szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 lipca 2012 22:58
Brzask dzięki  :kwiatek: Fajnie jest obejrzeć te stare mordy.

ElaPe Ty pamiętasz jeszcze wcześniejsze czasy, może masz jakieś zdjęcia Primorskiej?  :kwiatek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 lipca 2012 08:22
Brzask: o jak fajnie. To był zdaje się Hubertus [s]2002[/s] edit: 2003 i 2004.  🙂

Kurczak: zdaje sie ma jakieś zdjęcie Primorskiej - spróbuje wstawić wieczorkiem.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
13 lipca 2012 08:29
alona - "Lidia" nie prowadzi rekreacji, tam są tylko konie właścicieli + mini pensjonat
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
13 lipca 2012 12:22
Brzask: o jak fajnie. To był zdaje się Hubertus 2002.  🙂


No przecież napisałam że 2003 i 2004 😉
tam gdzie jestem ja na czarfie a ty na Bostonie to 2003, Tam gdzie już mnie nie ma a ty jesteś na Batalionie to rok2004
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 lipca 2012 12:25
ano tak 2003, 2004. 🙂
Uwielbialam Primorską... jezdzilam na niej przez dlugi czas- ale do roku 1998. 
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 lipca 2012 18:36
Wspominki z rekreacji Legijnej cd.

Primorska po prawej stronie pod Julką, ja na takim jednym Ringo który szybko dość zninkął bo się znarowił i zaczął zwalać ludzi - rok  2000




Nostrzyk i ja



Julka  na kobyłce która razem z Bondem przyjechała z Irlandii - bardzo pędziła i szybko się jej pozbyto bo się pod dzieci nie nadawała - tu rok 1996

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 lipca 2012 19:42
Kochana Primorska 🙂 Ringo- pamiętam to imię, jednak zupełnie nie przypominam sobie samego konia. Kurcze i ja bym coś chętnie wstawiła, ale nie mam skanera.

Złota to w takim razie ja przesiadłam się na nią jakoś zaraz po Tobie, bo jak oglądam swoje stare zdjęcia, to myślę, że to okolice 99 roku.

ElaPe ale Twoja Julka była malutka przy tej kobyłce 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 lipca 2012 19:52
Kurczak: spróbuj robić zdjęcia tych zdjęć - ja tak właśnie robię.
Bischa   TAFC Polska :)
14 lipca 2012 20:25
Jakby ktoś potrzebował skaner, to zapraszam do siebie na herbatkę, skanera użyczę 😁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
15 lipca 2012 14:16
Za tydzień wracam do Warszawy, więc spróbuję porobić zdjęcia, a jak nie wyjdą to nawiedzę Bische  😀iabeł:
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
15 lipca 2012 17:40
A pamiętacie od jakiej matki był Ringo?
Wybaczcie, że się tak wtrącam, ale mam pytanie dot. stajni w Słupnie (tej kaskaderskiej) . Jakie opinie, czy warto się tam wybrać na jazdę?
Szukam czegoś, gdzie szybko i łatwo dojadę komunikacją miejską (tylko) w okolicach Marek. 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 lipca 2012 21:06
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=67378.msg1462039#msg1462039 date=1342370408]
A pamiętacie od jakiej matki był Ringo?
[/quote]

