Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Nie wiem czy było, ale jak dla mnie  🤔zok:

http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=vkK29D6NHQQ


Na pierwszy rzut oka wygląda to mocno niebezpiecznie, ale te konie wskakują na ten samochód z takim spokojem  🤔
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 lutego 2013 12:01


Na pierwszy rzut oka wygląda to mocno niebezpiecznie, ale te konie wskakują na ten samochód z takim spokojem  🤔

myslę, że robią to codziennie , poza tym chyba wiedzą, że po dniu ciężkiej pracy jada na zasłużony odpoczynek i dlatego tak chętnie wskakują. Trzeba jednak przyzna, że robi to wrażenie.
😂
misia takie to trochę  😲 jakby dziwne.....

  -    metody naturalne.
Przerażająca jest pasja z jaką pani Linda P. tłucze tego konia po głowie 🤔
HellgirlWoo ! O kurczaczki ! Normalnie  😡 i w co tu wierzyć ! Konisko z jednym okiem .
A co to ma na celu?...
Nie za fajnie to wygląda ;/ 
Doszłam do tego jak zaczęła go szarpać i bić po szyi i wyłączyłam.  🤔
Może ktoś mi wytłumaczyć PO CO TO ? Może jest tu ktoś kto pracuje naturalnie ? (bo ja pierwszy raz coś takiego widzę).
Pokazał mi to mój trener - chciał mi udowodnić, że metody naturalne A metody naturalne to dwie różne rzeczy  😲 Wiem, że się nie mylił - to tak "odrobinkę" odbiega od metod, które normalnie uznaję za naturalne.
Więcej takich filmów o polskich hodowcach i zawodnikach!
hszonszcz   wredny hszonszcz.
23 lutego 2013 20:04
Jak ten koń się tam znalazł?
hszonszcz  🤔 Jak to się stało? Mam wrażenie że prawa natury temu trochę przeczą.
Super wykonanie *.* Obejrzałam z 10 razy, warte kliknięcia.
Hellgirl, piękne.
hszonszcz   wredny hszonszcz.
23 lutego 2013 22:12
Hellgirl, właśnie nie mam pojęcia  🤔
Na przyszłość, edytuj posty, bo moderatorzy będą źli 😉
A co do filmiku, to supeeer jest *.* Taki..mroczny, oddający piękno naszego sportu. Aż łezka kręci się wokół oka..
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
24 lutego 2013 00:54
Jak ten koń się tam znalazł?



bo to ogółem jest koniowóz tylko wejście dla koni jest z innej strony. przeleciał po prostu przez przegrodę.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 lutego 2013 08:37
Polski dokument o koniach, w filmie m.in. araby, konie z Pankowa, folbluty i Dżamajka w Widzowie  🙂 (edit-bardziej szczegolowy opis filmu)
Hellgirl WOW! Ciary na plecach niezłe miałam...
Witam, mam pewną bardzo ważną sprawę, niecierpiącą zwłoki  😀iabeł:
Potrzebuję filmy ze skoków, może ujeżdżenia, spinów, sliding stopów, może jeszcze rollback'ów. Wiem, że mogłabym ściągnąś pierwsze lepsze z YT, ale wolę mieć takie, których autor wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi  :kwiatek:

edit. jak nie ten wątek, to przepraszam.
hszonszcz, Jezusie, jakby mojemu koniowi tak sie stalo, to bym pewnie stala i ryczala. Jakie szczescie, ze mieli sprzet dzieki ktoremu udalo sie konia uratowac. Kiedys na zawodach widzialam podobna sytuacje, kon spanikowal i probowal wyskoczyc przez barierke w koniowozie, cale szczescie, ze straz pozarna byla w poblizu.
Hellgirl, sliczny filmik
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 lutego 2013 18:36
hszonszcz   wredny hszonszcz.
24 lutego 2013 19:57
Kastorkowa, zablokowali dla niepełnoletnich..
hszonszcz, filmik jest przeokropny. Ktos przywiazal osiolka do pick-upa i go ciagnal... osiolek nie dawal rady, slanial sie na nogach 🙁
hszonszcz   wredny hszonszcz.
24 lutego 2013 20:48
ikarina, o mój boże.. Ludzie naprawdę nie mają już co robić...
Ja obejrzałam ten filmik-
straszny...  😕
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
25 lutego 2013 10:29
hszonszcz   wredny hszonszcz.
25 lutego 2013 15:54
Wbrew pozorom przezabawne to  😁
Na zdołowanie was wszystkich  😲 Nie ogarniam takich rzeczy, mój mózg wysiada aktualnie  🤔
hszonszcz   wredny hszonszcz.
25 lutego 2013 18:24
A rodzice przez całe dzieciństwo mi mówili "nie rób krzywdy zwierzętom" i aż mnie trzęsie przed tym komputerem, gdy widzę takie coś  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się