pensjonaty w okolicach trójmiasta

Może nie pytanie o pensjonat ale chciałabym zapytać czy byl ktoś niedawno może w sklepie w Miszewie? Bo wybieram się kupuić bryczesy i się tak zastanawiam czy mają duży wybór  🙂
Kasija nie wiem jak w Miszewie, ale w Chwaszczynie, przy tej drodze do Miszewa jest nowy sklep jeździecki ( Parkur się nazywa) i tam mają dosyć spory wybór szczególnie ciuchów dla jeźdźca 😉
Potwierdzam że w Parkurze jest duży wybór bryczesów
Dzięki dziewczyny :kwiatek:  🙂

Chyba jeszcze wybior się do Oksera bo mam blisko a zupełnie zapomniałam ,że sklep stacjonarny mają :P
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 stycznia 2013 10:45
Jakie stajnie w okolicach trójmiasta dysponują wolnymi boksami angielskimi? Pytam orientacyjnie 🙂.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 stycznia 2013 10:47
ChingisChan, myślę,że od marca/kwietnia Mierzeszyn pod nową właścicielką będzie dysponował 🙂
25 km od Szadółek (znaczy się,ode mnie z domu dokładnie,więc od zjazdu na obwodnicy Otomi/Szadółki może byc 21/22 😉 )
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 stycznia 2013 10:53
Co to za stajnia? Ma stronę internetową? I czy stoi tam ktoś z voltowiczów?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 stycznia 2013 10:58
od wiosny my będziemy stali...🤣 stalibysmy już,ale nie zdążyli z halą,więc czekam na wiosnę,i wtedy nieodwołalnie się przeprowadzamy 🙂

strona jako tak buduje się (tak jak hala i cała infrastruktura), to dawna tzw. wyścigowa stajnia Majki 🙂 ( tu jeszcze strona Majki - nie wiem,czy działa: KLIK
ma swoją fb strone na razie:
http://www.facebook.com/StajniaMierzeszyn
A nowy właściciel to ktoś z pomorza?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 stycznia 2013 11:28
tak,oczywiście że tak 🙂
Cześć koniarze  😀
Nie wiecie może czy w Trójmieście/okolicy ktoś szuka instruktora? Ilość wolnego czasu na uczelni zmusza mnie do znalezienia czegoś.
ChingisChan może i pytanie sprzed prawie miesiąca ale dodam że w Koleczkowie mają angielskie tylko nie mam pojęcia czy coś wolnego . 😉
W Koleczkowie to chyba tylko w Lubiczówce.
Orientuje się ktoś jaki weterynarz w pomorskim robi zęby koniom?
Na pewno Chajęcki i Kacprzyński. A kto jeszcze to nie wiem.
Ronin.   Każdy orze jak może.
17 lutego 2013 18:51
Orientuje się ktoś jaki weterynarz w pomorskim robi zęby koniom?


Pan Zieliński  🙂
Nam ostatnio robiła dr Woźniak.
Nam ostatnio robiła dr Woźniak.


U mnie też i bardzo polecam nie tylko jeżeli chodzi o zęby
Dorota Wal i Dawid Wojciechowski.
Kto z re-voltowiczów stoi obecnie w Bolszewie?
Julie ja 😉
Szukam 2 boksów w kameralnej stajni, mozebyć poza miastem. Zależy mi na tym, żeby byly pastwiska i cena do 500zl. Znajde cos ?🙂
Sytuacja mi sie zmienila i na maj musze znalezc pensjonat dla swoich koni.
Kinia16322 do 500zł może być ciężko ale jeżeli szukasz padoków to w kielnie (z 25km od centrum) jest bardzo fajna kameralna stajnia z dużą łąką, laskiem, stawem itp.. 😉 My stoimy tam z sierściuchem od grudnia.
Co prawda zimą może być ciężko bo nie ma hali ale to do przeżycia. Zależy jeszcze jakie masz zapotrzebowania pod tym względem.. 😉 Jak na nasze rekreacyjne telepanko i czasem skoki wystarcza plac. Dużym plusem też jest codziennie wybieranie nieczystości, dościelanie i konie chodzą od rana do wieczora (oprócz zimy). 🙂
Nie potrzebuje hali, zalezy mi na tym, zeby konie mialy jak najwiecej ruchu i zeby cena nie byla za wysoka, bo musze wstawic dwa konie 😀
sytuacja jest dla mnie o tyle ciezka, ze od maja konie mialy stac w mojej stajni, ale niestety mam bardzo zyczliwą rodzine, która mi utrudnia wszystko i zdecydowałam sie na postawienie koni w pensjonat 🙂
a masz ich stronę internetową ?
Kinia16322 z tego co wiem to strony internetowej nie mają. Ale moge na PW podać numer telefonu do właścicielki. Łąka jest na prawdę spora a konie wychodzą od rana do wieczora. Stajnia kameralna więc wszystko jest dopilnowane. Siodlarnia ocieplana. My nie narzekamy  😀 Z tego co wiem to właśnie dwa boksy są wolne.  😉
Potrzebuje od maja wolnych boksów, ale juz orientuje się teraz w cenach itd 🙂
500zl na dzien dzisiejszy to mrzonka. Rozgladalam sie kiedys za emerytura dla mojego dziada i wierz mi, ze nawet iles km za miastem cena rzadko schodzi ponizej 500zl. I zazwyczaj wiarze sie to z standardem stajni. I nie mowie tu o jakis marmurach, ale wolalabym zeby moj kon nie stal w ciemnej niskiej komorce albo wychodzil na pastwisko ktore przypomina pastwisko jak jak prima ballerine  😉 😉
Kinia16322, u nas drożej, ale sa duże pastwiska i czysto w boksach. No i stajnia blisko miasta.
a gdzie stajnia sie znajduje i jaka cena ?
wiecie, ja dwa konie musze wstawic 😀
Kinia, masz PW
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się