Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 marca 2013 18:45
po 1) nie wiedziałam że to ty
po 2) skoro już jesteś w gazetce to niestety ale sama wiesz że możesz stać się obiektem komentarzy
po 3) skoro jesteś aż tak wrażliwa to nie trzeba było się zamieszczać w gazetce
po 4) jestes  suka do bolu? Pilnuj swojego tylka jest obraźliwe
po 5) w sumie aż tak grubo nie wyglądasz tylko po prostu pewnie są to trochę niekorzystne ujęcia i dlatego  tak mi się skojarzył tytuł ze zdjęciem jeźdźca
Hahahahaha 😀 ale szczerze, to ja samo pomyślałam, jak zobaczyłam to zdjęcie  😉 i pomimo, ze uwaga Elipe idiotyczna i nie na miejscu, to słów wsparcia nie rozumiem, chyba każdy jest świadomy tego, jak wyglada.
mógłby ktoś zeskanowac ten artykuł jkobusa? Nie kupiłam lutowego konskiego targu i teraz żałuje.
edit: lit
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 marca 2013 18:56
Hahahahaha duży uśmiech ale szczerze, to ja samo pomyślałam, jak zobaczyłam to zdjęcie  wink i pomimo, ze uwaga elipe idiotyczna i nie na miejscu, to slłów wsparcia nie rozumiem,


moja uwaga jest wg ciebie idiotyczna i nie na miejscu, a sama to samo piszesz. 🤔

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 marca 2013 18:56
1. Twoje insynuacje tez sa obrazliwe
2. Ja czy nie ja, to komentarz Twoj byl zbedny i wredny
3. Nie jestem wrazliwa na wage swoja bo wiem jakie mam z nia problemy, tylko na ludzkie chamstwo.
4. Trzeba miec chyba grzyba na oczach zeby po tylu latach przebywania na 1 forum nie poznac jednego.z bardziej charakterystycznych koni...
Tyle odemnie i zastanow sie czy naprawde musisz ludziom przykrosc sprawiac zeby swoje przemyslenia opublikowac... Polecam pisanie pamietnika  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 marca 2013 18:59
Złota skanuje Ci ten artykuł.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 marca 2013 19:02
. Trzeba miec chyba grzyba na oczach zeby po tylu latach przebywania na 1 forum nie poznac jednego.z bardziej charakterystycznych koni...

to chyba o megalomanie zahacza lekka. Wyobraz sobie ze nic mi to nie mowilo to zdjecie.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 marca 2013 19:07
Niewiem, moze mam rakie wyobrazenie bo ja kojarze chyba wszystkie re-voltowe zwierzaki ( nawet psa any i sierry) 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 marca 2013 19:07
Gallop nr 3/2013
Test the west część 3

Strona 1
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
slłów wsparcia nie rozumiem, chyba każdy jest świadomy tego, jak wyglada.


Przepraszam bardzo, co ma wsparcie do świadomości własnego wyglądu? To, że zdjęcia Zairki i jej konia znajdują się w gazecie to znaczy, że można ją obrażać i pisać niezbyt miłe komentarze? Zastanów się, czy Tobie byłoby miło, gdybyś przeczytała coś takiego na swój temat?  🙄
Powtórzę się, ale ten 'światek' zaskakuje mnie co raz bardziej i chyba już nic mnie w nim nie zdziwi. Jest tak przepełniony zawiścią, że aż głowa boli. Co jak co, ale tego typu komentarze powinno się zachować dla siebie, a nie tłumaczyć, że była świadoma, pozwalając na umieszczenie swoich zdjęć w gazecie. No błagam...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 marca 2013 19:12
Niewiem, moze mam rakie wyobrazenie bo ja kojarze chyba wszystkie re-voltowe zwierzaki ( nawet psa any i sierry) 😁



