moda, ciuchy etc...

Byłam wczoraj na zakupach i wyszłam po 15 minutach. Dzicz i dżungla, tyle powiem... Chyba zacznę jeździć z samego rana, żeby ludzi nie było...
Scottie   Cicha obserwatorka
28 grudnia 2012 13:20
Pursat, nie, całe różowe- a może beżowe? Chyba były z pikowanym fragmentem w środku? Takie klasyczne- szukam zdjęcia, bo muszę coś podobnego ustrzelić do mojej sukienki, a mi się lepiej na zakupy chodzi ze zdjęciem. One chyba były z jakiejś starej kolekcji, rok- dwa lata temu (albo i więcej) w Zarze.

kujka, babeczka w Zarze powiedziała, że taki szał ma się utrzymać do końca tygodnia. Później już będzie mniej ludzi.

Pursat   Абсолют чистой крови
28 grudnia 2012 13:39
Te?

Scottie   Cicha obserwatorka
28 grudnia 2012 13:44
Pursat, te! dziękuję 🙂 !
Pursat   Абсолют чистой крови
28 grudnia 2012 13:48
Spoczko, fotka z google. 🙂 Ja mam czarną wersję, tych różowych nie było mi dane kupić. 😉
ale piękne te blado-rózowe  💘 mozna je gdzies jeszcze dorwac?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 grudnia 2012 19:35
Byłam wczoraj na zakupach i wyszłam po 15 minutach. Dzicz i dżungla, tyle powiem... Chyba zacznę jeździć z samego rana, żeby ludzi nie było...

Fakt, to co się teraz dzieje to jakaś massssakra.
Całe szczęście wyprzedaż w Mango i Zarze jest też online 😉 Wszystko czego nie mogłam znaleźć w Arkadii, znalazłam w sekundę na stronach. I tak o to w nowy rok wkrocze do pracy z nową garderobą  😅
Pursat   Абсолют чистой крови
28 grudnia 2012 20:01
Kajula, raczej ciężko. Jeśli już, to na allegro.
co za glupoty na stronie zary wypisują... bluzka, która przed świętami miała normalną cenę 99zł, teraz jest w przecenie 99zł ze 149  🤔
Wiekszosc przecen tak wlasnie wyglada🙂 Smutne to ,a le ciagle sie nabieramy
Dziewczyny widziała może któraś z Was tą kieckę do kupienia poza allegro? gdzieś indziej byle by przesyłka nie szła z Chin? Chodzi mi konkretnie o tą niebieską 😉 http://allegro.pl/dr72488-sukienka-wieczorowa-r-36-i2870358116.html
Pursat   Абсолют чистой крови
29 grudnia 2012 08:29
co za glupoty na stronie zary wypisują... bluzka, która przed świętami miała normalną cenę 99zł, teraz jest w przecenie 99zł ze 149  🤔

Może to pomyłka? Sprawdź w sklepie. 😉
wcześniej widziałam w sklepie, teraz na stronie tą przecenę wypatrzyłam. W sumie wiele sklepów tak robi, że wpisuje cenę wyższą i obniża na dokłądnie taką samą jaka była przed promocją 🙄
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 grudnia 2012 11:54
Przecież to normalny chwyt marketingowy  😉 Wystarczy patrzeć na ubrania pod kątem "o, bluzka warta 30zł za 99zł" a nie "super, bluzka przeceniona ze 150zł na 99zł"  😉

Swoją drogą podoba mi się chwyt jaki stosuje np Carry- jak jest nowa kolekcja to mają kosmiczne ceny typu 200zł za bluzkę przez jakiś tydzień, po czym wszystko jest -30% a po miesiącu już -50%  😉 W efekcie ludzie kupują ciuchy zadowoleni, że wyczaili przeceny, a w ogóle nie patrzą, że dana rzecz nie jest warta tej ceny  😉
Tylko ze takie oszustwa sa zabrionione, to podchodzi pod paragfrafy, tylko jak udowodnic?
Pursat   Абсолют чистой крови
29 grudnia 2012 18:16
wcześniej widziałam w sklepie, teraz na stronie tą przecenę wypatrzyłam. W sumie wiele sklepów tak robi, że wpisuje cenę wyższą i obniża na dokłądnie taką samą jaka była przed promocją 🙄

Pytam, bo nigdy się w Zarze z tym nie spotkałam. Bardzo nie fair i tyle. 🙄
Pursat bardzo często tak robią...nie raz się już przejechałam na tym -.-
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 grudnia 2012 20:32
Tak dla odmiany dzisiaj w River Island spotkałam bardzo uczciwą przecenę butów- ze 149zł na 149zł  😁

Poszłam z siostrzyczką na bajkę do kina więc przy okazji trzeba było przejść się po sklepach- jestem na debecie i mam tyle ciuchów, że chyba nie założę ich przez rok  😵 (no, oczywiście z ilością przesadzam ale ja zawsze kupuję rzeczy pojedynczo kiedy akurat mam taką potrzebę  😉 )
pomożecie? jakie buty i dodatki do tej sukienki ?
czarne będą pasować?

Elena   emocjonalnie elastyczna
30 grudnia 2012 10:01
arabek pierwsze co mi przyszło po obejrzeniu zdjęcia i zanim doczytałam post do końca, to właśnie czarne dodatki  😀 tylko jakieś delikatne bo sukienka sama w sobie jest mocno błyszcząca więc może jakieś szpilki a'la zamsz ??  💃
czy któraś z was wie skąd ta kurtka? KLIK :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
30 grudnia 2012 15:42
arabek, z beżem świetnie komponuje się też czerwień. 🙂
kujka   new better life mode: on
30 grudnia 2012 16:33
moze ktoras z Was polecilaby fajny sklep/sprzedawce z allegro z porzadnymi torbami w spoko cenach?
Jakie dodatki to takiej sukienki? Sprzedawana była z pomarańczowym paskiem, ale zawsze mogę wziąć inny. 😀
www.reserved.com/pl/collection/woman/dresses/V0527
kujka, ja do tej pory nie zawiodłam się na torebkach z Parfois 🙂 A ceny mają przystępne.
kujka   new better life mode: on
30 grudnia 2012 20:32
croopie, senkju  :kwiatek:  bede obczajac!
Dziewczyny, na sylwestra zakładam czarną baskinkę (taką), a do tego czarną, ołówkową spódnicę ze srebrną nitką (podobna do tego). I teraz mam problem, jak to ożywić? Biżuterię mam z kryształkami svarowskiego, nie mam możliwości już kupienia czegokolwiek innego. No ale pomyślałam, że mogę pokombinować z makijażem...? Chaber? Bordo? Czy pójść w metaliczne kolory (złoto, srebro)?
kujka   new better life mode: on
30 grudnia 2012 21:21
BTW do jakiej figury baskinka absolutnie NIE pasuje? a komu w takim fasonie najlepiej?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2012 21:24
kujka tutaj jest sporo na ten temat- http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=660759 Ja wiem, że na pewno nie pasuje do mojej, czyli szczupłej góry, wąskiej talii i ogromnego tyłka  😉 Bo wyglądam jeszcze bardziej jak dzwonek  😉
BTW do jakiej figury baskinka absolutnie NIE pasuje? a komu w takim fasonie najlepiej?


Pasuje jak ktoś nie ma bioder.
Baskinka imituje biodra. Jest dla osób prostych jak drut - bez pasa, bez tyłka, bez bioder.
Inne wyglądają jak olinki- okrąglinki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się