Sesja/Studia i t d ;)

Też mam ostatni egzamin w piątek, a w zasadzie przed ostatni, bo 10 lipca dopiero poprawka z fizyki... Tego chyba już nikt nie przebije  😁
subaru, Alaska dobrze wiedzieć, że nie jest się samemu  😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 czerwca 2013 13:59
Dziewczyny spokojnie :p ja mam jeszcze tydzień do oddania pracy licencjackiej i 11/12 lipca obrona 😉 ehh oby się ze wszystkim wyrobić!

Trzymam kciuki za wszystkich dalej walczących!
Gavi, Sumire dzięki za pomoc 🙂 okazało się, że moje marginesy są ok.
Z kolei mam 2 kolejne pytania i chyba głupie. Czy prace drukujemy dwustronnie czy jednostronnie? U promotora kiedyś na początku usłyszałam, że jednostronnie wiec taką wersje zaakceptowałam ale wole się upewnić 🙂

I pytanie nr 2:
Jak zapisać to w bibliografii?

http://www.budujemydom.pl/chemia-budowlana/11231-kobiety-w-meskich-zawodach

http://www.jobexpress.pl/artykul/163/Kobiety-a-meskie-zawody#

Promotor napisał, że mogę sama nazwać te strony, ale tytuły znam. Zapisać tak:

Budujemy dom Kobiety w męskich zawodach [online] i tu link do strony czy jeszcze inaczej?

Martva mamy w ten sam dzień obronę 🙂

Trzymam kciuki za jeszcze walczących  🙂
Jeśli chodzi o strony internetowe to zapis bibliograficzny jest bardzo...nieustalony
Ja bym napisała tak: Kobiety w męskich zawodach w witrynie BudujemyDom.pl [dostęp on-line: data]

Ale byłabym ostrożna z powoływaniem się na tekst, który jest anonimowy
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2013 16:40
Chuda, każdy ma inaczej. ja miałam 2 stronnie, bindowaną do dziekanatu i 2x jednostronnie w twardej dla promotora.

w bibliografii zrobiłam tak:
Strony internetowe:
1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciupaga z dnia 18.05.2013
2. http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/679034,Czy-to-samolot-czy-Putin-wiedzie-stado-zurawi z dnia 19.05.2013
3. http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/krak/ASSETS_11w05_28.pdf z dnia 1.05.2013



A ja dziś cały dzień spędziłam nad napisaniem pisemnej wersji mojego referatu (10 stron A4), następnie napisałam raport biznesowy na angielski, a teraz uczę się na jutrzejsze koło. 2 lipca pierwszy egzamin. A 9-tego płatny egzamin z Business English, po którym mam otrzymać certyfikat... o ile go zdam, a zdać muszę, bo potrzebuję punktów ECTS  😉 Ech, życie. Potem jeszcze tylko projekt tłumaczeniowy - akt "Wesela" Wyspiańskiego, który będzie wystawiany na wyspie Usedom w ramach jakiegoś tam tygodnia warsztatów pod szyldem "cośtamcośtam". Przeraża mnie to, bo język, rymy, melodia - wszystko ma być zachowane. Do tego 10 stron historii tekstu i opis strategii tłumaczeniowych, których użyję  🙂
Aaaaaaaaaaaaa! Kciuki zdziałały cuda! Zaliczyłam pisemny na 100% i ustny też na 100%, więc 5 jest! 😉 A tyle osób uwaliło...;c
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2013 19:07
No dziewczyny, trzymane było za was, to teraz trzymajcie za mnie!
Chuda, każdy ma inaczej. ja miałam 2 stronnie, bindowaną do dziekanatu i 2x jednostronnie w twardej dla promotora.




Tak właśnie chciałam zrobić 🙂
z bibliografią zrobię tak samo jak Ty 🙂 Dziękuję za podpowiedzi 🙂  :kwiatek:
kurcze, u mnie egzamin z prawa cywilnego (na Zarządzaniu!!!) oblało 230 osób na 270 zdających...

jakby ktoś przypadkiem nie wierzył i chciał zobaczyć pytania, to są poniżej:










i komenatrz szanownego PANA DOKTORA "test był względnie latwy"
Nie meldowałam się wczoraj po fizjo, ale poszłam do koleżanki na piwo i tan zleciało, a potem pakowanie ^^
Poszło nie najgorzej, ale też nie najlepiej, mam coraz więcej wątpliwości czy zdam 🙁 I chyba jednak czeka ten wrzesień, bo pytania były dziwne. Szczegółowe pytania z EKG, jakieś cuda i dziwy z termoregulacji... Nie wiem jak to będzie oceniane, mam nadzieję, że jak ktoś nie ma jednego myślnika z sześciu to jeszcze jakieś tam pkt będą ^^

