wasze ulubione seriale

Ogląda ktoś Shameless? Ja w ciągu trochę ponad tygodnia pochłonęłam trzy sezony  🤣 Mocne poczucie humoru, dla mnie bomba!
BlueHorse, zonk,  no to faktycznie nie zacznę przed maturą, bo łatwo się wciągam a fakt że też już 6 (!nie wiedzialam ze tyle!) oglądam -,-
Nie dam się temu głodowi serialowemu poświątecznemu i zaczekam na nowe odcinki moich : P
Drugi odcinek Sherlocka dla mnie wygrał wszystko. Mogę umrzeć szczęśliwa : D
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 stycznia 2014 09:38
Ktoś wie, kiedy 13 odcinek Chirurgów? 👀 Obejrzałam dziś 12-ty i jestem niesamowicie ciekawa jak to się rozwinie! 😀 Myślałam, że będzie jak u R.R. Martina, ale było jeszcze lepiej 😁
Podobno dopiero 27 lutego ma być nowy odcinek GA - wyczytałam na kinomaniaku :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 stycznia 2014 10:14
Nie no, bez jaj...? Za 2 miechy...? 🙁
Cooooo?  🙁 Niech chociaż się szybciej zacznie Chicago Fire i HIMYM, bo jeszcze zacznę się uczyć  😂
sherlock czuje ze zniszczy wszystkich fanow w niedziele 😕

a w październiku... AMERICAN HORROR STORY: CIRCUS



aaaaaaaaaaaaaa!
niemiłek, a to oficjalne info o AHS? Bo na och fanpageu widziałam info, ze to niepotwierdzone jest.
Ciekawa jestem juz 😀
Heval, po wszystkich wyciekach zdziwie sie jeśli nie potwierdza 😀
Czy sezony American Horror Story się łączą? Bo zaczęłam drugi i niezbyt mnie zaciekawił, więc chcę przejść od razu do trzeciego. Widzę, że historia zupełnie inna, ale pytam, bo nie chcę ominąć czegoś ważnego :P
Nie łączą się, aktorzy prawie ci sami w każdym sezonie 😉
sushi, nie ma żadnych łączeń między sezonami 😉

niemiłek, no to can't wait! ciekawe czy będzie strasznie tym razem.

Strasznie żałuję, że Jessica Lange ma kontrakt tylko do czwartego sezonu, mogłabym ją oglądać w kolejnych 10...
Nie no, bez jaj...? Za 2 miechy...? 🙁


nie marudźcie. :P ja dopóki czekam na wprowadzkę do mieszkania swojego - siedzę na internecie z plusa, a tam nijak nie obejrzysz ani jednego odcinka. więc z GA czekam do premiery na FOXlife. :P
Ktoś ogląda Sleepy Hollow? Zobaczyłam pierwszy odcinek u kogoś i dość sceptycznie patrzyłam, ale dałam się namówić na drugi - teraz tylko odliczam dni do drugiego sezonu, to już za cztery dni 😜
a sa jakies potwierdzenia co do sezonu 5 AHS?

za to bedzie Sherlock 4 i 5 😅 😍 💃 💘
lussi, mnie ten serial zniechęcił. Obejrzałam 3 pierwze odcinki chyba w jeden wieczór, a od 5 nie oglądam.. Wynudziłam się strasznie i odpuściłam serial.
Oglądnęłam wczoraj nowy odcinek PLL. Jeny jaki ten serial jest męczący. Czy tu coś kiedyś się wyjaśni? 😵
kinomaniak zablokowany, co ja teraz będę robiła zamiast się uczyć?  😵 Gdzie można oglądać Housa poza kinomaniakiem?  👀
galopada_, na iitv jest.

Mam nadzieję, że przywrócą kinomaniaka, bo nie wiem co bez niego zrobię.
Jest jeszcze coś niby kinomaniak: kinoman.tv. Interfejs prawie identyczny, tylko jakoś dużo reklam mi wyskakuje ciągle :/
Lov   all my life is changin' every day.
11 stycznia 2014 14:15
Heval, zainstaluj sobie AdBlocka i po reklamach 😉

Ktoś ogląda Mentalistę? Bo mnie bardzo zastanawia, czy teraz kolejne sezony Jane będzie sobie po prostu rozwiązywał sprawy FBI? Miałam dużą nadzieję, że (bez spoilera 😁 ) ukazany Red John nie był Red Johnem, bo jakoś najbardziej ten wątek ciągnął serial, a teraz zrobiłoby się nudno... Ale chyba nic z tego :/
Gniadata   my own true love
11 stycznia 2014 18:06
o kuuurde, dziewczyny, przez Was nie będę mogła się doczekać paździenika! oby tylko ten Circus był z większym dreszczykiem niż Coven...
a co do Coven, ma ktoś może link do najnowszego odcinka na jakims sensownym playerze? wszystkie spóźniają mi się do tego stopnia, że nie da się oglądać... i tu wychodzi minus tego, że jedyny sprawdzony player miałam na kinomaniaku... 🙁
edit. juz znalazlam
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 stycznia 2014 19:08
Ktoś ogląda Sleepy Hollow? Zobaczyłam pierwszy odcinek u kogoś i dość sceptycznie patrzyłam, ale dałam się namówić na drugi - teraz tylko odliczam dni do drugiego sezonu, to już za cztery dni 😜

Ja oglądam, ale bez specjalnej podniety.

Downton Abbey mega, mega fajny  😍
Lov, chyba w końcu będę musiała 😉


Nowy odcinek AHS fajny, ale strachu brak.
Trochę SPOILER
co się stało z Kyle'm? W ostatnim odcinku był normalny a w tym go nie ma. Zapomniałam o czymś?
Lov, ja też się zastanawiam. Brakuje jakiegoś motywu przewodniego, ale dzięki bogu że się nie okazało ze (UWAGA SPOILER)
Jane zabił nie tego co trzeba bo chyba bym przestała oglądać.

Edytka, ja kocham Downtown Abbey miłością wielką, muszę teraz tylko Christmas Special obejrzeć bo jakoś do tej pory nie miałam okazji.
Lov   all my life is changin' every day.
12 stycznia 2014 18:25
xxagaxx, a ja jeszcze mam nadzieję, że Red John nas jeszcze czymś zaskoczy 😀 Chociaż z drugiej strony, fajnie po 1,5 sezonu wrócić do tych normalnych spraw, błyskotliwości Jane'a i jego zawadiackiego uśmiechu 😍
dolaczam sie z nadzieja ze jednak to nie byl Red John.. no nijak mi nie pasuje zwykly szeryf, zeby cala "wladza" go kryla.
Lov   all my life is changin' every day.
12 stycznia 2014 20:24
nerechta, amen! On mi się zawsze z taką ciepłą kluchą kojarzył, nie pasuje. Prędzej Bertram, bo był wyżej w hierarchii.

A w ogóle, to uwielbiam sesję Simona Bakera dla Longines 😍


Będzie kiedyś moim mężem 😍 😁
Oglądnęłam wczoraj nowy odcinek PLL. Jeny jaki ten serial jest męczący. Czy tu coś kiedyś się wyjaśni? 😵

Mnie też wkurzył i denerwuje mnie ta cała akcja z Calebem, który z normalnego w miarę świata PLL przeniósł się do fantastyki Ravenswood.
Ogląda ktoś moze The Killing? Kiedy będzie nowy sezon?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 stycznia 2014 20:35
Ten pierwszy AHS był nudny, Asylium jest po prostu obleśne...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się