pensjonaty w okolicach trójmiasta

Hobgobllin, na pewno w Warczu opieka, dbanie i zajmowanie się końmi na najwyższym poziomie.
martkagd, co to znaczy średnie podłoże, na hali jakie jest? napisz coś więcej proszę : )
Plac nie jest zbyt równy, i w niektórych miejscach tworzą się takie ''baseny piaskowe'', łatwo na nich zgubić równowagę i rytm.  Latem  się kurzy . Na hali jest lepiej ale też jest trochę nie równo.. Tragedii nie ma ale przydałoby się wyrównać 😉 Konie są karmione 3 razy dziennie, latem chodzą na łąki do 20/21, w zimie do 14 jak podłoże pozwala.  W stajni nie ma żadnych zgrzytów i chamstwa i co jest duuużym + szkółka jest tylko dwa razy w tyg albo w ogóle 🙂
rewir, w Łapinie podłoże to istna masakra. Jeśli nie stworzył się nowy plac o który właściciel nie zaczął dbać to nie polecam.
Na hali w zeszłym roku było dość kopnie i nierówno. Wyjeżdżone rynny, i to hektary od ściany.
Może osoby obecnie tam stojące mają juz większą siłę przebicie ale właściciel bardzo specyficzny.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 sierpnia 2013 16:38
A Warcz u Hani albo Mierzeszyn?

Edit: sorry Mieszeszyn bez hali...


jeszcze momencik  😉,plac pod halę już przygotowany,konstrukcja też już lezy na właściwym miejscu  😉 na tę zimę będziemy się zadowalać namiotem,za rok będzie normalna i dużo większa  😀
Ktoś, a wy stoicie u Majki?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 sierpnia 2013 16:53
nie,u Kasi 🙂
Majka sprzedała Kasi stajnię prawie rok temu,a od maja już tam jesteśmy z końmi 😉
Ktoś, a tam stajnie wyglądają tak samo, czy był jakiś remont? Rozumiem, że plac do jazdy istnieje?
martkagd, dzieki, szkoda, że nie dbają o podłoże.
xxagaxx, słyszałam, że jest jakiś nowy plac do jazdy tam własnie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 sierpnia 2013 17:23
duża niewiele na razie zmieniona,mała kończy się właśnie remontować.
plac istnieje,powiększony, poprawiony, wymiar wystarczający na GP w skokach 😉
Ktoś, a to nie wiedziałam :P a wiesz może co z tą stajnią co była dosłownie kawałek dalej? Co to budowa tak nagle stanęła?

Mi się tam mega podobało, tylko to jakiś kosmos dla mnie odległościowo-drogowy.

rewir, widziałam miejsce gdzie ten plac był wygrodzony. Stoi tam bodajże czworobok. Ale podłoże było bardzo bardzo grząskie. Nie wiem jak na dzień dzisiejszy, byłam tam parę miesięcy temu.

I jak dla mnie porażka padokowa. Trawa jest na 3? (zależy jak są aktualnie podzielone) padokach, reszta była wygrodzona pastuchem na polu...

Muszę tam znowu z ciekawości podjechać, ale ja się do tej stajni bardzo bardzo zraziłam kiedy trzymałam tam konia jakieś 4-5 miesięcy. I mimo że mam z domu 2 km nie postawię tam konia, nawet na emeryturę.
rewir, a moze Czeczewo?  Wydaje mi sie, ze odleglosciowo powinno sie miescic w tych 25 km


Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 sierpnia 2013 19:15
xxagaxx, niestety nic się tam nie dzieje,a hala i budynki niszczeją 🙁

ja mam z domu 25 km do Mierzeszyna,z pracy ciut mniej,najbliżej nie jest,ale konie mają tam bardzo dobre warunki,więc jakoś tej odległości nie zauważam 😉
Jeśli chodzi o dojazd do Mierzeszyna to nie ma co narzekać. Niby trochę km jest, ale jedzie się szybko i bez problemu cały rok da się dojechać nie mając terenówki 😉

Ktoś
Fajne, że coś się zaczęło dziać w stajni. Chętnie bym kiedyś przyjechała obejrzeć (jeśli można oczywiście 😉 jak to tam teraz wszystko wygląda.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 sierpnia 2013 19:28
G. anytime 😉
Jeśli chodzi o Łapino na hali wydmy, na dużym placu rynny, na czworoboku glina - albo tak twardo że się nie da jeździć, albo tak grząsko że podkowy zostają.
Nie wiem czy to do końca dobry wątek, ale czy możecie polecić jakąś dobrą szkółkę w Trójmieście? Szukam miejsca bezpiecznego, ze spokojnymi końmi i indywidualnym podejściem do klienta, bo główna zainteresowana to sześcioletnia dziewczynka, czyli byłyby to głównie oprowadzanki i ćwiczenia z asekuracją.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 sierpnia 2013 21:12
a Galoopka na Hajpo?
[[a]]https://www.facebook.com/pages/Galoopka-Szko%C5%82a-Jazdy-Konnej/169492856458130?fref=ts[[a]]
ktoś, dzięki :kwiatek:
Wild Horses, tak chyba się właśnie stanie, jednak jest to bezkonkurencyjna stajnia z najlepszą infrastrukturą przy 3mieście.
kittajka, jeszcze tu zapraszam:
http://stajniabht.pl/
ChingisChan   Always a step ahead! :)
30 sierpnia 2013 20:02
Nie wiem gdzie o tym napisać. Gdzie mogę oddać siodło do naprawy (terlica). Ma ktoś namiary na zaufanego rymarza, który dobrze rozwiąże problem?
Ja swoje siodła zawsze wysyłam do Daw-Maga i póki co jestem bardzo zadowolona 🙂
Witam,
Może nie do końca w temacie... ale ma ktoś namiar na tą hurtownie z podkowami chyba w Sopocie... 🙂😉
ChingisChan, jak poszłą terlica to już raczej nie rymarz. Na pomorzu to chyba nie ma nikogo takiego. Może Daw-Mag, Hb Contact ??

Widia, proszę bardzo: http://www.arpav.pl/kontakt/
Klami dziękuję  😅
Trójmiastowcy - czy w okserze na miejscu jest duży wybór derek zimowych aktualnie? Będę pewnie w Sopocie we wtorek i chciałam podjechać... 🙂
Zrobię niestety dubel, ale tu pewnie miejscowi częściej zaglądają. Chcę ściągnąć do konia Lee Hollen, jeśli ktoś również byłby zainteresowany proszę o pw.
Moon   #kulistyzajebisty
13 września 2013 16:27
Anaa, byłam w okserze bodaj wczoraj.
Nie liczyłabym na wiele  😉
Jaka stawka będzie teraz w Sopocie?
Też jestem ciekawa jaka stawka. No i oczywiście co za tą stawkę ma być oferowane konkretnie oraz co z dużą halą ?
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
15 września 2013 18:09
Ja słyszałam pogłoski o 1500 zł ale nie wiem czy to prawda. Może jest  ktoś na forum kto jest bardziej poinformowany?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się