90pytań otwartych, ale było kilka tekstowych ( długich;p ) na 1,5 godziny. Zero zegarków na rękach, marynarek, !mówienia sobie czegokolwiek pod nosem ! ^^, przestrzegali, że jak u kogoś znajdą słuchawkę to będzie biedny. No i sadzali nas tak co dwa rzędy i co 4 miejsca. Myślą chyba, że od tego egz zależy nasze życie.. ;p
Nasz rok na każdym egzaminie dzielą na pół, biorą największą aule z możliwych i rozsadzają osoba- 2/ 3 miejsca wolne- osoba... A grupami robią szachownicę  😍- a jakoś szczególnie głośno nigdy nie byliśmy ani nie ściągamy zbiorowo bardzo, eh.
A ja nie poszłam na mój egzamin dzisiaj i teraz mam wątpliwości, czy to była dobra decyzja. Niewiele umiałam i pewnie tak czy tak czekałby mnie wrzesień, ale koleżanki mnie teraz dręczą, że mogły się trafić zadania, które bym zrobiła. Trudno, teraz przepadło...
KONIEC SESJI. WAKACJE!!! ;D

dziękuję wszystkim za kciuki, wsparcie, cierpliwość do czytania moich wynurzeń i za wiele, wiele więcej :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 czerwca 2013 12:33
Gratulacje!  😅 😅 😅 😅
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 czerwca 2013 12:33
Brak mi mocy.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2013 12:55
Praca 4,5, obrona 5.

Zła jestem, bo powiedzieli mi, że napisałam naprawdę świetną pracę, że recenzent szczególnie zwrócił na nią uwagę, że widać wkład własny, że widać myślenie, że mam być z czego dumna. TO DLACZEGO DO CHOLERY 4,5?!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 czerwca 2013 12:56
Gratuluje Strzyga

tylko faktycznie szkoda, że nie dali 5 .. ale ich nie ogarniemy
No i sadzali nas tak co dwa rzędy i co 4 miejsca. Myślą chyba, że od tego egz zależy nasze życie.. ;p


poczekaj na patofizjo, na mleko i mieso;p jak caly rok jest dzielony na 5-6 sal wykladowych;p
Strzyga brawo!!! 😉 trzymałam kciuki! 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2013 14:40
gryglodor, subaru2009, dzięki!
Strzyga gratulacje! Super, że masz to już za sobą i to z takim wynikiem! Choć przy Twoim zaangażowaniu i pracy włożonej w napisanie tego należało Ci się 5, bezapelacyjnie! A nie wiesz czy ktoś dostał 5? Jeśli Twoja była super i została oceniona na 4,5 to może po prostu oceniający nie ma w zwyczaju stawiania 5
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2013 15:28
vanille, były 5, więcej było z pracy niż z obrony, ale co śmieszne, koleś dostał 5 z pracy i 5 z obrony, nie odpowiadając na żadne pytanie na obronie =/ Ja odpowiedziałam na wszystkie.
Nie wiem, ja jestem ambitne zwierzę, wkurza mnie to, że tak mam.
Strzyga, gratuluję! 🙂 4,5 może boleć, ale przynajmniej masz to za sobą 🙂
Strzyga, gratuluje 😉

A ja poprosze jutro o kciuki od 9.00. Jutro ostatni egzamin, do tego u prof. u którego baaaaardzo duże znaczenie ma szczęście a nie wiedza...
Strzyga to też bym była wkurzona. Zwłaszcza po tym tekście, że recenzent zwrócił uwagę na pracę, bo to trochę stoi w sprzeczności z oceną. Mimo wszystko gratulacje! Należy Ci się odpoczynek więc idź i świętuj dzisiaj!  😀
Czy ktoś ma tu pojęcie co to będzie za reakcja jak do acetylobenzenu dodam zasadę ? Już mi ręce opadają mam dość!
Idę spać!
Gratki Szczyga, czyli praca jednak dobra była 😉 Ja trochę w dupę na uczelni dostałam, ale przeboleję to...
No to mam  wakacje 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się