Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

ritowska88   Z moją słodką . ; )
08 stycznia 2013 19:43
tomia  to zdjęcie już wstawiałam tu . 😉

Ojj,coraz ciekawsze rzeczy da się wypatrzeć . .  👿
wątek zamknięty
To co bierzemy udział ? Ciekawe co będzie do wygrania... stara uzda ?



EDIT. Zły link.
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
08 stycznia 2013 19:48
Chyba sie skusze i lajkne, z czystej ciekawosci co do nagrody.  🏇
wątek zamknięty
Parę zdjęć ze stajni Wiki Grodków, których zapewne większość z Was nie widziała 🙂


to mnie najbardziej zastanawia. Skoro mają normalny sprzęt to czemu używają czegoś "takiego"  🤔
Zdjęcia z facebooka właściciela stajni


Na pierwszym zdjęciu koń ma chyba w pysku łańcuch rowerowy?!?
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
08 stycznia 2013 21:42
Cień na śniegu: też to zauważyłam... mi to wygląda na zwykły łańcuch ; /
wątek zamknięty
no, i co się czepiacie! przecież nie rowerowy tylko zwykły!!  😵
wątek zamknięty
ritowska88, tak zgadza się. 🙂 pozwoliłam sobie jeszcze tylko nawiązać do nicka owej autorki owych zdjęć..  🏇 bo tylko Princess...  🤔wirek: heh w takim stylu z nie poszanowaniem konia chyba faktycznie tylko Princess jeżdżą..

łańcuch czy sznurek - dla mnie to bez znaczenia bo i tak koń na tym ucierpiał  😤

normalnie cuda na kiju na zdjęciach. czasem się zastanawiam skąd ci ludzie biorą takie pomysły  😵
wątek zamknięty
pozwoliłam sobie jeszcze tylko nawiązać do nicka owej autorki owych zdjęć..  🏇 bo tylko Princess...  🤔wirek: heh w takim stylu z nie poszanowaniem konia chyba faktycznie tylko Princess jeżdżą..

I tu się mylisz. Bo album "Amazonki" (jak i inne albumy) to zdjęcia przysłane od ludzi. A skąd to wiem ? Bo jestem tam adminką...
wątek zamknięty

i ten kom. pod zdj. "a jaki ładny ganasz : )"
wątek zamknięty
Pamiętam jak kiedyś któraś dziewczynka od nas ze szkółki dodała podobne zdjęcie i pod spodem milion komentarzy typu:
" jeeeny, jak pięknie zebrany koń. <3"
" Widać efekty waszej pracy." " W końcu ktoś zrobił tego konia..", itp..  😵
wątek zamknięty
Miałam tą samą sytuację. 🙂 Tyle że laska kupiła wypinacze i je krótko zapinała. Kiedy koń się chował, wypinacze stawały się luźniejsze. Każdy się cieszył że koń zebrany chodzi i w ogóle sporciak z niego.  😂
wątek zamknięty
[quote author=tomia link=topic=1320.msg1642966#msg1642966 date=1357722767]
pozwoliłam sobie jeszcze tylko nawiązać do nicka owej autorki owych zdjęć..  🏇 bo tylko Princess...  🤔wirek: heh w takim stylu z nie poszanowaniem konia chyba faktycznie tylko Princess jeżdżą..

I tu się mylisz. Bo album "Amazonki" (jak i inne albumy) to zdjęcia przysłane od ludzi. A skąd to wiem ? Bo jestem tam adminką...
[/quote]

czyli ktoś prowadzi ehmm.. archiwum "talentów" jeździeckich? czy na czym to polega? bo szczerze nie rozumiem po kiego na swoim koncie ktoś zamieszcza cudze zdjęcia i to takie..
chyba że właścicielka konta w ten sposób chce ośmieszyć co niektóre amazonki i ich talent, a nick ma nawiązywać jako podtytuł owych zdjęć...  🤦 tak próbuję sobie rozkminić sens owego
wątek zamknięty
jakto jaki sens, qniareczki ktore potrafia odroznic w miare konia od krowy a za szczyt umiejetnosci uwazaja jazde na oklep i kantarku, sie wzajemnie onanizuja akcja "siedze na koniu". żałosne, pampera ja bym sie nie przyznawała, siara na półł kraju normalnie.
wątek zamknięty
tomia Jest to strona, gdzie do albumu są dodawane zdjęcia przysłane na pocztę. Jeszcze mało wiesz, skoro nie wiesz, że takich stronek jest tysiące  😁 I oprócz "kwiatków" jest tam naprawdę bardzo dużo fajnych zdjęć, gdzie przyczepić się do czegoś nie można. Ale Wy widzicie co chcecie 🙂
pitoszek Ja tego za siary nie uważam.
wątek zamknięty

i ten kom. pod zdj. "a jaki ładny ganasz : )"


