Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

[quote author=Ktoś link=topic=785.msg1568406#msg1568406 date=1351533887]
kwestia dyskrecji i powodów dla których ktoś jest na forum...jest na forum,żeby przy okazji reklamować swoje produkty?usługi?czy jest tutaj,bo uczestniczy w tej społeczności,a przy okazji wydaje się,w jaki sposób zarabia na chleb?
[/quote]

A czemu nikogo nie bulwersuje obecność na forum (a raczej w wiadomym wątku) użytkownika lukaszpodkuwacz?
Albo czemu kiedyś ktoś musiał wymazać ze swojego avatara napis "stajnia trot" a teraz inna osoba może mieć nazwę swojej stajni jako swój nick?
Bo tego to już nawet "dyskretnym" i "przy okazji" reklamowaniem się nazwać nie można.
Mnie jakby coś wkurzało, to po całości, a nie tak wybiórczo.
Ale na szczęście zarzucanie mi, że niby podkreślam na każdym kroku fakt bycia dystrybutorem jest tak absurdalne, że nawet nie będę na ten temat dyskutować 😉
Może nie wkurza, ale dziwi:
Kto pisze takie teksty?
Upalne lato już się skończyło. Już nie ma turystów, grzbiet nie ugina się pod ciężarem jeźdźców, a kopyta nie grzęzną w pyle ujeżdżalni. Jest cicho... Jesienny deszcz smutno dzwoni o małe stajenne okienko, krople spływają po brudnej szybie niczym łzy po policzku. I tylko brzęk łańcucha odmierza czas - czas do ostatniego spaceru, kiedy to spracowane kopyta wejdą na trap, by pojechać w ostatnią podróż. W podróż do ubojni.

No jak z telenoweli.
haha, tez zwrocilam na to uwage. straszna grafomania.
I tylko brzęk łańcucha odmierza czas........ hihihihi.  😂
Nawet ja bym tak nie umiała napisać.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 października 2012 14:06
skąd to?
dobre dobre, mamy tu prawdziwego poetę
czuję się jakbym czytała wiersz  😀
skąd to?

Motylek, dobra dusza, wkleiła z Pegasusa.
W pomocowym.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,178.510.html
PLAGA NA PRAWDĘ !!!!!!!
Wkurzają mnie osoby, które w ogłoszeniu wpisuję swoją proponowana cenę, a kiedy ja odpisuję, że się zgadzam na propozycje milczą. Nawet nie potrafią grzecznie odpisać "rozmyśliłam się".
Wkurzają mnie osoby, które w ogłoszeniu wpisuję swoją proponowana cenę, a kiedy ja odpisuję, że się zgadzam na propozycje milczą. Nawet nie potrafią grzecznie odpisać "rozmyśliłam się".


Dokładnie  🙄
Wkurzają mnie osoby, które w ogłoszeniu wpisuję swoją proponowana cenę, a kiedy ja odpisuję, że się zgadzam na propozycje milczą. Nawet nie potrafią grzecznie odpisać "rozmyśliłam się".


To jeszcze nic, ja za komplet anky dostałam propozycję 100zł i wysyłka gratis  😁 gdzie moja proponowana cena to 200 zł.
Najlepsze było to, że dziewczę bardzo się oburzyło, że nie sprzedam jej taniej.
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2012 13:44
Cierp1enie, bo ty pewnie za darmo tę Ankę dostałaś, to sprzedać możesz za grosze, ba, wręcz powinnaś!  😁

A na temat, to chyba nic mnie nie wkurza na volcie, ostatnio obśmiałam się, że prawie z krzesła spadłam na:

Stickiem się stuka, nie naparza żeby bolało, ale żeby zrobić presję tzw.niewygodę. Trzeba nie złej siły i zamachu żeby od sticka fest przyłożyć. Bat tradycyjny jest giętki i smaga skórę przez co bardzo łatwo zrobić siniaki lub nawet ją rozciąć bo i takie przypadki się zdarzały (widziałam fotki, nie na żywo). Nie wiem co robił prezenter na hali bo nie widziałam więc go nie bronię, ale taka jest mniej więcej różnica.
Z wątku o Cavaliadzie.
Cierp1enie, ehh, na ceny poniżej rozsądnego minimum nie zwracam uwagi. Ale jeśli ktoś podaje cenę np. 10% niższą a mi zależy na sprzedaży danej rzeczy to czemu nie. Ja grzecznie odpisuję, widzę, że wiadomość jest przeczytana ale odpowiedzi zero.

