Końska rewia mody cz.VI (2012)

Czy ciemnym kasztankom pasuje róż? Bo mam  wizje różowej polarówki + różowego kantara z uwiązem  🤔wirek: Czy celować w cos bardziej stonowanego np. granat , bordo?
wątek zamknięty
harja, oj atlantic jest piekny, tez mam  😀 w ogole podobne typy mamy- i kolory czaprakow, i kon... 😉
wątek zamknięty
katija, to pewnie jakiś znak...ale jeszcze nie wiem jaki 😁
Karino1998, dla kasztana ciemna zieleń chyba najlepsza! ewentualnie granat 🙂
wątek zamknięty
a feee ciemna zieleń :p Ona jest ciemna więc dlatego myślałam nad czymś jaśnijszym,
Ale za to atlantic green będzie na twoim wyglądał przebosko.
wątek zamknięty
Karino1998 wrzuć jakieś zdjęcia tej kasztanki, to łatwiej będzie doradzić.  😉
wątek zamknięty
Mam takie pytanie. Szukam owijek yellow do czapraka yellow z kolekcji royal-navy.
Ale znalazlam owijki z kolekcji mint//teak/white. Czy beda pasowac odcieniem do kolekcji z royal/navy? czy jednak sie różnią?
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
29 grudnia 2012 09:46
Nuna, dommaz, kittajka dzięki dziewczyny. 🙂 To jeden z moich ulubionych kompletów na nim.
Niedługo wrzucę jeszcze zdjęcia kuca w derce nici 2010 w paski.


Altiria ten dralon jest piękny na każdym koniu. 😀 Fajne zdjęcia, a 3 jakie śliczne!  😍
harja zazdroszczę, jest świetny. 😜

RatiNa Tutaj masz yellow z royal/navy:  😉
Okser
Konik
Mustang
wątek zamknięty
Londstreet, boski kucor!
Altiria, i w derce, i w kantarze super 😀
harja, atlantic green jest boski, sama chciałam go sobie sprawić 😉
Ja natomiast mam Pielgrzyma w derze z Maritimu (:kocham🙂

foto i derka: Burza
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
29 grudnia 2012 10:26
harja cudowny  😍
gabb nie przepadam jakoś za tą derą ale na Pielgrzymie ładnie  🙂
wątek zamknięty
gabb jak dla mnie szał szałów  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 grudnia 2012 10:38
Londstreet, bosko w tym zestawie! 🙂

Altiria, popieram, drugie foto spokojnie może iść do szmato 🙂

harja, ładny ten kolor na twojej focie, czekam na zdjęcia na koniu 🙂

gabb, mnie też się podoba 😉
wątek zamknięty
ale wlasnie dlatego pytalam bo z moim sklepie jest promocja i te owijki z kolekcji mint sa tanie, i jestem ciekawa czy odcien bedzie pasowal 🙂?
wątek zamknięty
szerek, ehyym, jeśli po obejrzeniu tego zdjęcia miałam stwierdzić, że czuje się uleczona, to stwierdzam, że wręcz przeciwnie 😤

Ładnie by było...



Swoją drogą, te derki rzeczywiście nie są zbyt duże. Rudy ma 145 cm i jest ok (ale on jest krótki i mieści się czasem nawet w Mki i 135 😲), ale na Skwarka 145cm jest za wąskie z przodu i wymaga dołożenia przedłużki. Warto to uwzględniać przy wybieraniu rozmiaru, spokojnie można brać ten 10 cm większy.
wątek zamknięty
Dzisiaj z Promem..  😉







chyba mu ładnie, przyznacie ?
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
29 grudnia 2012 13:30
dar trochę szaro buro i ponuro ale ja uwielbiam ten czaprak i kocham go na każdym koniu  😍
wątek zamknięty
quantanamera, bajer! Bardzo pasuje (wiem, to kiepski news). Przypomniała mi ta derka taki czaprak z BR?, który tak bardzo mi się podobał - ciemnoszary z takim "barokowym" nadrukiem.
wątek zamknięty
quantanamera,nie chce Cię martwić, ale ten szary jest szałowy na każdej maści. A jak pięknie by na kasztanie wyglądał 😜
wątek zamknięty
dar trochę szaro buro i ponuro ale ja uwielbiam ten czaprak i kocham go na każdym koniu  😍


lizzy, czaprak dostarczony wczoraj wieczorem, dziś już założony, no i oczywiście, że używany wcześniej no i trochę wyprany już ma kolor..
na niektórych zdjęciach wyszedł mi na szary, na niektórych bardzo ciemny granatowy.. ale ogólnie jest już raczej taki.. szaro-granatowy po prostu 🙂