To nie ganasz, to już prawie rollkur. Druga Anky nam rośnie... 😉
wątek zamknięty
pitoszek Ja tego za siary nie uważam.

a jednak to mega siara.
wątek zamknięty
siara siara ale co zrobic jak konisie takie modne 😉 oby te wszystkie priiinnzzzzeeessss kon po dupie skopał siarczyście. 😉  🍴
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
09 stycznia 2013 17:40
dla mnie sama już nazwa tego jest siarą  😉 "Bo tylko Princess jeżdżą konno" .... do czego to ma nawiązywać? Skoro jeżdżę konno to znaczy że jestem lepsza od kogoś kto ma inną pasje? Czy może wyłącznie szlachetnie urodzone osoby mają prawo do tego sportu?  👀
wątek zamknięty
i to z hangielska brzmiące Princess... 😉 nie lepiej było napisać po prostu księżniczki? Albo całą nazwę po angielsku? Chociaż i tak jest totalnie nie trafiona i bez sensu... Patrząc po zdjęciach, które ludzie tam dodają.. Niestety zbyt wiele tych princessek nie widać... 😉
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
09 stycznia 2013 18:48

troszkę siodło się zsunęło do przodu... i prezentuje kantar+wędzidło... nie widze w tym nic złego, jednakże wędzidło najlepsze nie jest 😉

[edit] kopyta tez nie najlepsze...kowala dawno nie widziały.
wątek zamknięty
swoją drogą koń śliczny  💘
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 stycznia 2013 19:05
hszonszcz, Ty całymi dniami siedzisz w domu żeby przeszukiwać internet i na siłę wstawiać foty do tego tematu?
Masz jakieś życie?
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
09 stycznia 2013 19:16
JARA, y, no wybacz. Nie wstawiam cały czas tutaj zdjęć, więc nie wiem dlaczego na mnie naskakujesz  🤔 Znalazłam przypadkowo, to wstawiłam  🙄
wątek zamknięty
Jak sądze to JARA miała na myśli ,że w sumie tylko w tym wątku się udzielasz 😉
wątek zamknięty
dla mnie sama już nazwa tego jest siarą  😉 "Bo tylko Princess jeżdżą konno" .... do czego to ma nawiązywać? Skoro jeżdżę konno to znaczy że jestem lepsza od kogoś kto ma inną pasje? Czy może wyłącznie szlachetnie urodzone osoby mają prawo do tego sportu?  👀


właśnie to mnie jakoś tak zastanawiało.. skoro tak, to w nas wszystkich błękitna krew płynie  🙇

odnośnie ostatniego zdjęcia, kopyta aż bolą nogi na sam widok. jakiś taki łękowaty ten koń mi się wydaje (może to takie moje "urojenie"😉.
naprawdę żal że niektórzy nie widzą jaką krzywdę koniom robią. I to wcale nie muszą tego robić z siodła  :emot4:
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
09 stycznia 2013 19:59
No dobrze, w takim razie Jara-przepraszam, no ale mam prawo udzielać się w wątkach których chcę, a to że akurat tutaj to nie znaczy że latam po internecie dzień i noc i szukam kwiatków, bo ja życia nie mam...
wątek zamknięty
[quote author=tomia link=topic=1320.msg1642966#msg1642966 date=1357722767]
pozwoliłam sobie jeszcze tylko nawiązać do nicka owej autorki owych zdjęć..  🏇 bo tylko Princess...  🤔wirek: heh w takim stylu z nie poszanowaniem konia chyba faktycznie tylko Princess jeżdżą..

I tu się mylisz. Bo album "Amazonki" (jak i inne albumy) to zdjęcia przysłane od ludzi. A skąd to wiem ? Bo jestem tam adminką...
[/quote]

No, nie do końca... Ukraść zdjęcia też potraficie.
wątek zamknięty
Pampera - To w takim razie moglibyście sobie chociaż darować wstawanie nie swoich zdjęć i podpisywania ich jako własne (już widziałam tam Hadżiego, który został przedstawiony jako klacz 😉 ). Szczerze powiedziawszy większość zdjęć na tym fanpage'u to totalne kwiatki i ja na Twoim miejscu nie przyznawałabym się do prowadzenia czegoś takiego..
wątek zamknięty
I tak najlepszy jest "Tylko prawdziwe amazonki jeżdżą konno", i teraz tak czy są jakieś nieprawdziwe amazonki, które nie jeżdżą albo te amazonki z Amazonii są nieprawdziwe, bo nie jeżdżą konno, teraz mam zagwozdkę  😂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.