Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Cobrinha chce zrobić Kluskowi gastroskopie, bo ma srake. Endoskopem, takim co ma Darek albo Waldek sie nie zrobi.
Cobrinha chce zrobić Kluskowi gastroskopie, bo ma srake.
Ja to ładnie Dorcysiu ujęłaś 😉
ushia   It's a kind o'magic
08 marca 2014 22:40
Krakusy - w najbliższych dniach - pon/wt - będzie u nas Olga Kulesza
z tego co wiem ma wolne "moce przerobowe", więc jeżeli ktoś by chciał / potrzebował żeby mu konia obejrzała / zchiripraktywała czy zdiagnozowała termograficznie to można dzwonić i się umawiać

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 marca 2014 22:44
A ile taka przyjemność termowizji kosztuje? 👀
ushia   It's a kind o'magic
08 marca 2014 23:42
Z tego co wiem, całościowa 300 zł a fragmenty pewnie mniej. 🙂
wiem,że było już o tym w wątku ale teraz potrzebuję,a nie mogę znaleźć....pisałyście coś,że badania można zrobić na Al.Pokoju i ul.Berka-Joselewicza.Mogę prosić kogoś o dokładne namiary lub link do jakiejś strony.I druga sprawa :jak mam skierowanie od rodzinnego to jakie badania muszę mieć zrobione zanim pójdę do sportowego .I błagam nie zjedzcie mnie  🙇
wiem,że było już o tym w wątku ale teraz potrzebuję,a nie mogę znaleźć....pisałyście coś,że badania można zrobić na Al.Pokoju i ul.Berka-Joselewicza.Mogę prosić kogoś o dokładne namiary lub link do jakiejś strony.I druga sprawa :jak mam skierowanie od rodzinnego to jakie badania muszę mieć zrobione zanim pójdę do sportowego .I błagam nie zjedzcie mnie  🙇


przychodnia Sanato przy ul.Berka Joselewicza tel 12 426 76 30. Dzwonić do skutku 😉
fabapi dzięki Ci Dobry Człowieku!!!  :kwiatek:

[quote author=kasia2508 link=topic=196.msg2034502#msg2034502 date=1394380254]
wiem,że było już o tym w wątku ale teraz potrzebuję,a nie mogę znaleźć....pisałyście coś,że badania można zrobić na Al.Pokoju i ul.Berka-Joselewicza.Mogę prosić kogoś o dokładne namiary lub link do jakiejś strony.I druga sprawa :jak mam skierowanie od rodzinnego to jakie badania muszę mieć zrobione zanim pójdę do sportowego .I błagam nie zjedzcie mnie  🙇


przychodnia Sanato przy ul.Berka Joselewicza tel 12 426 76 30. Dzwonić do skutku 😉
[/quote]
Jakby ktoś był jeszcze zainteresowany to (oprócz szoku,że dodzwoniłam się od razu!!!) ceny kpl.badań :wysiłkowe,laryngolog,okulista+zaświadczenie- 260 zł,wysiłkowe + zaświadczenie 140 zł,samo zaświadczenie 70zł.

Proszę edytowac posty
A na wisle ktos pamieta ile? 35zl bylo ale chyba do 21 roku zycia.
Kastorkowa   Szałas na hałas
13 marca 2014 18:55
Dziewczyny. Ważna sprawa. Potrzebuję kowala na przysłowiowe wczoraj. Znacie kogoś kto był by w stanie przyjechać do dwóch koni do Nielepic w ten weekend?
Spróbuj do Piotrka Możdżenia, nie wiem jak teraz, ale z nim można się szybko i łatwo umówić, odbiera telefony i przyjeżdża też w weekendy. 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 marca 2014 08:44
Dziękuje będę próbować
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
14 marca 2014 08:52
hej a w jakie dokładnie okolice przyjeżdza p. Olga Kulesza?
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 marca 2014 12:48
Alaska dziękuje jeszcze raz. Załatwione. Piotrek na szczęście da rade jutro.
Elfik do Facimiecha 🙂 Była we wtorek i będzie za 2 miesiące znowu 😉
ushia   It's a kind o'magic
14 marca 2014 16:26
była tez na Węgrzcach, generalnie jak już jest w Krakowie to przyjezdza 🙂
Sorry za off ale co skłania ludzi do mówienia NA miejscowości a nie W? Np ushia?
może 2x W 😉

A tak serio, mieszkam tu od urodzenia i wszyscy tak mówią, nawet nauczyciele w szkole.
Ale pamiętam, jak zrobiliśmy burzę, bo nauczycielka mówiła że jedzie się do Węgrzcec. I dała nam wydruk, że Węgrzce to tak samo jak Strzelce.
Więc faktycznie chyba powinno być w Węgrzcach, bo i w Strzelcach  😉
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
14 marca 2014 19:16
Chyba kwestia umowna i zwyczajowa. Ja mieszkam NA Bielanach...w Bielanach brzmi głupio. Znalazłam kiedyś na to jakieś uzasadnienie językowe, że teoretycznie obie formy są poprawne, ale nie moge teraz znaleźć...
Dava   kiss kiss bang bang
14 marca 2014 19:24
Regionalizmy to normalna sprawa, szczegolnie jak sie mieszka w galicji  :kwiatek: 😍
to tak samo normalne jak 'na kurdwanów', przecież 'do kurdwanowa' brzmi okropnie 🙂 Na Nowy Bieżanów, na Rżąkę, na Kozłówek, na Salwator... jeśli chodzi o Bronowice, to słyszałam i 'na Bronowice' i 'do Bronowic', w sumie ani jedno ani drugie mnie nie razi. Albo już przywykłam po prostu 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
14 marca 2014 20:32
Całe życie mieszkałam w Bronowicach i nigdy nie słyszałam, żeby ktoś mówił "na" - zawsze "do Bronowic"  🤣
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 marca 2014 20:34
Zawsze mówię, że jadę na Bronowice  🙄
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 marca 2014 21:29
A ja jadę na Bronx, bo na Bronowicach mieszkam całe życie 😀iabeł:
żaczkowa   gone with the wind
15 marca 2014 00:29
Nam w szkole mówili, że jeśli chodzi o dzielnicę/część miasta to można używać "na". 😉

Np. na Prokocim = na osiedle czy cuś
do Prokocimia = do szpitala dziecięcego :P
ushia   It's a kind o'magic
15 marca 2014 09:52
oj tam, to tak jak "na Grunwald!"  🏇  😁

Węgrzce są w ogóle koszmarkiem fleksyjnym, ostatnio rozkminiam czy powinno być "z Węgrzc" czy "z Węgrzec"
mnie sie bardziej podoba pierwsza forma, ale prawidłowa jest zdaje się druga 😉
Ale halo halo mowicie o dzielnicach a Wgrzce to miejscowosc.
Mam dwóch znajomych z Wegrz a 'na wegrzce' widze tylko na Volcie 😉
Z Wegrzec tez pierwsze slysze i brzmi zle 😀

Moim zdaniem jedzie sie na Kurdwanow poniewaz jedzzie sie na osiedle. Nie jedzie sie do osiedla, tylko na (jego teren?). Nie wiem skad sie to bierze ale tak jest.

Na stajnie... Hmmm  😀

Nie razi mnie to jakosc okropnie ale ciekawa bylam skad sie taki pomysł bierze 🙂
Czy ktoś ma pojęcie od której pracuje pan rymarz z obozowej ?
Alaska wydaje mi się, że od 14, ale ostatni raz byłam chyba w październiku więc mogę źle pamiętać  😜
o mamamia tak późno?!  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się