Dyskusje ignorowanych

Przybyło mi 3 - pierwsze moje 3 ignory  😁
Chyba wiem za co, ale... Nie przejęłam się specjalnie.
Mi przybyło 4 pewnie po dyskusji o cyckach i karmieniu w dzieciowym  😂 i mam szczęśliwa 7ke  😁 a tak serio to nawet jak mnie ktoś wkurza to nie ignoruje przyciskiem tylko wzrokiem 😉
Ja też nie daję ignorów, wychodzę z założenia, że nawet najbardziej wkurzające osoby napiszą czasem coś sensownego.
Ja dostałam mojego pierwszego  😀 zastanawiam sie za co i od kogo  🙄
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 grudnia 2013 22:52
W sumie szkoda, ze nie wiadomo, kto ignoruje. Nie wiem, czemu ta opcja jest niedostępna. Ja nie ignoruje nikogo, to zaburza ciągłość wątku.
Ja długo miałam 3 potem jakiś czas 2 a teraz 1. Możebędę mieć 0 ale na razie stoi.
U mnie pojawił się jeden ignor. Ciekawe od kogo i za co, bo udzielam się tak często, że się zdziwiłam 😁
desire   Druhu nieoceniony...
27 grudnia 2013 10:30
lussi,  im więcej sie udzielasz, tym więcej ignorów 😉    nie wszyscy muszą się lubić, aczkolwiek według mnie ignory należą się takim laciom na przykład..  😀iabeł:
lussi,  im więcej sie udzielasz, tym więcej ignorów 😉    nie wszyscy muszą się lubić, aczkolwiek według mnie ignory należą się takim laciom na przykład..  😀iabeł:


No wlasnie, a udzielam sie rzadko i jestem milusia hihi, nie kaze tez nikomu mnie lubic 😀

A masz racje, naleza sie, naleza niektorym 😉
Też mam pierwszego ignora, nie wiem za co i od kogo  🤣
desire   Druhu nieoceniony...
27 grudnia 2013 11:57
a i żeby nie było "laciom" = "kapciom" 😉  😁
Wiem, wiem, ja też ze śląska 🤣
Mi ktoś zdjął ignora na święta, a teraz znowu go mam 😂
Ja nikogo nie ignoruję, bo po co? Jak coś mnie nie interesuje to nie czytam.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 stycznia 2014 12:15
Ja ignoruję jedną osobę, głównie dlatego, że waliła po 3 posty pod rząd 🙄
Mi ktoś zdjął ignora na święta, a teraz znowu go mam 😂
Ja nikogo nie ignoruję, bo po co? Jak coś mnie nie interesuje to nie czytam.


ja tez 😉

Z ciekawosci sprawdzilasm swoje ignory i mam 1😉 Dosyc to dziwne, bo udzielam( nawet tego udzielaniem nie mozna nazwac) sie tylko w dzieciowym...jak nie zgadzam sie z kims, to nie dyskutuje, czytam dalej..a jednak ktos mi sprezentowal😉 no ciekawe..
o, a ja mam drugi! 😀
Olesniczanka, mnie to w ogóle nie dziwi, wszak dzieciowy jest wylęgarnią ignorów, serio serio 🙂

Ja nikogo nie ignoruję 😉
Myślę, że istnieją użytkownicy na forum, którzy nas znają w życiu prywatnym i nie lubią i stąd te ignory? Chociaż ja jak kogoś nie lubię,to lubię wiedzieć i poczytać, niż unikać.
Ignorować tych, co na PW wysyłają wiadomości daleko idące od kulturalnych to ja potrafię, a do reszty nie stosuje, bo mi nie wadzi. Czytać lubię, a jak nie chce to przejadę niżej stronę.
z ciekawości sprawdziłam i mam.... 8  🤔 Dziwne, bo nie wdaje się w dyskusje i nie udzielam w kontrowersyjnych tematach  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 stycznia 2014 17:23
Ja ignoruję parę osób ze względu na to, że gdybym czytała ich posty, to pewnie nie byłabym w stanie powstrzymać się od odpisania im... A od tego już niedaleko do małej lub większej awantury. Wolę kliknąć ignora i mieć święty spokój, niż się denerwować jakimiś bredniami i w efekcie aferami.
Ja też nie ignoruję, tylko przewijam dalej. Każdy może napisać coś porządnego kiedyś :P Chociaż są tacy ciepacze, co na byle post się na delikwenta rzucają, a z domu pewnie nosa nie wyściubiają, bo nieśmiali, znajomych nie mają itd. - nie tylko na volcie, a wszędzie. I tacy będą - a to dobrze - dostarczają rozrywki.
Też nie należę do zbyt cierpliwych i łagodnych, szczególnie poza internetem, łatwo mnie sprowokować, ale kurde pomyśleć chwilę też się da i przyhamować własną reakcję, no bo PO CO. Da się na spokojnie wytłumaczyć, a najlepiej nie mówić nic - większą klasę pokaże się mogąc się opanować i nie odpisywać, niż waląc bezmyślnie co do łba przyjdzie "bo on/a coś głupiego napisał/a".
Ja ignoruję tylko osoby, które rozjeżdżają mi forum jak jestem z telefonu, potem zazwyczaj cofam "ignoruj" jak spotkam kogoś post czytając go na komputerze, tak więc moje ignory sa tymczasowe 😉
Dzisiaj dopiero zauważyłam, że jestem ignorowana przez 2 osoby  😁
Szczerze: nie wiem po co, na co, dlaczego. kiedy. Serio byłam tak irytująca?  😁
a ja właśnie zauwazyłam kolejnego ignora, dostałam go niedawno max tydzien temu. hmm... ciekawe co takiego zrobiłam? 🤔
hmm... ciekawe co takiego zrobiłam? 🤔


A czy to ważne? 😉
Mnie tam nie interesuje kto/za co - jak mu się nie podoba to niech ignoruje, po coś to jest (chociaż ja tego nie rozumiem) 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
11 lutego 2014 16:38
Nie bardzo wiem gdzie zapytać, nie bijcie :kwiatek:
Czy jeśli zacznę kogoś ignorować, to ta osoba nie będzie mogła wysyłać do mnie PW? Jak się pozbyć takie wrzodu?
PW nie wyśle.
Nie bardzo wiem gdzie zapytać, nie bijcie :kwiatek:
Czy jeśli zacznę kogoś ignorować, to ta osoba nie będzie mogła wysyłać do mnie PW? Jak się pozbyć takie wrzodu?

PW blokujesz przu ustawieniach wiadomości. W profilu, po lewej masz opcje PW.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
11 lutego 2014 20:55
Dziękuję :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się