Sesja/Studia i t d ;)

Myślę, że wszystko w twoich rękach 😉
Mnie niesamowity fart na egzaminie z żywienia jako tako pozwolił na śmiałą wiarę w to, że napiszę w tej katedrze inżynierkę i dostanę się na magisterkę z żywienia i dietetyki, która jest jednocześnie najciekawszą i najbardziej obleganą specjalnością.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2013 17:48
honey, teraz to już nie, złożyłam ją w zeszłym tygodniu... właśnie zabieram się za czytanie, ale boję się co tam w niej nabazgrałam przez ostatnie 1,5 roku...
Strzyga kciuki będą!!😉

Ja też mam jutro mega ważny egzamin! Bardzo proszę o kciuki o 8 i o 13! 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2013 17:58
gryglodor, dzięki, będą mi potrzebne...
Za Ciebie też będę trzymała =)
gryglodor, Strzyga, kciuki są! Ja jutro mam zal z fizjo zwierząt ;/ a w środę egzamin z tego przedmiotu... 😵
kotlet za Ciebie też kciuki będą! 😉 a swoją drogą, to mam jutro ten egzamin chyba w Twoim budynku. 😉 moim ulubionym 23. ;D
gryglodor, nieee... ja to w 37 urzęduję. Ale od ok 8 do 10tej jestem prawdopodobnie w 24. 🙂
Aaa, coś mi się wydawało,że Ty jesteś w 23 właśnie. 😉
gryglodor, to masz w moim 😉

A ja poproszę o kciuki jutro od 10 - statystyka... 😵 Wracam do zadań, na szczęście włączyli mi z powrotem prąd (zdążyłam się wystraszyć, że wyłączyli, bo mi prawie bateria w lapku nie trzyma, a mam na nim podręcznik z zadaniami - dobrze, że to tylko na chwilę). Bu, a w stajni mini-imprezka i nie mogłam zostać. 🙁
Sumire, to trzmajmy obie za siebie kciuki o tej 10 bo ja też wtedy zaczynam pisać fizjo  😵 Siedzę i większość jakbym 1 raz czytała, a spędziłam 8 dni na nauce od rana do nocy🙁
Nesca92 pociśniesz 😀 w sumie im dłużej się uczę fizjo tym bardziej mi się to podoba 😀

W ogóle próbuje dalej się uczyć a koleżanka z którą jutro pisze to zaliczenie wysyła mi takie oto cudo:
[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/10/7eabaa23d0f61ade9cd8bd01b5c65e14.png?1319027272[/img].
Myślałam że padnę ze śmiechu  😂
Trzymam kciuki za wszystkich jutro  😉
Mi został ostatni egzamin 26 a tak mi sie nie chce do niego uczyć  😜
Ale ja naprawdę nic nie pamiętam i to mnie wkurza.🙁 Przyłożyłam się do nauki najlepiej chyba patrząc na inne egz za całe dwa lata studiów... I nic z tego nie mam🙁
Będę jutro trzymać kciuki za Was i proszę też o trzymanie za mnie :-)
Rozpoczynam trzydniowy maraton egzaminowy, jutro matma, we wtorek mechanika a w środę fizyka  😎
Cieszę się z tego, że wielkie upały minęły i teraz jest tak przyjemnie 🙂
powcy, trzymam mocno, i zazdraszczam że masz taki 'super mózg' !
dla mnie już pierwszy etap studiów zakończony, wszystko pozaliczane, teraz pozostał tylko albo aż licencjat..
Trzymam kciuki, cały czas i niezmiennie 🙂

Dużo nas będzie we wrześniu? We wtorek mam egzamin, którego na 95% nie zdam, bo za dużo zostawiłam sobie na koniec i głupia zamiast powtarzać regularnie, teraz jęczę, że nie zdążyłam... Więc, dla "poprawy samopoczucia", szukam towarzyszy niedoli na kampanię wrześniową 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 czerwca 2013 22:13
Ja mam dwa we wrześniu 😀 , ale jest nas tu trochę 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 czerwca 2013 22:19
Eh... wątek zawsze działał cuda jeżeli chodzi o trzymanie kciuków za zdanie egzaminów.

