Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Gratki dla Wawrka i Gwash! :kwiatek: :kwiatek:

shagyaaa, coś mają pecha te nasze wcześniaki 🙁 Mam nadzieję, że u Was nic poważnego i szybko wrócicie do domku! Mój zmaga się drugi tydzień z brakiem apetytu, gastroenterolog kupę badań zlecił (znowu będzie kłucie 🤔mutny🙂, leków żre tyle, że chyba nie wydolimy niedługo finansowo (właśnie skończyły mi się: Debridat, SAB, Delicol, Dicoflor - każde oprócz pierwszego za w przybliżeniu 50zł  :icon_mad🙂 🙁
Kami   kasztan z gwiazdką
08 sierpnia 2012 17:24
Cierp1enie, Kami, głupole  😂
Nawet nie WPADŁAM na to, że ktoś mógłby zaraz wyłuskać to hasło z całego zdania ;-)
Nie zapomnę się pochwalić, jeśli Wasze proroctwa kiedyś się sprawdzą.


Bo dziewczyny mają rację, że jak tyle naraz się rozpakowało to teraz powinny nowe zaskoczyć  🤣
Wawrek,  Gwash gratulacje! Ale fajny dzień  😅
shagyaaa, trzymam kciuki, żebyście szybko do domku wrócili!
Kami, no ja to nie w tej kolejce. Za 2-3 sezony może wskoczę 😉
wawrek teraz to prawdziwy facet z Ciebie 🙂 Masz syna! Gratulacja! A drzewko już zasadzone  👀 bo o dom nieśmiem pytać 😉

Melduję, że Nasze maleństwo bardzo wstydliwe (ale za to ruchliwe!) wcisnęło się pupą w róg macicy i nie dało rady poznać płci. Tak więc do kolejnej wizyty pozostaje w marzeniach  😤 
Mieliśmy dzisiaj te podstawowe badania (nos, karkowe, i przepływ krwi) więc to badanie dość długie było, ale mój Ł. był podekscytowany, że ten mały stworek tak się rusza i że już można stwierdzić gdzie rączka/nóżka... Biedny aż po wyjściu z gabinetu chciał iść w drugą stronne do samochodu  😁  Stwierdzam, że straszną frajdę sprawiają mu te wizyty ze mną i cieszę się, że towarzyszy mi na nich od samego początku. To niesamowite uczucie widzieć taką minę swojego faceta  🏇
Kami   kasztan z gwiazdką
08 sierpnia 2012 18:16
Akzzi a pamiętasz jak się zastanawiałaś czy będzie chodzić  😉

Dworcika
to czekamy, czekamy  🏇
Gwash, Wawrek gratulacje!!!!!

Chaff spoko, to tylko ja mam takiego pecha, więc Ty napewno trafisz na pogodę.
a no zastanawiałam się, ale głównie chodziło o to krępujące usg dopochwowe, którego On się "bał". Jakoś się wtedy przełamał, a teraz to już są przez brzuszek więc luuzzik 🙂

edit: i każdemu polecam zaangażowanie chłopa w ciąże 🙂
zuza   mój nałóg
08 sierpnia 2012 18:30
CzarownicaSa, Gwash, Wawrek gratuluje  😅
czekamy na foto
Dworcika[/b] to czekamy, czekamy  🏇


Nie przywiązuj się za bardzo do tej myśli, bo będzie męcząca, a to za dużo czasu 😉 Ale dzięki, miło wiedzieć, że znajdzie się miejsce.
Biala   z wieku geriavit z rozumu szczypior
08 sierpnia 2012 18:58
Ale wysyp dzieciaczków. Poszłam na dzień do pracy, a tu od razu trójka na tym świecie. Się porobiło.

