Końska rewia mody cz.VI (2012)

Jarpolowy koral jest fantastyczny!  😍
wątek zamknięty
No nieeeeeeeee. Bez sensu te niciaki. Po co znów niebieskość? dopiero co był cobalt,ocean. A wcześniej smurf, hellblau, navy, marine. Różowy spoko, jest ciemniejszy i nie było nic takiego. Mogliby być bardziej kreatywni :/ A dery wyyyypasione. A reszta kolekcji też jeden wielki bezszał. Smutno, buro, niedługo będą jakieś cmentarne sesje pogrzebowe do katalogów. Masakra, kolory też do bani. Grrrrr,a myślałam,że będzie coś żywego, ładnego!  😤  🙁 😕
Livia koral jak się ładnie prezentuje  😍


edit.
wepchnę się jeszcze z młodą, z niedzieli.
w polopadzie bicolor auergine-sand 🙂
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg209/scaled.php?server=209&filename=img7402f.jpg&res=landing[/img]
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 września 2012 17:53
lizzy, Nigna, Altiria, zalcia, dziękuję 🙂

W ogóle prałam już korala i muszę się koniecznie podzielić wrażeniami. Po pierwsze, jak zawsze muszę przed praniem z Anek ściągać włosy konia, tak z korala nie musiałam - ANI JEDEN włos się nie złapał i nie zaklinował w tej siateczce 😲 Po drugie, w 30 stopniach pad bardzo fajnie się dopiera, została tylko leciutka smużka przy popręgu, po wyschnięciu niemal jej nie widać. Także póki co - same plusy 🙂
wątek zamknięty
Przy tych już starszych ankach koral prezentuje się niesamowicie porządnie.  🙂
wątek zamknięty
A mi się podobają takie zgaszone,ciemne kolory *.* Do siwki będą mi pasować 😀


siwusy bajecznie wyglądają w takich matowych* kolorach.
miałam zamiar ubrać Gustawa w brązo-beże. 🙂
wątek zamknięty
Phi, mój portfel będzie wyjątkowo wypchany, bo żadna, ale to żadna kolekcja mnie się nie podoba w tym roku. Jedynie ESowy pomarańcz, ale dla kasztana odpada. Zobaczymy, jaki faktycznie będzie ten różowy niciak, to moooże wtedy się skuszę. No cóż, bez szału 😉
wątek zamknięty
Livia, dzięki za fotkę, bo miała być dla mnie 😁 :kwiatek: ładny ten koral i wygląda na bardzo porządny
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 września 2012 19:15
kittajka, faktycznie, wybacz :kwiatek: Dla Isabelle miały być fiolety 🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
04 września 2012 19:20
zalcia97: o nie 😀 Masz na "sobie" moje marzenie 😀

Co do padów Jarpola dalej nie mogę wyjść z podziwu co do ich wytrzymałości. Byłam pewna że po 2 latach użytkowania pad zaczął mi blaknąć przy nitkach... tymczasem okazało się że to tylko brud zbiera się w dołkach, bez problemu schodzi. Tak więc moja wiśnia ma już prawie 2 lata , była prana bardzo dużo razy a nie ma ŻADNYCH śladów użytkowania  🤔 Normalnie mogłabym ją sprzedać jako nową.
wątek zamknięty
Jakoś ta nowa kolekcja Eskadrona do mnie nie przemawia, portfel przynajmniej zaoszczędzi. 😁 Jak ją pierwszy raz zobaczyłam to reakcja, "o! Negro-coriander-wine!"
zalcia, fajnie jej w tym polopadzie 🙂
Nigna, masz zdjęcia? Bo ja się czaję na jakiegoś Jarpola właśnie 😉
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
04 września 2012 19:47
gabb. : zdjęcia samego padu ( w jakim jest stanie), czy koloru 😀 ?
wątek zamknięty
Nigna, samego padu 🙂
wątek zamknięty
Nie podoba mi się ten nowy Eskadron, szaro buro....
jak na razie tylko ES 😀
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
04 września 2012 20:09
gabb.: wstawię na dniach bo mam go w stajni obecnie ; )
wątek zamknięty
Nigna  a jak :P i wygląda ładnie nie tylko na gniadkach, jak widać 😀
gabb dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Ten nowy Eskadron ładny, poważny, ale kompletna powtórka. No szkoda gadać.. 😵
Ale podobają mi się 2 bicolory i brillant szary.
wątek zamknięty
Taki za ponury ten Eskadron jak dla mnie. Portfel nie ucierpi, ale za to zaiwestuje w Horze pomarańczowy komplecik.
wątek zamknięty
Ja tam nie wiem po co nam Eskadron czy Anka skoro my tu mamy lepsze polskie wyroby 😉

Padzior od ivett 😉 a w tym tygodniu jeszcze przyjdzie mój komplet z Jarpolu 😉


wątek zamknięty
poniewaz udalo mi sie zdobyc kantar plum z bloom, potrzebuje wykopac z pod ziemi uwiaz z bloom. wiecie moze, czy w jakims sklepie go dostane? wiekszosc internetowych juz obdzwnilam i nic 🙁
wątek zamknięty
zadzwoń do pegaza w poznaniu. Na 99% będą mieć😉
Oj, chyba na wypłatę się do ivett odezwę🙂
wątek zamknięty
Jarpol koral po prostu obłęd  😍

Z kolekcji eskadrona tylko nici mi się podoba, choć czekam na lepsze zdjęcia.
wątek zamknięty
xxagaxx, piękny! 😍 Ja bym chciała jakieś ivettowe cudeńko, ale nie mam zupełnie pomysłu na kolory 😵
wątek zamknięty
A do mnie przyszedł urodzinowy beżowy HV Polo zgapiony od xxagixx 😜
wątek zamknięty
zadzwoń do pegaza w poznaniu. Na 99% będą mieć😉

wielkie dzieki :kwiatek: maja wszystko, zapasy ze starych kolekcji. TEGO nie maja 🙁
ale pan bardzo zaangazowany i sympatyczny obiecal wrecz spytac producenta o dostepnosc tej kolekcji 😀
wątek zamknięty
Livia,  bardzo dziękuję za fotkę bo mnie się wszystkie podobają 😉  chyba ten jarpol "wypchany" bardziej i z połyskiem, bardziej jak nowe anki.

czy ktoś ma pady caball i może coś powiedzieć po kilku praniach?

chciałam sobie jakiegoś niciaka strzelić, ale ten różowy to wykapane berry :/ a berry mam, wiec licho tak kupować tylko dla konika na boku ;/ dla mnie póki  co może może czerwien ESowa i raczej na bank cornflower Anky, bo jest boski 😉
wątek zamknięty
czy udało się komuś dobrać owijki do czapraków:  :kwiatek:

-eskadron apricot
-eurostar hot pink
-eurostar irish green
będę wdzięczna za wszelkie pomysły  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mam pady Caballa. Prane 3 razy, nic im nie dolega.  Nie mam żadnych zastrzeżeń.
wątek zamknięty
katija zadzwoń do beckersportu, o ile się nie mylę to były uwiązy z tej kolekcji. 🙂
wątek zamknięty
fin, pokaż! Też mi się marzy 🙂
wątek zamknięty
Jutro zrobię zdjęcie, ale to jest taki: link
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.