Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

panience należy się nagroda Darwina - szczególnie za stawanie na siodle

edit - Kastorkowa, masakra takie ujeżdżanie  🤔
Zora90, ikarina, przecież to jest Ilonka 😁 w jej wykonaniu chyba już nic mnie nie zdziwi, a i ona się nie zmieni, chyba że sobie w końcu łeb rozbije 🙄
Orzeszkowa, co to jest ta Ilonka? Już któryś raz się na revolcie to imię przewija, a ja nie wiem co to jest - coś mnie ominęło?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 stycznia 2014 09:28
nie wiem czy tu się nadaje ale warto obejrzeć 😉


ikarina, napisałam już w wątku o eksterierze, ale że tu pasuje bardziej, to zacytuję sama siebie:
[quote="Orzeszkowa"] Toż to gwiazda internetów jest,mistrzyni świata i okolic w karkołomnych skokach bez kasku, masakrowaniu młodych koni i takich tam 😉 debiutowała ty filmikiem na forum ze trzy lata temu ale zjedli ją wszyscy na śniadanie, więc sobie poszła. Ilonka na YT: http://www.youtube.com/user/ajlona25?feature=watch i na fb: https://www.facebook.com/InHorseShadow?fref=ts[/quote]

A ta co wkleiła Ela to jakaś inna gwiazda 😉
ElaPe to nie ta osoba  🙂  to ta osoba ;p https://www.facebook.com/InHorseShadow?fref=ts
Orzeszkowa, filmik z linku został usunięty, ale popatrzyłam na inne z tego kanału i skończyło się na tym, że oglądając jeden z nich mówiłam "ał, ał, ał, ał" O, matko :/
ikarina, haha dokładnie, mnie od oglądania nie wiem co bardziej boli, cycki czy zęby 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 stycznia 2014 17:27
I, o ironio, jest ona założycielką facebookowej grupy pt. "Loża szyderców końskich"  😂
To nie Ilonka. To jest osoba z linku ElaPe  😉
z tego filmiku
to Ilona 🙂
a tak, to ona...

Pomyliłem filmiki 🙂  Myślałem, że chodzi o filmik z Cudowronką
Gillian   four letter word
15 stycznia 2014 19:10
Kurczę, no. Siedzę i przekopuję to Youtube i nic. Oglądałam jakiś niedawny czas temu filmy sprzedażowe koni, głównie skoczki. Kręcone gdzieś w stajni pod Łodzią. Sporo koni, zapamiętałam siwka i kasztana malowanego. Wiem, że po takim opisie ciężko coś wymyśleć ale może ktoś kojarzy? piaszczysty plac, zielone ogrodzenie. Kurde!
Zmieniając temat Ilonki- JAK? 😵 
Zora90, oj, zdarza się takie coś 🙁 Pamiętam, kiedyś na zawodach widziałam, jak koń utkwił na tej rurce, co jest z przodu w bukmance. Po prostu - z jakichś dziwnych przyczyn postanowił na to wskoczyc i utknął 🤔
Cześć ja się jeszcze nie przedstawiałam, wiec moze wrzuce filmik który zrobi to za mnie 😉 Podsumowanie 2013:
Komentarze mile widziane 😉
Gillian: a próbowałaś przeszukać historię oglądania na yt albo po prostu w przegladarce?
Gillian   four letter word
15 stycznia 2014 20:49
Molley113, tak, przebrnęłam przez 6tyś obejrzanych filmów i nie znalazłam... mogłam oglądać jako niezalogowana więc lipa. Ech, nie daje mi to spokoju bo kasztan był zjawiskowy 🙂
Gillian,  może z skj Golden dream?
przejrzyj filmy tego usera i stronę www ośrodka.

Jestem pod wrażeniem.
https://www.facebook.com/photo.php?v=153555254694746
jak polonez na studniowce, tak mi sie skojarzylo
Gillian   four letter word
16 stycznia 2014 14:30
Isabelle, nie to. Konie jeździły po takiej większej wolcie w trzech chodach, na placu były przeszkody. Cholera by to wzięła, no 🙂
Mój mąż przypadkiem natrafił na filmik, który chyba pobił rekord w ilości różnych końskich kwiatków na minutę. Nie obejrzałam całego, ale jak dotąd nie zgadza się w nim nic... Musicie obejrzeć sami, bo ciężko opisać.

KLIK!
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
16 stycznia 2014 20:24
Atea przeglądnęłam po kilka urywków i miałam dość 😵 zacofany Świat... podejście jeszcze gorsze...
Gillian   four letter word
16 stycznia 2014 21:24
tyskakonik, nie 🙁

edit - znalazłam, ale kasztanka już nie ma, chyba pousuwali filmy ze sprzedanymi końmi. No szkoda, nie poślinię się 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 stycznia 2014 14:58
Abigeil88 (lub ktokolwiek), czy to się jakoś konkretnie nazywa? To jakaś odmiana hmm westernu? Widzę że siodło inne i ubiór tego pana to chyba jakiś tradycyjny? Pytam, bo totalnie nie wiem co to, westernu nie lubię i mi się nie podoba, ale to... Wow, jestem w pozytywnym szoku, cudownie zrobiony koń!  💘
T.R.E.C.  ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się