Czarownica, gwash, wawrek: gratulacje kochani.  😅 😅 😅
Dworcika - u nas zawsze najmilej, pamiętaj  😉 Tylko przygotuj się, bo  potem będziesz wysłuchiwać tekstów na forum, o idiotkach itd 🙂

Kenna - za was też 3mam kciuki, oby już było dobrze  :kwiatek:
majek   zwykle sobie żartuję
08 sierpnia 2012 19:13



3 miejsca się zwolniły, to które zajmują???  😉




No... Az strach wejsc na forum

gratulacje dla wszystkich
Cierp1enie, dziękuję  :kwiatek:
No to czekamy na nowe fasolki  😅

Wstawiam nasze "rodzinne" - nie wiem, do kogo to dziecko jest podobne... do Egona może? (konia mojego), bo ani do mnie, ani do ojca swego  😲 (po tacie ma okrągłą, hmmm... nalaną mordeczkę 😉 ale rysy? "z twarzy podobny zupełnie do nikogo"  :lol🙂
Podobny jest do was oboje 🙂 Oczy ma Twoje 🙂😉

Akkzi ja mialam przeziernosc karkowa robiona w 13+6, przy wielkosci 7,9 cm. W tygodniu 16+4 mielismy juz 14-15 cm! Uroslo sie fasolce jak nic.


Mój szkrab jest mniejszy od Twojego. W 14,2 d ma niecałe 7cm. No i zmienił mi się termin porodu, bo wg usg z I-ego trymestru wychodzi tydzień poźniej niż wg OM.
dempsey   fiat voluntas Tua
08 sierpnia 2012 19:52
hoho, ale dzień,  😜 (hmm to znaczy ale to był dzień ten 9mcy temu 😉)

Wawrek, CzarownicaSa, Gwash wielkie gratulacje!!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

kenna, absolutnie słodki szkrab i super zdjęcie rodziny w komplecie
Dworcika - u nas zawsze najmilej, pamiętaj  😉 Tylko przygotuj się, bo  potem będziesz wysłuchiwać tekstów na forum, o idiotkach itd 🙂


Spoko, spływa to po mnie tak samo, jak teksty o tym, że jestem zmanipulowana i rżnę głąba.  Jedno w tę czy we w tę...
Wawrek Gwash gratulacje!

akzzi na kiedy wiec masz skorygowany termin?

Spoko, spływa to po mnie tak samo, jak teksty o tym, że jestem zmanipulowana i rżnę głąba.  Jedno w tę czy we w tę...


oo tego to ja nie widziałam, czego to się można dowiedzieć o sobie hihi
No, ale jak już wiesz, czekamy tu na Ciebie 🙂
Dziękuję wszystkim. Jakieś foto podepnę jutro, teraz już słabo trafiam w guziczki 🥂
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 sierpnia 2012 21:44
Gratulacje wszystkim rodzicom nowych dzieci 🙂

Wawrek, Ty jak nie w sianokosy, to w zniwa 😉
Dzięki wielkie kochani :-)

Nademną właśnie się poznęcano każąc wstawać i iść pod prysznic.. przeżyłam 😉

Młoda była pookręcana pępowiną jak węzeł gordyjski (cytat)
Dzięki Bogu za cesarki.
Angelita sie na cycocholika zapowiada, przyssała się jak stara i nie chciała puścić przez 20 minut :-)
Wawrek gratuluję.
Anka na 13 lutego. Śmieją się, że będzie na walentynki  😁

maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 sierpnia 2012 08:13
O, jaki urodzaj!
CzarownicaSa, Gwash, Wawrek - gratulacje!
gwash - gratuluję!
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
09 sierpnia 2012 09:31
Ami_071, bobek, gacek spóźnione gratulacje!

CzarownicaSa, Gwash, Wawrek, ale się zmówiliście 😀 Gratulacje 😅

Muffinka, pozdrów Anę i niech się odezwie co tam u nich słychać 🙂

pokemon, u nas teraz jest bunt jak jedziemy do babci, wykłócanie się, że on nie chce jechać, a jak przyjeżdżam po niego popołudniu to jest awantura, że on chciał jeszcze zostać i nie chce do domu. Bądź tu człowieku mądry  🤔wirek:

kenna, shagyaaa, trzymajcie się dziewczyny i wytrwałości życzę  :przytul:
Ojej, jak sie porobiło 🙂

Gratulacje wszystkim i zdrówka nowym dzieciaczkom!
Wawrek gratulacje !!!!

I dla Gwash rowniez gratulacje. chociaz smsowe juz byly wczoraj:-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się