Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
02 grudnia 2013 17:05
"Być może trochę reklamowy" to nie to samo co "ma być promujący" - przynajmniej ja to tak rozumiem 😉 To jak kto ocenia to prywatna sprawa każdego i w to nie będę włazić.

E: Sprecyzuję, "być może trochę reklamowy" = film stajenny jakiś wiele i wsio. Nie stricte promujący stajnię, ale z drugiej strony każdy materiał "dodatkowy" o danym miejscu jest swego rodzaju polem do wyciągnięcia wniosków dla osób zainteresowanych (nawet jeśli takowe materiały nie są "promocyjne", a po prostu dla ludzi - mało takich? 😉 ).
Siesiepy, ten filmik zdecydowanie nie zachęca mnie do odwiedzenia was. Wiadomo, że nie zawsze wszystko wychodzi idealnie, ale takie spektakularne odmowy skoku to nie jest chyba element codzienny tej stajni? Z filmiku wynika, że tak 🙂
Montaż mi się w sumie podoba, dynamiczny i zgrany z muzyką.
#t=100      😲  😫
Rzeczywiście 😲 owijki nie od kompletu 😲
KOCHAM  😍 i dziwić sie koniom  😂
Szukam filmiku na którym źrebak, chyba falabella, lata po jakiejś hali nie dając się złapać. Kojarzy ktoś?
Chess - ten?
1:55  😲 😲 co za koń - sprężyna...
To ja może wstawię link do filmiku na który natknęłam się ostatnimi czasy - tak w nawiązaniu do paskudnej pogody za oknem... /szczególnie druga połówka filmiku 😉 /

jeśli już było to przepraszam - nie odnotowałam 😉
Było 😉 ale i tak podziwiam
W temacie prezentów:
jestemzlasu 😍  fantastyczne 😀
Chess - ten?



Taaaaaaaak. Dziękuję  🙂
Wydawało mi się, że wpisywałam wszystkie możliwe kombinacje na yt.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
12 grudnia 2013 14:08
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 grudnia 2013 14:20
[quote author=Euforia_80 link=topic=348.msg1950287#msg1950287 date=1386857281]

[/quote]\\

ciekawy sposób połowów. Szkoda że im tak ogony ucinają
edzia69   Kolorowe jest piękne!
12 grudnia 2013 15:52
Teraz rozumiem, dlaczego belgi sa takie wysokonożne.
majek   zwykle sobie żartuję
12 grudnia 2013 17:23
wow, ekstra!
Cóż za praca nóg  😁
http://vitaminl.tv/video/1619?ref=fbs
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 grudnia 2013 17:12
Wałach który uwielbia kobyły (kryć) a kobyły jego

edzia69   Kolorowe jest piękne!
15 grudnia 2013 17:15
Elu taki wałach to utrapienie niestety jesli chcesz klacze kryć, zapaskudzi Ci wszytskie po kolei...
W przypadku inseminacji czystość narządow u klaczy to podstawa, a przy takim rozrywkowym wałachu tej czystości nie utrzymasz.
galopada_   małoPolskie ;)
15 grudnia 2013 17:16
co jest temu siwkowi (0:44sekunda filmiku)?  👀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 grudnia 2013 17:19
takie twarde narośla to są.
Ten wałach musiał kiedyś być kryjącym ogierem lub posmakować już wcześniej miodu, u mnie był taki siwy. Co ciekawe, drugi wałach, który nie miał okazji przed kastracją zobaczyć co i jak, zachowywał się w stadzie spokojnie 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 grudnia 2013 18:51
To wałach od zawsze kiedy pamiętam czyli od 4 lat, ale raczej nigdy nie krył "zawodowo". Kobyły tylko jego adorują, inne wałachy mogą nie istnieć.
A to Ci numerek, ale nie ma co się dziwić dziewczyną ,ładny chłopak z  niego  😉 🤣

chciałabym poznać Waszą opinię 😉 mnie osobiście średnio się podoba, przede wszystkim ustawienie. co tu się dużo rozpisywać, po prostu nieprzyjemnie mi się patrzy. poza tym, moim zdaniem, sprzedanie Ekwadora dużo korzyści Pani Katarzynie w świecie jeździeckim nie przyniesie. no ale zobaczymy jak to będzie 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2013 20:19
To jest zdaje się początek nauki pasażu więc ma prawo nie być perfekcyjny. Ten koń się dopiero uczy elementów GP jak sądzę
nie chodzi mi o jakość wykonywania elementów czy figur 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 grudnia 2013 20:31
no to o co ci chodzi?

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się