Jutro mam egzamin z retoryki i erystyki dziennikarskiej, boję się cholernie... BŁAGAM O KCIUKI tak gdzieś od 8.30 do odwołania 😉!  🙇 🙇 🙇 🙇 🙇

Jak to zdam to już tylko obrona i wakacje. Nigdy niczego tak się nie bałam, nigdy na nic nie czułam się tak nieprzygotowana i nigdy na nic się aż tak nie uczyłam 🙁

To co, MOGĘ PROSIĆ O KCIUKI JUTRO?  :kwiatek:
Możesz. 😉

A ja wysłałam gotowy projekt, prawie skończyłam zadania z hipotez, pozostałe chyba tylko przejrzę, czy wiem, jak zrobić (teoretycznie to umiałam już wcześniej), zostało mi jeszcze uzupełnić "pomoc naukową" (kartkę z wzorami, na której możemy sobie pisać, co tylko chcemy, o ile się zmieści)... I powinnam wstać o 7. 🙄 Przydałby mi się jeszcze z jeden dzień, żebym się czuła obkuta na maksa... Tzn. teraz powinnam sobie poradzić, o ile nie doznam zaćmy i nam nie dowalą zadań z kosmosu (nie powinni), ale mogłabym czuć się pewniej. 🤔
Ogólnie to mam wrażenie, że zaraz rzygnę, siedzę i cisnę to od 18, przed wizytą u konia też trochę cisnęłam, no i wczoraj i w piątek... Już mi się uszami wylewają te zadania. A to jeszcze nie koniec, bo egzamin przede mną. 😤
A ja mam nauczkę, jestem w absolutnie czarnej d.... Nie zaliczyłam kolokwium, które jest warunkiem dopuszczenia do egzaminu z geologii...egzamin o 12, na 10 mam przyjść pisać zaliczenie z poprzedniego semestru. Będę też musiała biegać za ćwiczeniowcem żeby jakimś cudem pozwolił mi poprawić tego kolosa przed 27.06, bo potem wyjeżdżam do pracy i nie ma mnie fizycznie...Albo się uda, zaliczę i tak czy inaczej geologia we wrześniu, albo się nie uda i wtedy pewnie rozstanę się z uczelnią... Eh, a mówią że głupota nie boli :/
Proszę o kciuki o 10... 🙁
martva, Nesca92, dziewczyny - nie pękajcie! Kciuki będą i na pewno Wam się uda.

Za to ja już teraz proszę o jakiś przesył dobrych mocy i trzymanie kciuków jutro o 9 - ostatni egzamin w tej sesji.
Metafizyczno - epistemiologiczna masakra z 60 filozofów. Musi się udać chociaż na 3 to zaliczyć, bo inaczej moje plany wyjazdu nad morze we wrześniu znów szlag trafi...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 czerwca 2013 09:16
Aaaaaaaaaaaaa zdałam! Piękna cudowna 5 w  indeksie  💃 💃

Bardzo dziękuję za kciuki, jak zwyklezadziałały cuda! 😀
Ja poproszę o kciuki o 11. Zdecydowanie się przydadzą, bo sama kompletnie już chyba zobojętniałam na to zaliczenie ...  Myślami już jestem na wakacjach.
Wszystkim dziś powodzenia!
Idę na fascynujący egzamin z rysunku technicznego i grafiki komputerowej. 😀
Potem przydałoby się ruszyć i zabrać za chemię... 🙁
Też trzymiem kciuki za wszyyystkich, oby jak najmniej na wrzesień  🏇

U mnie dzisiaj statystyka na 14😲0, to będzie hardkor  🙄
Zdałam 😉  4  na ustnym i WAKACJE!! 
Tu już prawie wszyscy wakacje a ja do piątku muszę ślęczeć nad patofizjologią  👿
martva, Interbeta,  to teraz wiecie - za mnie!
Jutro od 9!
...a potem do szpitala ;>

Rozmowa z lekarzem:
Ja: Dzień dobry, ja mam skierowanie na jutro do szpitala, czy są wolne łóżka?
L: Nie, nie, nie!...ale zaraz, pani od Marysi?
Ja: Od dr X?
L: No tak, tak..a to Pani przychodzi jutro na salę nr 19, akurat mam wolne łóżko
<facepalm>
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 czerwca 2013 12:36
vanille ja mam ostani egzamin w piątek tak samo 😉  więc kwitniemy razem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się