcecie, demokracja jest w końcu

ale handlarz nie wie i nie powinien wiedzieć. Pomysli, że to Paterka chce kupić (dlatego tak napisałam).

rzepka, prooszę cię  🙇
Duunia ostrożnie, ostrożnie. Ja wiem ,że jest tu osoba mega życzliwa kttóra na pw pisze i ostrzega przez Paterka ale.... tak jak napisałam anonimy powinnismy wyrzucac do kosza. Nie wierz i ja takze nie wiem gdzie jest prawda i kto kłamie. Juz raz padły tu niepotrzebne słowa, spróbujmy nie powielac błedu. Okey? Zresztą mleko sie "rozlało" przelew do Paterki poszedł. Mnie Paterka poki co nie zawiodła. Babcię w moim imieniu wykupiła i cieszę sie ,ze ponad 30 letnia babcia ma wreszcie zaslużoną emeryturę.
Wiekszosc zadecydowała , Nestora wykupujemy a czy jest Ktos inny oprócz Paterkio kto może go wykupic?
Fazo, a gdzie sie ten handlarz znajduje? Po to pytam, ze chcialabym pomoc w wykupie. Zaciagnelabym wujka, ktory ma talent do targowania😉
okolice Przeworska, najłatwiej gdyby znalazł się ktoś z Rzeszowa, Przemyśla, Łańcuta ew. Stalowej Woli. Potrzebny chłop z jajami, który pojedzie do handlarza i pomoże. Jak możesz, to dawaj wujka.
Mialam nadzieje, ze to obok Poznania albo Krakowa, bo tam akurat moj maz sluzbowo jezdzi w tygodniu, do Przeworska nie dam rady, ode mnie to 650km w obie strony:/
ode mnie 200
Tak będzie najlepiej. Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam, aby wykupić Nestora. Stoi w okolicy Przemyśla. W Przeworsku jest Niko. Nie chce być posądzana bezpodstawnie. Nie wiem skąd ten brak zaufania, przecież udało wykupić się Niko i Babcię. Czemu ta osoba co wysyła anonimy nie napisze o co chodzi tutaj. Sama chętnie dowiem się o co chodzi. A jeśli nawet popełniłam jakiś błąd to niestety nie ma osoby, której noga nigdy się nie potknęła.
sluchajcie, moze to glupi pomysl, ale czy nie daloby sie dogadac z arkadym666? on by nam go za pol darmo od faceta wyciagnal.
tylko ile za pośrednictwo weźmie, wszak Arkady zarobić musi "zarabianie pieniędzy z konikami w tle" to wszak jego motto
Paterko, ja sadze, ze bedzie lepiej jesli ktos inny sprobuje go wykupic, bo handlarz juz raz podniosl Ci cene, pewnie wyczul, ze masz miekkie serce i jestem przekonana, ze bedzie dalej kombinowal. A tymi anonimowymi oskarzeniami sie nie przejmuj, gdyby to byla prawda to ta osoba nie mialaby skrupulow i napisalaby o tym publicznie.

