moda, ciuchy etc...

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 sierpnia 2012 19:29
O ile dobrze pamiętam to nie, możesz to zrobić w innym salonie tej sieci.
Nie, mozesz wymienic w którym sklepie chcesz 🙂

Edit: Nie widziałam, ze ktoś juz odpowiedział 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
20 sierpnia 2012 20:06
Dzięki dziewczyny.  :kwiatek:
Szukam tych obrączek , nawet nie wiem jak sie profi nazywają  😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 sierpnia 2012 23:18
A to nie sa po prostu bransoletki zalozone na nogi? 😁
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
22 sierpnia 2012 22:00
whitemoon071, dzięki  :kwiatek:

cavaletti, Sankaritarina, dzięki  :kwiatek: obie zostały 😀

A swoją drogą kupiłam tą białą, ale teraz zastanawiam się do czego ją nosić  👀
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
23 sierpnia 2012 13:09
Coś mam ostatnio pecha do wymian, zwrotów itp.. Reklamował ktoś w Parfois? Odpadło mi ramię jedno od okularów, śrubki nie ma i teraz sie zastanawiam, czy mi przyjmą.. Szlag by to, żeby chociaż 5 złotych kosztowały..  🙄
Pursat   Абсолют чистой крови
23 sierpnia 2012 14:05
bianca, nie możesz takiej śrubki wyciągnąć ze starych okularów? Ewentualnie dokupić gdzieś?
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
23 sierpnia 2012 14:15
No właśnie ciężko z kupnem takiej małej. Poszukam.
Pursat   Абсолют чистой крови
23 sierpnia 2012 15:41
Takie małe to raczej tylko u optyka, może u zegarmistrza?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 sierpnia 2012 11:21
można gdzieś dostać okulary przeciwsłoneczne z korektą dioptrażu? mieć na nosie jednocześnie dwie pary to mało wygodne  😁 soczewek nie mam, a bez okularów korekcyjnych jestem ślepa jak kret. marzą mi się lustrzane awiatorki, ale to jest chyba niewykonalne  😁 zadowoliłabym się zwykłymi i nie chodzi mi o takie na codzień, które się dostosowują do natężenia światła. zwykłe, przeciwsłoneczne, ale z odpowiednimi szkłami korekcyjnymi. realne marzenie? (chyba już o to kiedyś pytałam...)
realne. przecież normalnie u chyba każdego optyka dostaniesz
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 sierpnia 2012 13:17
no właśnie nie, widywałam tylko te, które wraz ze wzrostem natężenia światła się przyciemniały, a takich właśnie nie chcę.
w vision express masz na bank, bo widziałam. zapytam rodziców, gdzie oni swoje kupowali - może też jakaś sieć.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 sierpnia 2012 13:44
moja siostra cioteczna ma ray bany przeciwsłoneczne ze szkłami korekcyjnymi.
Więc realne 🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2012 13:48
Pewnie, ze są przeciwsłoneczno-korekcyjne okulary 😉 I nie piszę tu o takich z podnoszonymi do góry tymi przeciwsłonecznymi 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 sierpnia 2012 11:22
jak fajnie, będę szukać!  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 sierpnia 2012 11:36
tu też spytam: pilnie poszukuję torebki-nerki z końskim motywem, ale nie może być infantylna. najlepiej do 50zł i w polskich sklepach on-line, alledrogo nic nie wypluwa, gdzie szukać?
Widziałyście jakieś ładne buty pasujące [url=[[a]]http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pullandbearpl/pl/pullandbear/29031/NOWO%C5%9ACI?NEWCOLLECTION[[a]]#/1175533/SUKIENKA Z DŻETAMI]do tej sukienki[/url] i innych delikatnych, czarnych, etc.? Mają to być buty dla mnie- czyli nastolatki, więc nie mogę sobie pozwolić na duży obcas. Zależy mi także na tym, żeby były w miarę uniwersalne, ponieważ używałabym ich do sukienek w innych kolorach. :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 sierpnia 2012 18:37
baletki bez ozdób, gładkie i może lakierowane, nude albo czarne. chyba nie ma nic bardziej uniwersalnego i na 3/4 pó roku  😁 ew. sandały z delikatnych rzemyków, też nude lub czarne.
balerinek nie mogę nosić ze względu na, jakby to ująć- dużą stopę 😉 Obcas/koturn może być, byle nie ogromny. Nie pogardzę też linkami do proponowanych modeli 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 sierpnia 2012 21:54
nie wiem czy znajdę jakieś przykłady w necie, po prostu w moim łebku zrodził się pomysł na buty, które pewnie nawet nie istnieją takie, jak sobie je wyobrażam  😁
Gdzie dostanę torbę w podobnym stylu, tyle że większą, pakowniejszą? Albo pod jakim hasłem szukać w internecie?
http://www.reserved.com/pl/collection/woman/bags/T8738
Szukam torby, która nadawałaby się do szkoły. Nie musi być mega ogromna, ale, żeby ze dwie książki A4 + kilka zeszytów weszło.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 sierpnia 2012 15:29
infantil, ja od dawna takiej szukam... znalazłam tylko w lokalnym sklepiku skórzaną, szytą chyba ręcznie, bo kosztowała prawie 500zł  🤔 i w koszmarnym kolorze, ciemne wino z wyraźną, białą nitką  😵 w sumie to A4 zmieściłoby się tam na styk  🙄
Facella Właśnie największy problem to ta pakowność, bo widziałam sporo takich toreb - ale małych. 'Na styk' to jednak dla mnie troche za mało, bo przydałoby się do tej torby włożyć coś więcej niż ta jednak książka A4  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 sierpnia 2012 15:47
skąd ja to znam  🙄 dlatego od pół roku śmigam ze starą torbą, ale następnego sezonu nie wytrzyma, pasek puszcza 🤔
Słoń Torbalski robi coś w te groszki: http://allegro.pl/st20-slon-torbalski-pojemna-torba-ramie-bookcase-i2502398199.html i inne
Niestety, te też swoje kosztują. Ale z własnego doświadczenia powiem, że skóra jest naprawdę fantastyczna i są naprawdę wytrzymałe, nie do zdarcia
Pursat   Абсолют чистой крови
26 sierpnia 2012 18:11
infantil, spróbuj na allegro pod hasłem "satchel", albo po prostu "teczka".
Scottie   Cicha obserwatorka
26 sierpnia 2012 19:12
Możecie mi powiedzieć, co Inditex odwalił za chałę w przymierzalniach Stradivariusie? To tylko w stradivariusie przedstawiam się ekspedientce, która mi musi włazić w dupę, czy we wszystkich sklepach Inditexu już tak jest? Daaawno nie byłam na zakupach...
Ale, że jak? Idziesz ze szmatami do przymierzalni, wchodzisz i mówisz nazywam się tak i tak?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się