Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

ash   Sukces jest koloru blond....
26 października 2012 12:58
Julie, ak skrócić link ?

Link zazwyczaj wklejamy między a jeśli jednak zdarzy się, że link jest bardzo długi, jak naprzykład aukcje z ebaya to należy go skrócić w następujący sposób.

Gotowy link wklejamy pomiędzy [ url = www.........   ] tutaj piszemy dowolny tekst [  / url ] i zamykamy. Oczywiście między znakiem równości a zamknieciem nawiasu nie powinno być spacji. Np: forum

LOL. Nie wiedziałam, że wielkość monitora jest zależna od zasobności portfela. 😂
Małe monitory są np. w niektórych laptopach, które wcale do tanich nie należą. 😉 Ale to tak na marginesie.
Widać niektórych skracanie linków jednak boli. W końcu to tyle wysiłku.
A w temacie: wkurzają mnie osoby, które widzą tylko swój czubek nosa, a forum służy im głównie do reklamy produktów, które sprzedają. 😎
Tak jak pisze ash - dokładnie w taki oto prosty i bezbolesny sposób:
[code] forum [/code]

Możesz użyć guziczka z kulą ziemską /na obrazku poniżej/. Mam wrażenie, że w technicznym już o tym było 😉
Dziękuję. Ciekawe czy zapamiętam... Bo zawsze jak chcę skrócić, to nie mogę znaleźć instrukcji. 😉

ashtray, Kogo masz na myśli?
ashtray A mnie wkurzają forumowicze, których przerasta zrozumienie ironii, sarkazmu, a czasem nawet prostego żartu. Dla ułatwienia podpowiem Ci, że emotikon "  😉  " na końcu zdania oznacza, że należy je traktować z przymrużeniem oka. Więcej dystansu.

Tak jak Ciebie, mnie także strasznie irytują osoby wykorzystujące forum do reklamy swoich usług/produktów.

Wawrek

Teraz będę już miał na uwadze niedolę posiadaczy smarkfonów i ludzi których stać tylko na mały monitor  😉

Przetłumaczę to zdanie na język zrozumiały dla poważnego grona szanownych forumowiczów:

- Uprzejmię informuję, że na skutek wyżej przytoczonych zażaleń na temat nieskracania linków, przez takich ignorantów jak np. użyszkodnik o nicku Perszeron, dołożę z mojej strony wszelkich starań, aby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.


[EDIT]

Julie Wiadomo, że ma na myśli Ciebie i mnie. 

a ja dzięki tej wymianie zdań, wiem wreszcie, skąd u mnie tak wielka liczba ignorujących 🏇

musze cie rozczarowac, to jednak nie z powodu linkow, a licznych inwektyw, ktore zawieraja twoje posty 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 października 2012 13:49
dziwne,bo ja takowych raczej nie uzywam,a mam tych ignorów coś koło 15...rykoszet? 🤣

poza tym,to,że ktos prawdę odbiera opacznie,to już jest jego sprawa.... 😁
zupełnie nie wiem o czym Wielce Czcigodny Moderator pisze...? może jakieś przykłady?
wielce czcigodny wrotku jakbys nie zauwazyl, byl to tzw polzart.
Perszeron widać mamy zupełnie inne poczucie humoru. 😎
Widocznie tak. Albo ktoś z nas go po prostu nie ma.
Julie Wiadomo, że ma na myśli Ciebie i mnie. 

Jeśli mnie, to znaczy że zaplanowałam to ponad 3 lata przed rozpoczęciem sprzedaży czegokolwiek. Bo udzielam się na tym forum dość dużo od stycznia 2009. Jak patrzę na listę wiadomości i wątków w których się udzielam, to mi się nie zgadza.
No ale nie wiem kogo ashtray ma na myśli. Może mi odpowie...
Mnie ma na myśli ashtray. Opylam pluszowe kaczki wypchane grochem via forum.
trzynastka   In love with the ordinary
26 października 2012 18:10
Dla nie umiejących skracać linków... na technicznych jest przyklejony wątek o, jak widać, wielce mylącym tytule "jak wstawić zdjęcie? jak skrócić link?" Gdzie to jest wyjaśnione.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 października 2012 18:28
[quote author=Ktoś link=topic=785.msg1565465#msg1565465 date=1351255748]
dziwne,bo ja takowych raczej nie uzywam,a mam tych ignorów coś koło 15...rykoszet? 🤣
[/quote]

Może należysz do tej drugiej grupy ignorowanych- mających brzydkie/ nieciekawe konie [url=http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,21342.msg1564135.html#msg1564135]klik[/url]  😂
to akurat chyba Ktośce nie grozi 😉
Perszeron ok, możemy uznać, że nie mam poczucia humoru, aczkolwiek nie widzę tłumu osób ubawionych z Twojego żartu. Poza Tobą samym nie rozbawił chyba nikogo. 👀 Poza tym żarty z tego kogo na co stać uważam za żarty bardzo niskiego lotu, no ale to ja- osoba pozbawiona poczucia humoru i dystansu.  😎
Julie cenię sobie Twoje posty w wątkach interpretacyjnych, natomiast w wątku paszowym kilka razy doszło do lekkiego przegięcia, co z resztą nie tylko mnie wkurzyło. Zauważyło to wiele osób, w tym również moderator (i właściciel) tego forum, dlatego też dziwi mnie po raz kolejny Twoja postawa pt. nie wiem o co chodzi i czemu znowu się mnie uczepiliście.
Taniu pluszowe kaczki wypchane grochem, mówisz? A gdzie gąska z avatara? Zamieniłaś na jakiś smutny badyl.🙁
ashtray, Quanta jest modem?
Ma przecież pod nickiem napisane Global Moderator. I chyba w wolnych chwilach, hobbystycznie moderuje.  😁
dlatego też dziwi mnie po raz kolejny Twoja postawa pt. nie wiem o co chodzi i czemu znowu się mnie uczepiliście.

