Stajnie w Lublinie

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
27 grudnia 2012 17:28
Ascaia a czasami zdarza mi się w tamte rejony pojechać  😉 nawet tam studiowałam  😁 teraz wyjazdy mam typowo służbowe.

no i powiem Wam, że do takiej stajni z czystym sumieniem mogłabym wstawić swojego konia. Jest karuzela - więc ruch koń ma zapewniony a padok może służyć na tzw. wietrzenie tyłka  😉 ważne by był i tyle.

MoniaaA nie pytałam o cenę, ale nie omieszkam tego uczynić przy najbliższym kontakcie  😉
zduśka, zapewne lubelska stajnia za istnie 'warszawskie' pieniądze. Ciekawe, nie miałam pojęcia o istnieniu takowej. Fajna, oby kiedyś było nas na takową stać.
No! To jak już zostanę znaną profesorką hipologii i zacznę zarabiać te tysiące, to sobie wstawię konia do takiej stajni 😁
Ehhh 🙂
E: Ale nie ma co się rozpływać, mój Jasny ma takie luksusy zapewnione, ja zostaję w tyle 😉 Bo nie oszukujmy się, te wszystkie złote klamki, to dla ludzi, nie koni 😉
.
Gdzieś mi się obiło o uszy, że 1200 zł miesięcznie, ale ręki sobie uciąć nie dam 🙂 Rozmawiałam jakiś czas temu z Doktorem Bocianem o tej stajni i bardzo pochlebnie się wypowiadał o czystości w boksach, podłożu, hali itd. Fajnie, że powstają takie miejsca, szkoda, że wybiegów mało, ale niestety coś za coś, bo lokalizacja świetna.
Lubliniacy nie mam doświadczenia z wetami, więc mam pytanie: kogo polecacie do usg ścięgien?
Polecam dr Kotowicza. Lubię go jako człowieka i cenię jako weterynarza,
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
29 grudnia 2012 10:11
Doktor Roland Kusy  😉
Do problemów ortopedycznych tylko i wyłącznie dr Karcz 🙂 Miałam do czynienia z obydwoma w/w wetami i cóż, to nie ich specjalizacja 😉
kurczę a liczyłam, że wszyscy jednogłośnie wskażą jednego weterynarza...  😉  dziękuję za odpowiedzi 🙂
ilu weterynarzy tyle opinii...
Ja doktora Karcza mogę polecić. Nam kilka miesięcy temu robił zęby, koleżanki klacz miała wyrywanego zęba. Robił jej prześwietlenie, z czystym sumieniem polecam go do koni problematycznych. Klacz-panikara, doktor się wykazał dużą cierpliwością, odpowiadał na każde nasze pytania. Ma profesjonalny sprzęt, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek.
I ortopeda i stomatolog.
Na stronie LZJ jest już (oficjalny?) kalendarz na 2013. Fajnie, że lubię startować w skokach 😎. Bardzo mnie cieszą zawody przed Cavaliadą, mam nadzieję, że uda mi się wziąć w nich udział. Dużo fajnych zawodów, ale nie po tej stronie Lublina co trzeba 😉.
Dużo fajnych zawodów, ale nie po tej stronie Lublina co trzeba 😉.

Eee tam, nie przesadzaj :P Problem co do "stronności" umiejscowienia stajni to jest jak jedziesz do Warszawy na zawody, hehe 😉

A ja za każdym razem czuję ogromny smutek patrząc na ten kalendarz 🙁
Jasnowata, mi tam odległość nie robi problemu, ale mojemu sponsorowi i kierowcy już tak 😎 🤣.
Czy ma ktoś może konia, na którym prowadzi lekcje jazdy konnej?
Lub wypożycza go np. na 1h na ujeżdżalnie? (nie w teren)
Proszę o kontakt, szczawik_00@wp.pl
wybiera się ktoś na szkolenie z Panem Wacławem Pruchniewiczem do Bonanzy ?🙂
lece pędzę ;pppp
Może ktoś polecić jakiś transport z okolic Zamościa?
slw95   żyj i pozwól trwać
07 stycznia 2013 13:52
Da radę dojechać do Drwala miejskimi z okolic dworca głównego pks?
Da radę dojechać do Drwala miejskimi z okolic dworca głównego pks?


do Drwala na pewno dojedziesz autobusem 27
ktoś coś wie na temat soboty?? o której się zaczyna itd???? czy nic nie wiadomo, jak zawsze 👀
slw95   żyj i pozwól trwać
07 stycznia 2013 19:25
sotniax, a wiesz może na jakim przystanku się zatrzymuje, gdzieś w okolicach głównego pks albo litewskiego? I na jakim przystanku wysiąść żeby było najbliżej do stajni? :kwiatek:
napiszę to po raz n-ty, musisz dojechać do kunickiego i z kunickiego w 27 , a wysiąść licząc od szpitala w Abramowicach jako pierwszy przystanek to wysiadasz na 4, jak tylko miniesz Stokrotkę, cofasz sie 100m i po prawej masz ujezdzalnie
slw95   żyj i pozwól trwać
07 stycznia 2013 19:31
Seta, dziękuję pięknie! :kwiatek:
.
Vanilka, chodź do nas! 😀 Mamy już kilka bezpańskich ludzi w sekcji 🙂 Tylko musisz się odezwać do właścicieli stajni 🙂
Vanilka, czyli ceny nie są takie jak tu ?  🤔
dz   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
10 stycznia 2013 14:03
Doktor Roland Kusy  😉


Zgadzam się !
Zdecydowanie najlepszy i bodajże robi zdjęcia w 3d.
i jeszcze jedna kobitka jest w porządku też zdjęcia w 3d robi namiar dam później 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się