melechow, moze go nie doceniamy?😉 a nuz pomoze bezinteresownie😉
stillgrey tego konia nie da się za półdarmo wyciągnąć, ponieważ handlarz zapłacił za niego 2 tys. i przez dwa miesiące go utrzymuje. No i w ubojni dostanie więcej niż od kogoś kto daje mało.
mbank ma teraz promocje przez groupon - dla nowych klientów dostaje się za założenie konta prywatnego 300 zł (ale nei wczytałam sie dokładnie na jakiej zasadzie, chyba dostaje się je jak się za coś płaci).... może tam ktos załozy?
mam tam konto (firmowe) bardzo jestem zadowolona - wejsc na konto może ile chce os., przelew zatwierdza sie haslem z sms - jest na to sporo czasu więc nawet jak do innej os przyjdzie to można ten kod przesłać os która ma przelać , możliwe też że jest coś takiego że na kilka nr przychodzi to hasło? prowadzenie za darmo, przelewy darmo lub 1 zl, fajne możliwości robienia wyciągów w pdf itd
Za większością wyrażam zgodę na wykup Niko. Natomiast proszę o trzymanie takich osób jak arkady z daleka od naszych akcji.
Patera -nie rób jaj -masz wyciągnąć konia od handlarza. Wiemy, że bedzie kosztował więcej niż 2000 😉
Anonimy są po to, aby kogoś zniechęcić. Jeżeli sie wycofasz, to cel "anonimatora" zostanie osiągnięty, a Nestor pojedzie do rzeźni. Może komuś właśnie o to chodzi, nam  i koniowi na pewno nie 🙄
Bera, jakich osob? Arkady zyje z koni i ma duze doswiadczenie, ktorego bardzo potrzebujemy. Sadzisz, ze Neron bedzie mial cos przeciwko jesli Arkady pomoze uratowac mu zycie? Chociaz po takim poscie jak Twoj ja osobiscie mialabym w dupie nasza akcje na jego miejscu.
Dziękuję rzepko :kwiatek: masz rację. Tylko dlaczego komuś zależy, aby nie wykupić tego konia?
Nie trawię Arkadego, ale to nie ma nic do rzeczy.
W swoim fachu jest dobry. Jeśli z ustali się z nim cenę, to ile zarobi- juz niczyja sprawa.
Czy zgodzi sie ? Faza musiałby z nim pogadać.
Poza tym on chyba dalej gdzies mieszka ?
Arkady mieszka chyba koło Warszawy. Kiedys bardzo mi pomógł (bezinteresownie, nawet na swój koszt!!) , a w ogóle -w rzeczywistości jest całkiem innym gościem i ma normalny stosunek do zwierząt. Bez względu na to, jaki ma sposób pisania (zgrywania się)  na forum 😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 stycznia 2012 11:55
Jeśli mogę coś wtrącić... Mój mąż, aby "odkupić nasze winy" zaproponował, że jeśli czas nie goni tak bardzo to w przyszły weekend może pojechać do Przemyśla i wytargować tego konia  😡
mikstura, transport się nie zasrał póki co. Znajoma ma mi dać znać jak będzie się wybierać z podkarpacia do Szczecina. Napisałam, że możemy się okazyjnie podłączyć. Jednak nikt na nasz gwizdek nie czeka. To ja czekam cierpliwie na info o terminie.
Całość dyskusji przerosła moje nerwy. Czekam spokojnie na wnioski.
Co do Arkadego znam go około 8 lat osobiście, a nie z bzdur na forum.
Pomysł z mężem kolorwiatru podoba mi się.
A jak z przetransportowaniem go do kopyciak? Bo przeciez jeśli uda sie kupic, to trzeba go zabrać. Daleko jest od miejsca pobytu do Kopyciak?
Guli, na oko 350km będzie
bera7 nie chciałam Cię urazić tym stwierdzeniem, jeśli tak wyszło-przepraszam  :kwiatek: Po prosto w pewnym momencie wszystko się tutaj zaczęło walić i zaczęły rezygnować najbardziej wartościowe osoby i wszystkim się odechciało... A mnie niepotrzebnie nerwy puściły. Jeszcze raz przepraszam.
guli - on ma jechać od razu do gospodarzy, do brata.
O ile pamiętam, to brat ma byc zabrany po drodze do kopyciak?

Jesli tak, to neleżałoby czekac na termin transportu, o ktorym wspominała Bera i Paterka  i dokładnie tego dnia próbowac kupic konia od handlarza.
Chyba , że  maż kolorwiatru  przeprowadzi transakcje i zabierze go do siebie - ma blisko i może? Albo tez przed samym transportem.

Paterka ma blisko?
kolorwiatru ma tam bardzo daleko ok 400 km. Na prawdę nie ma w pobliżu nikogo innego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się