moda, ciuchy etc...

Co do rurek to brązowe + te bordowe. Jak rodzice zobaczą kolejne szmaty to mnie z domu wyrzucą, ale oj tam  😂
Pursat   Абсолют чистой крови
16 września 2012 16:47
Jednak odwołuję wszystkie dobre słowa na temat bordowych rurek z Zary, które ostatnio kupiłam. 😉 Materiał okazał się cienki, zupełnie nieelastyczny (a taki miał być!), kolor nie do końca taki piękny jak na zdjęciu, a przede wszystkim spodnie miały pewną usterkę, więc już je odesłałam. Kupiłam inne, też z Zary (z allegro, nówki z metkami z zeszłego roku za 79 zł 😀), mam nadzieję, że będą bardziej trafione. 🙂

Takie: http://www.claireandthefrog.com/blog/210-jeans-shirt-and-burgundy/

kocham mexxa
z wyprzedaży mam dwie marynarki, uwaga-uwaga rozm 34 i 32  👀
mają szalenie zaniżoną rozmariówkę.

i dorobiłam się w końcu eleganckich, dopasowanych spodni, chyba dorastam!  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 września 2012 20:36
Ja uwielbiam jednak wrocławskie Factory. Kupiłam sobie kolejna parę spodni Reserwed za jedyne 29zł, ha i jeszcze 30% zniżki 😀 Więc szalone 20zł za spodnie 😀
JARA, jak to zrobiłaś? 👍 Ja wchodzę do Factory i widzę ceny przecenione z 499 zł na 299... 😵 Mieszkamy 20 min. pieszo od futury, chodzimy często, ale nigdy niczego nie upolowałam!
W tym "hause"'ie mają też inne marki, nie pamiętam, czy samo reserved też tam jest...? 👀
Dziewczyny pomocy, poszukuję kogoś, (osoby, lub sklepu internetowego) który mógłby wykonać dla mnie koszulkę, najlepiej odręcznie, niekoniecznie. Poszukuję jednak czegoś co wygląda podobnie do tego





a nie do tego np. http://moda.allegro.pl/damska-koszulka-i-serce-text-t-shirt-koszulki-24h-i2637289743.html

Znacie może kogoś? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2012 07:57
Maea, w Factory ja kupuję tylko w dwóch sklepach: buty i skarpetki w Pumie (buty nie droższe niż 100zł 😉 ) i spodnie właśnie w Housie. Tam oprócz Housa są ciuchy właśnie Reserved, Cropp, Mohito i Esotiq. Najdroższe spodnie jakie kupilam tam to za 49zł, zwykle biorę te za 29zł i 39zł, bardzo często są tam obniżki -30% na spodnie. Oczywiście są też tam spodnie za 89zł, ale to chyba maksymalna cena. Czasem udaje mi się  wyjść z 3 parami spodni wartymi według metki 450zł, płacąc 60zł 🙂 Gdybym była szczuplejsza to bym tam zostawiała po 500zł na wypłatę. Bo ja spodnie przecieram w kroku. A spodnie z Reserved noszę o wiele dłużej niż spodnie z "pasażu świebodzkiego"  😎 Niestety mam też grube łydki i często jak spodnie pasują mi na dupę to łydki nie mogę przycisnąć. Co mnie ogranicza w wydawaniu kasy na spodnie  😁
I z tego co zaobserwowałam to jednak największy wybór jest właśnie w soboty,  w tygodniu ciężko coś wyłapać. Oni mają ogromny magazyn, a w nim stertę pod sufit samych spodni i tak wyciągają je na sklep. Zapewne tylko na weekend kiedy najwięcej ludzi przychodzi na zakupy.
Pursat   Абсолют чистой крови
17 września 2012 09:08
hanoverka, taką jak pierwsza (w sumie drugą też) możesz sobie zrobić sama farbą do tkanin lub specjalnym markerem. Drugą myślę, że zrobi każda firma zajmująca się nadrukami. Kolega mojego kuzyna zajmuje się takimi rzeczami i kilka razy zrobił mi koszulki jakie chciałam. To jest bardzo prosty nadruk, więc nie powinno być problemu, żebyś kogoś znalazła  - możesz napisać nawet do tych z allegro czy nie wykonają wg twojego projektu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2012 09:19
Pursat, Ty robiłaś kiedyś sobie koszulki i pół forum było zachwyconych tą alcohol, sprała się ta farba? Chodzisz w tej bluzce?
JARA, dzięki! :kwiatek: Na spodnie nie zaglądałam, bo szukałam dla siebie kurtki - właśnie wtedy zauważyłam różne marki 😉 A byłam z chłopakiem, ten, jak okazało się, że nie ma koszulek z motywami ze STAR WARS, to szybko stracił zainteresowanie zakupami...  🤣
Może dzisiaj się uda zajrzeć. A w weekend znowu mnie nie ma we Wrocławiu...
Ja mam ten sam problem z przecieraniem spodni w kroku 😉 Dlatego ZAWSZE kupuję spodnie za 30-50 zł, bo zazwyczaj i tak służą mi maks. kilka miesięcy. 🤔wirek:

Ale przynajmniej teraz wiem, jak szukać! 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
17 września 2012 10:46
Robiłam zwykłym markerem i w praniu kolor lekko wyblakł. Teraz mam taki specjalny do malowania na ciuchach, ale jeszcze go nie wypróbowałam. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2012 11:18
Maea, jak kupowałam spodnie na Świebodzkim, bez względu czy za 30zł, czy za 50zł czy za 100zł to chodziłam w nich miesiąc. I wiecznie narzekałam na brak spodni, bo co kupiłam 3-5 par to za miesiąc znów nic nie miałam. Już nie mówiąc o tym, ze nie kupiłabym spodni za 150zł, bo to w ogól mijało się z celem. Dzięki właśnie Factory mogę w spodniach chodzić i pół roku i mają się dobrze 🙂
tfu tfu tfu

i owszem, nic więcej ciekawego tam nie ma.  Tam to się chyba tylko opłaca pracować. I mieć w pierwszej kolejności dostęp do ubrań. Piękny płaszczyk Mohito był wczoraj w Housie, ale dla anorektyka 😉
Pursat no już tak własnie sobie wymyśliłam, że sama spróbuję to wykonać, choć moje zdolności manualne pozostawiają wiele do życzenia. Odezwała się do mnie na pw jedna osoba z volty która robi takie rzeczy, więc może coś z tego wyjdzie. Jak się uda to pochwalę się efektem 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 września 2012 18:41
w Tally Weijl dzisiaj były przecenione miękkie, pluszowe, całkiem ciepłe bluzy (-;
Jakie spodnie oprócz beżowych mogę dobrać do takiej koszuli (nieschowana też byłaby ok),jasnobrązowego komina i takich butów i brązowej listonoszki? 😉
Czarne. 😉
hanoverka jeśli chcesz robić sama możesz też kupić papier do naprasowanek. Drukujesz co chcesz i żelaskiem naprasowujesz na koszulkę... Tylko trwałość takiej naprasowanki chyba mniejsza niż farby do materiału.
kupiłam torbę w housie i dopiero w domu zorientowałam się, że ma ona tylko rączki, a brakuje długiego paska, który powinien tam być. da się jeszcze coś z tym zrobić? muszę jechać do tego sklepu, w którym kupiłam? nie uznają, że to moja wina czy coś?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 września 2012 15:23
calore jak masz metki i paragon to nie powinno być problemu 😉 Albo po prostu oddaj ją i kup jeszcze raz taką samą  😀
Nabyłam dziś podobną torebkę:



Niestety ma krótki pasek, a ja zdecydowanie szukałam takiej z długim. Czy jeśli oddam do szewca to przerobi tak, że da swój pasek  czy trzeba kupić i wtedy oddać?
smarcik, dzięki! nie wiesz może, czy muszę to załatwiać w tym samym sklepie, czy mogę w innym? bo ten akurat mam dalej :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 września 2012 15:33
Niestety nie wiem  😡
ok, dzięki i tak! zobaczę, co zdziałam 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
20 września 2012 19:53
smarcik, zależy od polityki sklepu, najbezpieczniej iść do tego, w którym kopowałaś
a ja dziś dostałam taką torbę z Top Shopu 🙂
Jakie są ciekawe blogi szafiarek ubierających się w stylach (lub mieszankach) grunge i boho? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 września 2012 13:18
konwalia mi się bardzo podoba, tylko nie zapłaciłabym tyle za bluzę 😉
ładna ta bluza, ale jej cena jeszcze piękniejsza  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się