Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

Szkoda - awaryjnie przydałoby się takie cudo. Chociaż na Lily Lolo też nie narzekam - zdarzy mi się nie zmyć go wieczorem i pójść rano na uczelnię i nie rzuca się to bardzo w oczy (tylko że wtedy zazwyczaj mam tylko podkład + tusz)


jakieś taką szpachlę 😉 awaryjną to polecam MakeUp factory 🙂
Polecicie mi jakąś dobrą maść w rozsądnej cenie na trądzik?
Lub coś innego (np.tabletki)
Na trądzik nie ma złotego środka. To głównie od przyczyny zalezy
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
02 maja 2013 09:13
Pialotta, ja polecam żel do twarzy i peeling z uriage hyseac, jest trochę drogi ale bardzo wydajny i mojej twarzy pomógł a przede wszystkim nie wysusza twarzy jak wszystkie drogeryjne żele 🙂
przez pierwsze 2-3 dni może buzia po nim szczypać ale potem jest już rewelacja 🙂

co do maści na trądzik to najlepiej iść do dermatologa, dobierze i  na receptę przepisze, te bez recepty są o kant tyłka
Szkoda - awaryjnie przydałoby się takie cudo. Chociaż na Lily Lolo też nie narzekam - zdarzy mi się nie zmyć go wieczorem i pójść rano na uczelnię i nie rzuca się to bardzo w oczy (tylko że wtedy zazwyczaj mam tylko podkład + tusz)


chyba Double Wear by pasował 😉
Biedronka wycofuje płyn micelarny do demakijażu produkowany przez Tołpę. Jedyny, który mnie nie podrażnia...
Sprawdzał ktoś skład zelu micelarnego bebeauty bo zmienilo sie opakowanie...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 maja 2013 13:34
A stosowałyście ten krem BB od Garneira?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 maja 2013 13:35
opolanka ja używałam. Jest słaby 🤔 Bardziej podszedł mi Vichy BB Idealia
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 maja 2013 13:43
Bo właśnie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś kremu w tym typie, ale niekoniecznie bardzo drogiego...
opolanka, ja używam, kupiłam gdy był w jakiejś promocji. Dla mnie jest ok - nie lubię czuć, że mam "coś" na twarzy, ale nie jest też całkiem "naga". Nie zależy mi na mocnym, czy nawet średnim kryciu więc mi pasuje.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 maja 2013 16:13
szalonakobyła, no co Ty? U mnie dalej takie samo, ale maseczek o których mówicie w ogóle nie było, więc może dojdzie z opóźnieniem.
Żel Bardzo lubię, jak pierwsza rzecz zaczęła się choć trochę rozprawiać z moimi zaskórnikami...
Serio serio przynajmniej w mojej biedrze są inne a tez je bardzo lubie. No nic liczę ze skład sie nie zmienil...
ovca   Per aspera donikąd
10 maja 2013 18:28
Bo właśnie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś kremu w tym typie, ale niekoniecznie bardzo drogiego...


ja stosuję krem BB gosh i jestem bardzo zadowolona.
Scottie   Cicha obserwatorka
10 maja 2013 18:47
STFU! Coś mi się pokiełbasił żel z płynem micelarnym i muszę edytować:

szalonakobyła, u mnie w dwóch biedronkach są 2 wersje tego żelu do mycia twarzy. Jutro jak będę na zakupach i na nie trafię, to sprawdzę, czy składy się różnią.
o super sprawdź koniecznie i daj znać :kwiatek:
mam stare i nowe opakowanie żelu z biedronki i skład jest na obu identyczny 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 maja 2013 21:13
Sigma - bardzo dobrze!
Scottie, na pewno miałaś na myśli STFU?
Stfu to chyba miało być takie tfu tylko z porządnym splunięciem, bo STFU, to już gorzej brzmi  😉 🤣 U mnie maseczki już wykupione. Ja zrobiłam zapas i teraz nakupię płynów micelarnych. I żel nowy kupię, to porównam.
Sigma super. dziękujemy :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
11 maja 2013 12:55
Strzyga- dokładnie tak, jak honey napisała 🙂 myślałam o żelu, a pisałam o płynie. Składy są te same. U mnie płynów micelarnych już nie ma.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 maja 2013 17:30
Spoko, trochę mnie tylko zdziwiło użycie tego skrótu w tym kontekście :P Ja płynu nie używałam, tylko żel, bardzo go lubię, choć w sumie nie wiem czy dobrze używam, kiedyś myłam nim normalnie, teraz na sucho wcieram i zmywam masując. I daje o wiele lepsze efekty.
Scottie   Cicha obserwatorka
13 maja 2013 11:18
Strzyga, eee, powinnam to napisać małymi literami, bo to nie był skrót, tylko właśnie takie podkreślone "splunięcie" :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 maja 2013 12:19
Chwytam, chwytam 🙂
Stosowała któraś z Was olej kokosowy na trądzik ? 🙂 jak efekty?
Olej kokosowy lubi zapychać tworząc bolące podskórne gule. Lepiej wybrać inny olej 😉 Powinien sprawdzić się choćby olej z czarnuszki siewnej czy pachnotki.
U mnie czarnuszka dobrze spisuje się miejscowo na zaskórniki, które pojawiają mi się na policzkach. resztę skóry wysusza (a ja sucholec z natury jestem) 😉
A stosowałyście ten krem BB od Garneira?

mam taki BB - NIVEA = jest ok
Dziewczyny, możecie polecić jakiś delikatny (bo jestem wrażliwiec) peeling do twarzy? W sobotę wylazłam na pół dnia z domu na pełne słońce, wróciłam z poparzonym ryjkiem (do tego stopnia, że na nosie miałam bąble 👿 ). Narazie skóra jest mega podrażniona i czerwona ale na czole już mi się zaczyna łuszczyć, a z nosa z pewnością będzie schodzić płatami 😵 myślicie, że enzymatyczny peeling sobie poradzi czy raczej sięgnąć po jakiś drobnoziarnisty zdzierak? Chciałabym jak najszybciej doprowadzić to do porządku jak tylko to zaczerwienienie i podrażnienie minie 🙄
Na takie skórki kosmetyczka poleciła mi zwilżonym wodą palcem masować te łuszczące się miejsca.
Kosmetykiem złuszczającym możesz dodatkowo podrażnić.
Próbowałam delikatnie zwilżonym ręcznikiem, ale raz przejechałam po skórze i poczułam jakby mnie ktoś żywcem że skóry obdzierał więc szybko zrezygnowalam z tego pomysłu 🤬 muszę to chyba po prostu przeczekać ale trochę to potrwa 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się