i co zobaczysz 10 sek siwka w jakiejs gazetce i juz skojarzysz ze to kon rrevoltowiczki xyz
Czy jakaś dobra duszka mogła by zeskanować artykuł z KT o zapiaszczeniu? bardzo bym prosiła :kwiatek:
.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 marca 2013 19:22
Nie wiem czy 10 sek ja artykuly czytam i ogladam, ba oprocz siwkow z rybim okiem, poznaje tez gniade! I Dzionki i Kujki i kiedys Koniczki czy Wergeel. 😎
Nie czytaj wybiórczo. Napisałam, ze komentarz był nie na miejscu. Nie mniej jednak, rozbawila mnie ostra reakcja, bo każdy wie, jak wyglada. I jeżeli go zabola komentarze nt wagi/nosa/odstajacych uszu to po co wystawia sie na widok publiczny i wysyła zdjęcia do gazety?
Czy byłoby mi miło? Na pewn by mnie nie dotknelo tak, abym rzucala wulgaryzmami  😉 a figury modelki nie mam (i mi nie grozi  😁 ).
Jestem ostatnia osoba, której można zarzucić zawiść. zairka wyglada na tych zdjęciach naprawdę ok, i jeżeli dla niej to jest fajne, ze jej zdjęcia ukazują sie w miesięczniku, to życzę jej, aby to sie przytrfialo częściej, bo przyjemnie sie patrzy  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 marca 2013 19:30
art jedynie pobieznie przejrzalam w Empiku nie czytajac tresci. I dlatego szans na skojarzenie ze to ty zadnych nie mialam

I tak jak wczesniej napisalam: nie masz sie o co obrazac, poprostu zly dobor zdjec i tyle

1.
4. Trzeba miec chyba grzyba na oczach zeby po tylu latach przebywania na 1 forum nie poznac jednego.z bardziej charakterystycznych koni...



Poważnie?? Ja nie mam pojęcia jakiego kto ma konia. Nawet z osób które dobrze kojarzę.
No może w wątku west kumam ze Pinesska ma dużego brązowego, a Złota żółtego spleśnialego, i teraz czarnego małego.
Ani maści, ani wyglądu, ani płci.
Nawet by mi na myśl nie przyszło pamiętać.
JARA, DZIEKUJĘ dziękuję🙂😉)))
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 marca 2013 20:08
Dobrze wiec zwracam honor, moze przykladam do tego wieksza wage albo mam pamiec fotograficzna ale poznaje Wasze konie a nawet psy 😎
I uwierzcie mi ze to nie chodzi o moja wage ( mysle ze nikomu by milo nie bylo ) ale napisalabym to samo gdyby komentarz padl o kim kolwiek innym, bo dla mnie to jest poprostu wredne i zbedne.
Galopu też już nie kupię bo białej gorączki dostaję od błędów .....
a jeśli pisze się art. o - skrótowo " budowie" młodego konia i wstawia zdjęcia w ruchu to wypadało by aby dwa porównywane konie były w tej samej fazie ruchu a nie tak jak tam przedstawiono ...wrrrrrrrrr