Ulało mi się po 3 takich akcjach z rzędu.
ekuss   Töltem przez życie
08 listopada 2012 14:03
To nic-ja jak siodło sprzedawałam to dostałam oferty typu:
-zamiana na źrebaka
-na ubrania motocyklowe
-na 3-letnią klacz+ mogę dorzucić zrebaka
-dam 25% tego za ile wystawilas siodlo...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 listopada 2012 14:05
To nic-ja jak siodło sprzedawałam to dostałam oferty typu:
-zamiana na źrebaka
-na 3-letnią klacz+ mogę dorzucić zrebaka


You made my day  😁
😀 dobra transakcja by byla😉
W ogóle to większość osób by chciała kupić wszystko po złotówce. Za brilanta pinka zapłaciłam 250zł sprzedaję duużo taniej i dokładam wysyłkę gratis a jak widzę propozycję cenową 100zł to mi ręce opadają  🙄
Nie odmienianie wyrazow mnie wkurza.
hehe, jak ja sprzedawalam siodlo, to dostalam oferte zamiany na chomonto 😀

edit: to nie bylo siodlo, tylko nowiutkie oficerki tattini. a chomont uzywany lekko  😁
No to dobra zamiana 😁, może twojemu by się spodobała taka zmiana, zamiast jeźdźca -wóz 😉, kurcze  ja sprzedaję siodło,  i jakoś nikt nie chce się na nic zamienić  😀iabeł:
chyba pisałyśmy razem 🙂
ekuss, jak mogłaś odrzucić taką ofertę 🤬
Mnie jeszcze wkurza jak napiszę na co ewentualnie chciałabym się wymienić, a dostaje listy rzeczy, które nijak do niczego nie będą mi potrzebne, na przykład: dziecięce bryczesy, owijki bez rzepa, jeden ochraniacz, końskie rzeczy w rozmiarze pony (już widzę siebie wciskającą na Swią taką mikro dereczkę :hihi🙂. I to oburzenie, że nie chce się wymienić, skoro w ogłoszeniu napisałam że chce. Tyle, że doczytać na co, to było już za ciężko.
kittajka, dlatego ja nie wymieniam się. Raz jedyny zgodziłam się na wymianę nauszników. Kupiłam za małe, a ktoś miał większe na wymianę. Nawet kolor był nie od czapy więc byłam zadowolona.
Bardzo mnie wkurza radosne snucie pobocznych dyskusji w wątkach pomocowych.
W "egipskim" o religii, w tym o licytacji o blaskach i cieniach pracy komornika a już najbardziej w wątku o Natalii o noszeniu kasku. We wszystkich wymienionych wątkach zgubił się temat pomocy, bo zaciekli dyskutanci akurat tam się nie mogli powstrzymać. I Moderatorzy nic z tym nie robią. A tam czuwać powinni.
Sama offtopuję, ale jednak staram się nie zagdakać potrzebującego. A jeśli i ja tak zrobiłam to i sama siebie wkurzam też.  👿
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
08 listopada 2012 17:32
Taniu czuję się wywołana do tablicy, bo sama brałam udział w tych off topach  😡 Co do wątku Natalii, to bardzo szybko zaprzestałam dyskusji, bo faktycznie wątek nie do tego ma służyć, zresztą odezwałam się nie po to, żeby dziewczynę gnębić, że kasku nie miała, bo to w tym momencie nie ma już żadnego znaczenia. Natomiast jeżeli chodzi o egipskie konie, to tam już kilkakrotnie było pisane, że wątek ma sens wyłącznie jako informacyjny, bo o czym tu dyskutować? Dlatego właśnie dyskusja potoczyła się w kierunku dlaczego tak się tam dzieje, a to jest sprawa złożona i dlatego wątek przybrał tak nieoczekiwany kształt. Katija przyznała, że nie widzi off topu, bo jedno jest powiązane z drugim. Zgadzam się jednak z tym, że na koniec zaczęły wypływać tematy już tak odległe od samego Egiptu (o czym również w wątku pisałam), że kompletnie nie wiadomo było o co chodzi.
Kurczak, wiesz, że ja Cię szanuję.  :kwiatek:
I sama  nie jestem bez grzechu, bo i mnie ponosi off topowanie.
Jednak czasem wpisy typu glos rozsądku w off top, przypominają napis, jaki widziałam kiedyś w WC:
-Wszyscy piszą po ścianach w ubikacji,a ja nie!
Nie kierowałam uwagi konkretnie do ciebie, tylko do niewidzialnego znów Moderatora.
Na wątki pomocowe trzeba zerkać czasem.
I powściągać poboczne dyskusje.
Jednak nie upieram się. Jak tam chcecie.
To ze bose kopyta niedlugo beda lekiem na COPD i kolke; czosnek zabija konie, a naturalsowe konie bardziej szczesliwe od klasycznych  😵 😵 😵
Wkurza mnie to z na konskim co raz mniej jest co czytac.
Arimona, mnie to już wręcz bawi 😁

Mnie wkurzają liście do grabienia!!! I to, że na podwórku mam ogromnego dęba i ogromną brzozę (między innymi), więc jest tego cholerstwa zdecydowanie za dużo!!! :/
Averis   Czarny charakter
11 listopada 2012 09:49
Ogromnego dęba powiadasz 😎
Liście na re-volcie...? 😉
Ja wiem, że są różne gry typu howrse czy jakaś farmerana, ale o wirtulanym grabieniu liści jeszcze nie słyszałam  😁
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
11 listopada 2012 11:35
Drażni mnie, że ktoś coś napisze, kasuje i człowiek wychodzi na idiotę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się