pensjonaty w okolicach trójmiasta

No hala jest dość mała, moja wyobraźnia przestrzenna jest słaba więc porównam- wielkości małej  ''zielonej'' hali w Sopocie, jeśli kojarzysz. Plac się pomniejszył właśnie kosztem hali. Na plac przydałoby się trochę wyrównać.  Może to nie jest stajnia dla sportowców ale dla kogoś kto oczekuje miłej, kameralnej atmosfery, dobrych warunków dla koni i schronienia przed zimą w hali to tylko tam 🙂
No okolicę to macie super. Las i jezioro 😀

Ehh 3miasto to naprawdę jeździeckie zadupie. Nic tylko grać w totka i wybudować stajnię 😀 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 października 2012 21:14
może wystarczy tylko trzymać kciuki i być dobrej myśli 😉
Xxagaxx, w sulminie jest hala 20x30
Ja mogę polecić stajnie w Bolszewie k/Wejherowa  50 km od Gdańska. padoki, pastwiska, karuzela, hala i z tego co wiem jeden wolny boks  😉)
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 października 2012 22:37
no właśnie trzymajcie kciuki...
co do Bolszewa, to biorąc pod uwagę, że po drodze jest cała Obwodnica, a potem skutecznie zakorkowane Rumia, Reda i całe Wejherowo, to już lepiej celować w Elbląg...dystans ten sam, a dojedzie się trzy razy szybciej...
co to za wizualizacja Lusiu?
Ehh 3miasto to naprawdę jeździeckie zadupie.

Nie gadaj Aga... W jeździeckich zadupiach królują okolice Koszalina! 😉

A Bolszewo jest ok dla zamożnych mieszkańców bardziej Gdyni niż Gdańska. 3 lata temu, jak była barrrrrrrrrrdzo sroga zima, to była jedyna z niewielu stajni, w której podłoże na hali nie zamarzło i to mi naprawdę zaimponowało.

lusia722, Też jestem ciekawa cóż to za obrazek 🙂
3city to jednak ponad milionowa aglomeracja...z całym szacunkiem do Koszalina- chociaż on ma np Skibno.
😎
ciekawe czy w tym roku Czarna Huta znów w Przywidzu, czy wreszcie na swoim...chociaż 18x40 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 października 2012 22:52
tak docelowo ma wyglądać ośrodek jeździecki w Czarnej Hucie
wrotki już w końcu na swoim 24x40.
No... wizualizacja piękna, daj Boże żeby się powiodło.
Bo ta piosenka, którą zapodał wrotki też w sumie by pasowała jako komentarz na chwilę obecną 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 października 2012 23:14
julie jakiś czas temu wyglądało tak klik
teraz jest już mała hala z podłożem kwarcowym, karuzela i 2 place zewnętrzne (w tym większy kwarcowy)
no i mały placyk przy stajni oświetlony służący raczej do lonżowania
także pomału do przodu
czyli po 6 latach wreszcie u siebie...gratulacje!
lusia722, A padoki, łąki? Pensjonat w planie?
Tak tylko z ciekawości pytam. I tak, jeśli będziemy wracać do 3miasta i jeszcze mieć własne konie, to bardziej okolice Gdyni nas interesują... ale warto wiedzieć co i gdzie 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 października 2012 23:49
padoki są(na zdjęciu, które wstawiłam w linku kilka widać, tylko teraz każdy jest podzielony na 2 mniejsze)
pensjonat- w przyszłości pewnie tak, ale na razie brak miejsca
www.lesnapodkowa.com.pl
Aktualnie budujemy karuzelę, miała być na 6 koni a będzie naaaaaaa... 12  😲  🤣
także wszystkie moje konie sportowe + kilka rekreantów się zmieści  👍 hihi
dokładnych wymiarów hali nie znam,  ale dla zainteresowanych mogę podać numer do Szefa.. 😉
Bez samochodu może też być ciężko... 2,5 km jest od przystanku
lusia722, piękny ośrodek będzie.  Na ile koni?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 października 2012 11:12
Alice docelowo na 60
Moja mama do Bolszewa dojeżdża codziennie z Gdańska, zajmuje to najwięcej 1h 10 minut więc tragedii nie ma... Mi ostatnio udało się w 40 minut. A co do drogi dojazdowej latem można wybrać kilka alternatyw ( nowo wybudowana rumska objazdówka za torami, droga przez Koleczkowo, przez Kielno, zresztą też świeżo po przeróbce.)
O podłoże zimą faktycznie nie musimy sie martwić.
Alice docelowo na 60


A masz więcej wizek? 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 października 2012 20:30
Alice tylko jeszcze takie
A ja dalej będę polecać la scalle, bardzo czysto w boksach,świetne podłoże i zaplecze dla ludzi. Do tego jeszcze kameralna i miła atmosfera. Dla mnie na chwilę obecną bezkonkurencyjny ośrodek na pomorzu. Od czasu jak mi otworzyli obwodnicę południową to dojazd jest szybki i łatwy
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 października 2012 16:01
lusia - wow, wygląda imponująco.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 października 2012 20:27
Na razie tak imponująco nie wygląda  😡, ale inwestycje posuwają się do przodu...
do końca roku ma stanąć oczyszczalnia ścieków i płyta gnojowa.
W Łapinie na dzień dzisiejszy 4 wolne boksy przy nowo wybudowanej hali.
Hala 30x45, pastwiska, drugi plac (a w zasadzie trzeci) zewnętrzny jest w budowie (60x45m), 700zł.
proszę, zajrzyjcie do wątku  http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,89379.90.html
o zaginionych koniach, ostatni ślad po mojej klaczy urywa się właśnie w okolicach Trójmiasta - konkretnego adresu nie mam, jedynie informację, iż trafiła do adopcji w okolicach władysławowa, w tamtym wątku są zdjęcia i kontakt do mnie. Błagam o pomoc w imieniu moim i innych ofiar tego oszusta!


Dzemiasta, ja mam stajnię 3 km od Władysławowa oczywiście woj. pomorskie. Jeśli wiesz jaka to stajnia lub masz jakieś namiary mogę się popytać
Szukam jakiś opinii na temat KOŃ-AKa jako pensjonatu. Byłam tam zanim hala została ukończona i mam bardzo miłe wspomnienia, ale to było kilka lat temu. Jak jest teraz?
Stajni KON-ak jako pensjonatu nie polecam (bywałam tam często pół roku temu), na pewno nie za taką cenę.
A w stajni nad jeziorem podłoże jest takie głębokie jak było czy może coś poprawili?
Trójmieszczanie pomóżcie 🙂 Nasza mapa stajni wypluła mi 5 stajni w odległości 30 km od Gdańska które mają halę. BHT, Hipodrom, koń-ak, stajnie nad jeziorem i Tabun. BHT ma złe opinie, Hipodrom jest w remoncie (?), Avis nie poleca koń-aka, Tabun ma malutkie padoczki (?). Zostaje stajnia nad jeziorem. Mam spory problem bo możliwe, że do końca roku będę przeprowadzać się do Gdańska a tu kunia nie ma gdzie postawić.
Zależy mi na padokach trawiastych/pastwiskach, hali i oczywiście odpowiedzialnej opiece. Zamiast hali może być dobrze oświetlony plac z dobrym podłożem.
Obecnie mieszkam w Warszawie i nie mam na tą chwilę możliwości pojechania i zobaczenia na własne oczy co, gdzie i jak, ale muszę mieć chociaż minimalną wiedzę gdzie warto pojechać i sprawdzić warunki.
W promieniu 30km jest jeszcze la scalla, z halą i super podłożem na hali i placu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się