Ringo był z Mazur ze stadniny p. Packów ale pochodzenia jego nie pamiętam
Bischa   TAFC Polska :)
15 lipca 2012 22:00
Kurczak, zapraszam 😀iabeł:
przewertowałam cały wątek. O Legii sporo wspominacie, czy ktoś wie jak jest tam teraz? Przenioslam się na studia do Warszawy, chciałabym kontynuować rozwój jeździecki, współdzierżawa jednak odpada, ponieważ potrzebuję kogoś kto mną pokieruje, a koszty współdzierżawy wykluczają wtedy już opłacanie trenera. Opcja na Legii, gdzie raz w tygodniu są skoki raz ujeżdżenie bardzo mi pasuje, tylko zastanawiam się nad poziomem. Nie chciałabym dołączyc do ekipy lat 12-13 i jeździć typowej rekreacji, bo przez to już przeszłam 🙂 stąd pytanie, czy ktoś wie jak aktualnie sie tam dzieje?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
17 lipca 2012 12:05
Na Legii byłam kilka razy w zeszłym roku. Z pewnością wiele się zmieniło. Jeżeli chodzi o prowadzenie jazd, to polecam jazdy u p. Marty. Prowadzi je całkiem ciekawie. Na jazdach grupowych jest sporo osób, ale można też wykupić jazdy indywidualne. Konie fajne, dobrze zrobione. Co do poziomu, to najlepiej umawiając się na jazdę powiedzieć ile się już umie, a wtedy zostaniesz przydzielona do odpowiedniej grupy.
dzięki 🙂
Możecie polecić jakąś stajnię z dobrym dojazdem z Bemowa? Znajomy spróbował jazdy konnej i mu się spodobało🙂 Teraz chce kontynuować i poprosił mnie o pomoc, a ja odkąd mam swojego konia o tym , gdzie warto iść się uczyć nie mam pojęcia...
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 sierpnia 2012 21:03
https://www.facebook.com/Stajnia.Stanislawow

z pętli górczewska autobus 729
Dzięki przekażę. A jeszcze jakieś propozycje? Nie musi być dojazd komunikacją. Jest to dorosła osoba z własnym autem. Byleby nie trzeba było przebijać sę przez całe miasto.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
08 sierpnia 2012 21:18
Polecam u mnie - LKJ Klaudyn-Kampinos. Dojazd z Bemowa jest super, szczególnie samochodem. Jazdy są albo indywidualne, albo w grupach max 3 osobowych, ponieważ mamy zabójczą liczbę koni rekreacyjnych - całe dwie sztuki 🙂 + czasami dołączy się na jazdę ktoś z prywatnym koniem.
Konie chodzą z reguły godzinę dziennie, naprawdę sporo potrafią jak na rekreanty. Resztę czasu spęczają z innymi końmi na łące.
LatentPony a tak z ciekawości to ile u Was za jazdę?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 sierpnia 2012 21:31
D+A, do stanisławowa nie trzeba przebijać się przez całe miasto  😉 , dojazd z Bemowa zajmuje jakieś 20min (wiem bo mieszkam na bemowie i jezdze codziennie)

Są 2 duże konie plus kuc (głównie na oprowadzanki)więc grupy nie większe niż 3 osoby najczesciej 1-2.

Przygotowania do odznak, wyjazd w teren, tereny również 2-3 godzinne, jazdy skokowe i ujezdzeniowe.
Dzięki, Nie mówiłam akurat o Stanisławowie- po prostu chciałam dać znajomemu jakieś alternatywy🙂 Przekażę.
Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś o poziomie rekreacji w KJ Ulmag w Aleksandrowie i Stajni Jackowo w Falenicy. Jestem osobą jeżdżącą dość długo, jednak z moim poziomem różnie bywa [prawdopodobnie z powodu chorych bioder i np. na niewygodnym koniu ciężko mi się robi zagalopowania], trochę skakałam. Szukam miejsca, gdzie zajęcia są prowadzone ambitnie, a instruktorzy mają dobre podejście do uczniów. Wydaje mi się, że w okolicach Józefowa właśnie te dwie stajnie są najlepsze, ale może ktoś zna jakieś inne, które spełniają te kryteria? 😉
Fatalita
A sprawdzalas stajnie Agnieszki Romszyckiej ?
Ta stajnia nazywa się KJ Aga ? Bo jeśli tak, to słyszałam tylko tyle, że zajmują się tylko ujeżdżeniem. A znasz tę stajnię i możesz mi coś o niej napisać ? 😉
Fatalita sprawdź Ulmag, bo być może będą wiedzieli jak podejść do Twoich problemów z biodrami.
Romszycka zajmuje się ujeżdżeniem i rajdami, ale na jazdach są też niewielkie skoki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się