moda, ciuchy etc...

magija21   6 lat + vat :))
16 sierpnia 2012 13:28
a ja dzisiaj kupiłam tę bluzkę: http://sklep.cropp.com/odziez-damska_5/t-shirty_36/t-shirt-damski_38339.html/s/pcreateddate/a/11638

i zrobiłam z niej coś takiego:
😀
miałam ochotę na krótszą, bo fajnie wygląda do szortów. A że w sklepach nic teraz nie ma ciekawego, to postanowiłam sama sobie wyczarować. I trafiłam na mój ulubiony motyw- Wonder Woman 🙂 Pofarciło mi się dzisiaj zdecydowanie.
Czy gdzieś znajdę jeszcze t-shirt Zary z suwakiem z tyłu?  👀
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 sierpnia 2012 13:53
magija21, aaaa dzięki  :kwiatek: lecę po Wonder Woman 😀/
Krótsza wygląda o wiele lepiej, po prostu ucięłaś?
magija21   6 lat + vat :))
16 sierpnia 2012 14:40
Ada, tak tylko musisz mieć bardzo ostre nożyczki :-) ucinałam na prosto, jak są te metki w środku po boku to nad nimi dokładnie. na początku ciachnęłam niżej, ale ona jest wyprofilowana na talii i brzydko odstawała po bokach więc ucięłam wyżej troszkę i wygląda super. Bardzo fajnie się cięła, bez strzępienia (ale warunek to właśnie dobre nożyczki). Na koniec zawinęłam rękawy na dwa razy, muszę je jeszcze podszyć tylko żeby trzymały.

Ogólnie najlepiej prać ją ręcznie, bo w pralce jest większe ryzyko że gdzieś zaczepi a wiadomo że po takim cięciu jest bardziej podatna na zaciągnięcia itp. Moja mama myślała, że ją taką kupiłam krótką 😀

A no i najważniejsze- bierz rozmiar XL!
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 sierpnia 2012 14:46
O matko XL, muszę iść do Croppa i zobaczyć jak ona rzeczywiście wygląda.
Myślę że na mnie XL nie będzie dobrze wyglądało w ramionach, jestem raczej drobna.
Dzięki za całą relację  :kwiatek: jeszcze dzisiaj chyba uda mi się skoczyć do Manu 😉
magija21   6 lat + vat :))
16 sierpnia 2012 14:51
Ja jestem straszny chudzielec i w ramionach nie jestem też szeroka. Akurat ta XL jest jak M nie-Croppowych koszulek (mają jakieś zawyżone rozmiary chyba). Normalnie noszę XS/S a bałam się, że ta XL będzie za ciasna na taką bluzkę jaką z niej zrobiłam ale jest idealna :-) W każdym razie na pewno nie bierz nic poniżej L, bo efekt będzie nie taki jak powinien
Czy czarna sukienka na wesele będzie odpowiednia?Czy nie bardzo?
Bo mam zamiar kupić właśnie taką
skąd ona 😍? dokładnie takiej kiedyś szukałam i nie mogłam znaleźć
magija21 rewelacja!  🙇
Scottie   Cicha obserwatorka
16 sierpnia 2012 17:35
Asiaa, jeśli to wesele polskie, to czarnej nie wypada. Stare babcie mogą komentować, ale jeśli będziesz czuła się w niej dobrze, no to spoko. Aha... prawdopodobnie ta sukienka jest z jakiejś bawełny z domieszką i średnio na wesela się nadaje, tzn. jest mało elegancka. Mam podobną 🙂
Scottie Polskie wesele. Poszukam w takim razie czegoś innego a co babcie będą miały do powiedzenia to mało mnie obchodzi 😉
A ja uważam, że nadałaby się, ale w innym kolorze. Sama ostatnio miałam bawełnianą z koronką na wierzchu. O taką :
[img]http://static.pullandbear.net/2/photos/2012/I/0/1/p/9396/330/966/9396330966_2_1_2.jpg?timestamp=1343978861698[/img]
Scottie   Cicha obserwatorka
16 sierpnia 2012 17:52
Asiaa, ostatnio oglądałam wesele, na którym moja siostra była gościem- i większość dziewczyn była ubrana w białe, kremowe sukienki, a starsze panie na czarno.  Nie powiem, że początkowo miałam w du..., kto w jakim stroju przyjdzie na moje wesele, ale po tym filmie doszłam do wniosku, że nie chciałabym nikogo ubranego od góry do dołu na czarno i biało (oprócz mnie).
Więc chyba zrezygnuje z czarnego. Znalazłam jeszcze taką prostą
Scottie   Cicha obserwatorka
16 sierpnia 2012 18:25
Ta jest super 😀! (tylko krótka)
Długość nie jest aż taka zła jak dla mnie oczywiście 😉 Muszę założyć jeszcze coś na wierzch bo może być chłodno....jakąś marynarkę?

Edit. znalazłam coś takiego, może być? Jest jeszcze beżowa.

magija21   6 lat + vat :))
16 sierpnia 2012 18:54
Ja bym poszukała jakiejś delikatnej, granatowej. Ta czarna co wstawiłaś jakoś nie pasuje do koncepcji tej sukienki 😉 Jest za ciężka, za bardzo opięta i nie współgrałaby. Ona taka bardziej do spodni się wydaje być ;-)
co prawda nie jest granatowa ale szara
magija21   6 lat + vat :))
16 sierpnia 2012 19:25
może coś w tę mańkę? klik

Długie linki proszę tagować. Niektórym rozjeżdżają przeglądarkę.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
17 sierpnia 2012 14:51
magija21, super przeróbka
whitemoon071, skąd ta sukienka?

Co powiecie o tych bluzkach? Szczególnie tej drugiej, może być dla mnie, nie jestem za szeroka w barach? 🙂
Horciakowa - Pull and Bear
Horciakowa, jaka tam za szeroka! Super figura 🙂
Horciakowa, Pierwsza, moim zdaniem, powoduje, że wizualnie tracą Ci się piersi.
Za to druga leży świetnie! Masz ekstra figurę do tej bluzki (już pomijam, że dla mnie sama bluzka jest obłędna 😍 Bardzo mi się podoba)
http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalog/torby08/torebki-z-gobelinu-belgijskiego  spojrzcie, znalazłam coś dla koniar 🙂 może akurat komuś się spodobają.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 sierpnia 2012 10:59
nie wyświetla mi się to, trzeba się zalogować/zarejestrować...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 sierpnia 2012 11:00
...no własnie też się dziwnie poczułam,widząc,że trzeba się zalogować  🙄
A ja tam na stałe zalogowana jestem więc nie pomyślałam, że może się nie wyświetlać albo wyglądać podejrzanie 🙂
sory dziewczyny- zrobie printa.







I jeszcze kilka w ten deseń.
Hexa ostatnia fajna 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
20 sierpnia 2012 19:09
hej, jeżeli chce wymienić marynarke na mniejszą w h&m, to musze koniecznie leciec do tego konkretnego sklepu, w którym kupiłam?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się