Też mi się to w oczy rzuciło. Bardzo lubię przyjazną, mniej "naukową" i kolorową stylistykę Gallopu. Ale mam wrażenie, że poziom z miesiąca na miesiąc niestety się nie podnosi, a ciut zniża lot. Mimo dobrego zaplecza w postaci znanych jeźdźców/fachowców itp.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 marca 2013 16:17
próżność,próżność,próżność...ulubiony grzech Diabła  😀iabeł:
Pomijam niesmaczne kąski, jakie pojawiły się ostatnio, bo dla mnie było to nie na miejscu. Nie każdy ma figurę top model, ale czy to go dyskwalifikuje przed pojawieniem się w gazecie? Dla mnie niektóre komentarze trochę poniżej poziomu, przepraszam z  🚫
Jeśli chodzi o "Gallop" to faktycznie trochę mnie rozczarowuje, myślałam, że to będzie fajne, nowoczesne, eksperckie pismo, owszem na początku tak było, teraz mam wrażenie, że znalazło już swój target, tylko do niego skierowane jest w dużej mierze. Trochę mnie to martwi, rozumiem, że pismo ma promować jeździectwo, ale zaczęło mi brakować ujeżdżenia, które praktycznie ograniczyło się do piramidy. Fajnie byłoby zrobić cykl od rekreanta do klasy GP, szczegółowo przedstawić problematykę zagadnień, najczęstsze błędy, możliwe rozwiązania. Zaprezentować, jak wykonać chociażby prawidłową łopatkę itd. Wiem, że nie pismo ma uczyć, ale ma dawać odpowiedzi na konkretne pytania, fajnie byłoby gdyby pojawił się kącik instruktora, czy też jak opiekować się koniem seniorem, odbudowanie zaufania u konia po przejściach. Może za wiele wymagam, ale chciałabym coś więcej niż drogie gadżety. Zrobić cykl tanim kosztem też można - produkty tańsze, ale nie gorsze.
Podłączam się do powyższych wypowiedzi. "Gallop" z numeru na numer sprawuje się coraz to gorzej. Coraz to więcej wpadek z dystrybucją, zdjęciami, artykułami, wpadkami i błędami w artykułach... Jak dla mnie targetem (czy jak to się teraz tam tak modnie nazywa) rzeczonego "Gallopu" są paniusie dla których jazda konna to moda na szpan, a nie prawdziwa pasja :/
A kliniki ujeżdżeniowe to sobie poczytajcie w ŚK. Tam są porządnie zrobiene poradniki 😉
laparotomia, dokładnie trafiłaś w sedno, co miałam na myśli pisząc o targecie...
Ja tez sobie duzo obiecywalam po nowym miesieczniku "Gallop", a raczej mi obiecywano. Napalilam sie na powiew swiezosci, podobala mi sie oprawa graficzna i na tym sie zakonczylo. Totalne rozczarowanie !!! Gwozdziem do trumny jest wprowadzenie zagadnien z dyscypliny westernowej, tematu, ktory mial byc nie poruszany. Za chwile bedzie natural i wyjdzie mix jak z blendera, czyli wszystko o niczym.
Gwozdziem do trumny jest wprowadzenie zagadnien z dyscypliny westernowej, tematu, ktory mial byc nie poruszany. Za chwile bedzie natural i wyjdzie mix jak z blendera, czyli wszystko o niczym.

Czyli to samo, co mamy już na rynku - myślałam, że będzie to pismo, w którym W KOŃCU nie będę musiała przerzucać kartek, ale niestety! :/
Mi także brakuje takich bardziej podstawowych końskich spraw (np. jak opisane w komentarzu wyżej). Odrzuca mnie totalnie jak widzę modowe sesje, jak ta ostatnia: wyskocz w bryczesach na miasto. Fajnie, że wprowadzili te porównania produktów polecanych, razem ze swoim typem, bo to chyba po tym, jak ktoś z czytelników im zasugerował. Niestety nie przemawia do mnie Test the west, bo nigdy nie miałam, ani nie chcę mieć z tą dyscypilną nic wspólnego (przez to odpadło mi z czytania kilka stron). Czytając marcowy numer czułam trochę niesmak, bo miałam wrażenie, że potraktowano czytelnika tak, jak laparotomia napisała, albo raczej dziecko z bogatymi rodzicami i na początku drogi jeździeckiej. Bardziej naukowych treści szukam w innych miesięcznikach, ale tam z kolei przeszkadzają mi mocno widoczne artykuły sponsorowane i wszechobecne reklamy. Zobaczę jeszcze w kwietniu, jak sobie poradzą. Ale jak znowu przeczytanie całości zajmie mi godzinę to będzie słabo.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 marca 2013 11:12
Na stronie ŚK nowość -  spis artykułów w bieżącym numerze wraz z możliwością ich oceny

http://www.swiatkoni.pl/editions/12,03-2013.html
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 marca 2013 11:26
w stajni leży gallop. generalnie nic ciekawego nie rzuca mi się w oczy poza artykułem o młodych koniach. temat fajny, ale realizacja taka sobie. za mało fachowy. zdjęcia jako zdjęcia super, jedne z lepszych jakie do tej pory były w gazecie, ale... nie ujmując doświadczenia i umiejętności razi mnie pokrzywiony jeździec, który ogólnie na tych koniach prezentuje się tak sobie.
Na stronie ŚK nowość -  spis artykułów w bieżącym numerze wraz z możliwością ich oceny

http://www.swiatkoni.pl/editions/12,03-2013.html


Bardzo fajny pomysł ! 🙂
ja Gallop przeglądam czasami w Empiku...
jakoś nei zainwestowałam w kupno - chociaż zainteresował mnie przegląd kamizelek...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się