Top model-zostań modelką

Pamiętacie laskę, której Woliński zmacał cycki? Nie podejrzewałam jej o jakieś wysokie IQ, ale to mnie przeraża. Magister?! Doktorantka? (noo... w planach 😁 )

LINK
Lov   all my life is changin' every day.
17 października 2013 20:08
Bronię się magistrem, a później zrobię doktorata 😎 A widziałyście w ogóle ten filmik z DDTVN, jak "gra" na gitarze? 😀
Ona jest po jakiejś operacji plastycznej ust?
Lov   all my life is changin' every day.
17 października 2013 20:14
Botox dobry na wszystko 😎
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 października 2013 20:45
Bronię się magistrem, a później zrobię doktorata 😎 A widziałyście w ogóle ten filmik z DDTVN, jak "gra" na gitarze? 😀


A to ONA jest??
Lov   all my life is changin' every day.
17 października 2013 20:56
opolanka, tak 😉
Cel został osiągnięty. Jest o niej głośno, w całych internetach z niej leją, ale tak to się dzisiaj robi.
Nieważne jak mówią, ważne że mówią. 😉
Śmieszne dziewcze... swoją drogą ta cała Patty to trzyma poziom... pasują do siebie 🙂
Dżizas... W pierwszej chwili pomyślałam, że jest po prostu nawalona  😵 Ciekawe, czy obroniła się tym magistrem  👍
I którego "doktorata" będzie robić  😁
Lov, widziałam kawałek  😵
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 października 2013 09:16
Pamiętacie laskę, której Woliński zmacał cycki? Nie podejrzewałam jej o jakieś wysokie IQ, ale to mnie przeraża. Magister?! Doktorantka? (noo... w planach 😁 )

LINK


Matko... ona nie pochodzi z Polski? Jakiś taki dziwny akcent ma i słowa przekręca, przeciąga. Poza tym, może nietaktowne trochę pytanie - ale czy ona ma coś z oczami  (sztuczne oko etc.)? Bo usta wyglądają mega nienaturalnie, ale to chyba norma u modelek (nienormalny wygląd staje się normą, czyli świat staje na głowie)
Mądra to ona nie jest. Szkoda, że media dają takim idiotkom czas antenowy, który kosztuje dużo kasy, zamiast poświęcić go komuś kto ma coś ciekawego do powiedzenia, pokazania i jest zdolny, ale ma kłopoty, żeby się wybić. 🙁
Mądra to ona nie jest. Szkoda, że media dają takim idiotkom czas antenowy, który kosztuje dużo kasy, zamiast poświęcić go komuś kto ma coś ciekawego do powiedzenia, pokazania i jest zdolny, ale ma kłopoty, żeby się wybić.
Ale wtedy ktoś inteligentny musiałby te programy oglądać...
Na lansowanie tak skrajnej głupoty nigdzie nie powinno być miejsca, bo szkoda na to czasu i pieniędzy.
Botox dobry na wszystko 😎


Botoxu się nie wstrzykuje w usta. Jak już to kwas hialuronowy 🙂 Ona ma zrobione chyba nie tylko usta, ale i policzki :P

Swoją drogą coś ciężko uwierzyć w te jej kontrakty. Tak sztuczne dziewczyny nie są pożądane w modelingu.
kenna, z tego co kojarze to w programie mówiła, że dostała szklanką w twarz i przez to ma uszkodzone(?) nerwy czy jakoś tak
Chuda, rozumiem, to niefajnie, ale to kolejna kandydatka na modelkę, która dostała szkłem w twarz. Jakaś tradycja, czy co?
Czy tylko ja nie umiem znaleźć, czy zniknęła oryginalna wersja utworu z youtube?
Forkate też szukałam na youtube i faktycznie oryginalnej wersji nie ma, ale jest tu:klik  🤣


CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 października 2013 19:41
No nie byłam w stanie obejrzeć tego wywiadu do końca. Nie rozumiałam połowy jej wypowiedzi 😲
Ale cóż... w modelingu chyba ważny jest wygląd, a nie elokwencja. Niemniej mnie też szokuje, jak... krótko mówiąc brzydkie kobiety czasem zostają modelkami. Choć to chyba kwestia gustu 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 października 2013 20:40
Ktoś chyba nawet tutaj mówił, że wygląd nie gwarantuje bycia modelką. Jak patrzę na niektóre modelki z agencji, w której pracowała jako foto moja koleżanka to się zastanawiam kto je wybierał ...  🤔wirek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 października 2013 20:44
Racja, kwestia tego jak wychodzisz na zdjęciach(jeśli mówimy o fotomodelingu) czy jak się ruszasz.
Łomatko, natknęłam sie na to zdjęcie:

[img]http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/b5e16400a94236630f9e15dfc365fd6c5307b22e[/img]
http://www.pudelek.pl/artykul/60707/tvn_wyslal_rubik_na_lekcje_dykcji/

Wygląda, jak jakiś dinozaur? Żeby nie powiedzieć, szkielet obciągnięty skórą. Nie wiem, ile musieliby mi zapłacić, żebym chciała tak wyglądać i jeszcze udawać, że to jest normalne. Strasznie mi szkoda, że ludzie taką chudość uważają za piękno i chcą na takich dziewczynach prezentować swoje ubrania, zamiast lansować śliczne, normalnie zbudowane dziewczyny o nienachalnej urodzie (bo wiadomo, że pierwszą widoczną rzeczą musi być kreacja, a nie uroda).
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 listopada 2013 19:59
I jeszcze ten dziubek...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 listopada 2013 20:02
Czarne majciochy pod taką sukienkę 😀
Wygląda jak zagłodzona. Z taką wielką głową i malutkim ciałem. Blee.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 listopada 2013 21:21
Strzyga dobrze, że w ogóle ma majtki 😎 Bo widzę, że z przodu to bym jej nie chciała zobaczyć...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 listopada 2013 21:25
Sutki jej widać.
pal licho Rubik, mimo szkieletora na zdjęciu i tak najpierw spojrzałam na sukienkę, jest piękna 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się