wczoraj się zdążyłam pochwalić, oczywiście na fejsie, że przyjechał do mnie niciak a już znajoma: "za ile sprzedasz ?"  😀
wątek zamknięty
Ej no na takim karym wszytko jakos wyglada lepiej.  😂
Ale i tak trzymam sie wersji ze black z bezowym kapturem bylby bardziej elegancki na nim  😀iabeł:
wątek zamknięty
dar mi się bardzo podoba 🙂. Ale ja lubię tak właśnie szaro-buro - dla mnie im mniej kolorów tym lepiej.
Chociaż ostatnio zdecydowałam się na rewolucję - mój koń odkąd go mam musiał mieć wszystko czarne (łącznie ze szczotkami). W końcu zdecydowałam się na zmianę - przy okazji kupna nowego siodła postanowiłam zrezygnować z czarnego wszędzie wokół i kupiłam Musze ciemnobrązowe siodło (oczywiście nie brałam pierwszego lepszego ciemnego brązu, ale szukałam tego co mi i koniowi pasuje).
Według mnie wygląda w nim bardzo fajnie* i o wiele lepiej niż dotychczas 😉.

* - celowo skupiam się tylko na kolorze siodła, pomijając opis wykonania i tego jak leży na koniu, bo to temat o modzie (kolorkach, krojach itp.) a nie o dopasowaniu
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
29 grudnia 2012 14:22
quanta ja Ci pomogę - imo Karolowi w tej derce nie za fajnie  🤣 Bardziej bym go widziała w jakimś beżu/kawie.
wątek zamknięty
Muchozol, ja osobiście uważam, że "zgaszone" kolory to nie są złe kolory. Nie żeby było szaro i ponuro, ale żeby nie waliło zanadto po oczach  😉
Mi się bardzo podoba brązowy sprzęt, taki czekoladowy, ciemniejszy.. Do tego brązowe oficerki.. Ech no, kiedyś mnie będzie stać  🙂
Czasami, jak widać, zmiany są dobre, tak czy siak.. ja osobiście za trendami nie nadążam, chociaż bym chciała, jakąś dziurę w kieszeni mam dużą 🤣
wątek zamknięty
nie mogłam się oprzeć  😜
wątek zamknięty
dar ja też nie lubię jak "wali po oczach" 😉. Trendy mnie nie interesują - kupuję to w czym ja widzę swojego konia i już.
Ja jeszcze nie skompletowałam sobie nowego całego sprzętu, ale chociaż pokażę Muchę w tym ciemnym brązie co mam:

Pad i ochraniacze (których do samego założenia siodła nie zakładałam) czarne zostają 😉.
wątek zamknięty
Muchozol, aaaaaa tutaj western 🙂 to powiem Ci, że jakoś nie widzi mi się western w czarnym siodle także na pewno wg mnie jest lepiej  🤣
wątek zamknięty
ma ktoś foto gniadosza/ciemnogniadosza w jarpolowej śliwce? ew. dodatkowo zdjęcie śliwkowej dereczki  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
dar znalazłam jakieś staare zdjęcie Muchy w staarej stajni w naszym starym siodle (czarnym):

Dla porównania jeszcze w jasnym siodle:


Podsumowując, to mi się najbardziej w tym ciemnym brązie podoba 😉.
wątek zamknięty
Muchozol, a wiesz co.. mi chyba też. Na pewno nie polecałabym Ci czarnego sprzętu, bo jakoś tak.. znika on, nie ma go.. albo jakiś jaśniejszy pad po prostu pod siodło i wtedy by było ok, żeby wyróżnić kolor sprzętu od konia.. bo tak to się zlewa. Albo jednak czekoladowy brąz, bo w jasnym to owszem fajnie, ale od razu w tym samym musi być coś przy łbie, jakieś ogłowie, wodze.. a tak w ciemnoczekoladowym wygląda najbardziej korzystnie. Ale się rozpisałam i pewnie troszkę poplątałam.. ogólnie: w ciemnobrązowym najlepiej  😀
wątek zamknięty
a mi się ciemno brązowe najmniej podoba 🙂 ale to moje zdanie  😉
wątek zamknięty
dar zrozumiałam o co chodzi 😉. Ogłowia szukam, ale przy moich "wymaganiach" to jeszcze potrwa zanim znajdę odpowiednie - to za szerokie, to za wąskie, to ma brzydką "kropkę" itd. Jak już wszystko skompletuję to wstawię tu kobyłkę jeszcze raz. No i mam nadzieję, że jak już pogoda będzie sprzyjała zrzucaniu wyhodowanego brzucha 😉.
Cierp1enie to w którym takim razie najładniej? 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.