Domyśliłam się o co chodzi i nikt się mnie nie uczepił.

A w temacie: wkurzają mnie osoby, które widzą tylko swój czubek nosa, a forum służy im głównie do reklamy produktów, które sprzedają. 😎

Tylko, że trochę mnie dziwi, jeśli uważasz że widzę tylko swój czubek nosa i że forum służy mi głównie do reklamowania produktów które sprzedaję.
Odzywam się w wątku paszowym chyba średnio raz na tydzień i moje wpisy w nim stanowią tak na oko jakiś 1% tego co piszę na forum.
No ale dobra, już wiem że Cię to wkurza.

To samo z resztą dzieje się w wątku o bryczesach, gdzie strach się w ogóle zapytać o jakąś inną firmę niż Pikeur, ES czy Cavallo, bo pewne osoby zaraz stwierdzą, że nie stać cię na dobre spodnie, że inne po 1 jeździe pękną ci na tyłku i że masz zbierać 100/200/czy ileś tam zł więcej na gacie od Dramki. To mnie wkurza. Że w fajnych wątkach od iluś tam stron ciągle wałkowany jest temat 1 firmy, której przedstawiciele ciągną ten temat i ciągną, byleby się pochwalić i zareklamować. Żeby przypadkiem nikt nie miał wątpliwości, że te cudowne produkty można kupić od nich. Dlatego wchodzę w te wątki co raz rzadziej. Po prostu. Są tak samo irytujące jak wyskakujące okienka z reklamami na innych forach czy stronach.
Jakie "to samo"?  😲
Rozumiem, że może Ci się nie podobać, że w wątku paszowym często jest mowa o jednej firmie, ale to nie ja o niej piszę.
Wejdź sobie w listę ostatnich wiadomości użytkownika w moim profilu i zobacz jaki % moich postów na forum stanowią te w wątku paszowym i raz na jaki czas się tam odzywam. Bo chyba coś Ci się pomyliło.
A jak już zobaczysz, to powiedz czy naprawdę uważasz, że forum służy mi głównie do reklamowania produktów które sprzedaję.
ashtray Spróbuje jeszcze raz Ci to wytłumaczyć. Może przyda Ci się to na przyszłość. To zdanie było ironiczne. Ironia nie musi być śmieszna. Przecież każdy głupi wie, że wielkość ekranu nie jest wyznacznikiem zamożności i tylko skończony kretyn, mógłby tak stwierdzić. Moją wypowiedź można było odebrać na dwa sposoby:

-jako twierdzenie (z góry zakładając, że autor to skończony idiota)

-jako ironię (zakładając, że autor nie jest niedorozwinięty umysłowo i mógł się posłużyć ironią)

Widać wybrałaś pierwszą opcję, czyli zaprezentowałaś totalny brak szacunku dla rozmówcy. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Kiedyś Julie wstawiła na You Tube filmik pod tytułem "Dziki cwał na klaczy wyścigowej", gdzie prezentuje turlającą się, grubą jak hipopotam klacz rasy Tinker. Oczywiście zaraz  posypały się głosy oburzenia, że to nie cwał i to nie jest klacz wyścigowa. Niewielki procent komentujących załapał ironię. Czy to naprawdę jest takie trudne? 😵 

Ja jako człowiek mający we krwi ironię, sarkazm a czasami nawet złośliwość nigdy nie zakładam z góry, że mój rozmówca jest idiotą dopóki sam tego nie udowodni swoją wypowiedzią. Mijając sąsiada na dworze podczas ulewy, który mówi mi: "Dzień dobry, piękną mamy dziś pogodę!" nie odpowiadam mu od razu: "Ty idioto, przecież leje deszcz".

Chyba prościej już tego wytłumaczyć nie potrafię.


A może założyć wątek pt. Kto/co mnie załamuje na re-volcie? Bo mnie właśnie załamuje podejście jakie prezentuje ashtray, czyli bierzemy wszystko śmiertelnie poważnie, zwłaszcza jeżeli da się tego użyć jako pretekst do przedstawienia swojej nieskalanej moralności.




 
In.   tęczowy kucyk <3
26 października 2012 23:45
Perszeron, jak piszesz takie glupoty to sie nie dziw. Poza tym tak ironicznie to napisalas, ze nie dalo sie tego inaczej odebrac 🙄 twoj post mial na prawde malo wspolnego z ironia czy sarkazmem.
Po czym wnioskujesz?
In.   tęczowy kucyk <3
27 października 2012 00:22
.... No nie wiem, moze po przeczytaniu tego, co napisalas?
?? Perszeron, chyba masz chrzest bojowy? Revoltowy znaczy.
z postów Perszerona to wychodzi nie ironia, a coś innego....

Ktoś, Ktoś nóżką tupnie i zostaniecie potraktowani jak jeden organizm, więc pewnie stąd te ignory. 😁
Ironia, żeby była ironią, to musi zostać tak właśnie przez odbiorcę odpowiedzi odebrana. Jeśli nasz odbiorca nie odczytuje ironii, to wcale nie oznacza (aczkolwiek może tak być), że jest niezbyt lotny. Może być tak, że nie dołożyliśmy wystarczająco dużo starań, żeby nasza odpowiedź została właściwie odebrana. To dość akademicka dyskusja.
Zaraz będziecie rozpatrywać ile ironii było w ironii.
W sumi to chyba już o tym dyskusja.

To Julie coś sprzedaje  😲
Myślałam, że tylko ciężkie wózki kupuje  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się