Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

halo, ale piaskowa droga 😍
Aszra zdjęcie w lesie szczególnie przykuło moją uwagę.
halo długa prosta, pewnie też wykorzystana do szybszego tempa.
halo, piękne tereny  😉 Ostatnie zdjęcie piękne
Aszra, podoba mi się ten kasztan  😉 Rzadko który kasztan wpada mi w oko  😉
Livia   ...z innego świata
18 kwietnia 2014 08:40
Watrusia, też liczę, że pogoda się utrzyma teraz ładniejsza. Przyzwyczajenie jest wielką siłą, ale fajnie, że mogłaś ją tak zostawić na moment i nie zwiała do stajni 🙂

Aszra
, drugie foto wymiata! 😜

halo, super! Zazdroszczę takich dróg. U nas to same kamienie 😉
carmelka   Extremly photogenic... potato
18 kwietnia 2014 09:41
My wczoraj wybrałyśmy się do lasu poskubać trawę. Niestety paintballowcy nas szybko wykurzyli... :/
Strzelali do was? 😉
carmelka   Extremly photogenic... potato
18 kwietnia 2014 13:21
Piotrek zupełnie przypadkowo jedna kulka przeleciała przez siatkę i przefrunęła mi koło ucha  😀
Dobrze, że masz hełm 😉
Pan srokacz nad rzeką  😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 kwietnia 2014 09:16
Panienka łobuz z czwartkowego terenu🙂

Halo...wow! zaj*** teren na galopy! Zazdroszczę! serio! Można poszaleć!

Bursztynowa- cudny widok!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 kwietnia 2014 16:36
bo mnie dziewczyny pokusiły na nadjeziorny teren więc byłyśmy ;-)

Plan był zamoczyć nogi a C poniosła fantazja. ( pomijając fakt, że początkowo nie miała ochoty zamoczyć i nóg)
derby, zdjęcia super, często pływacie nad tą wodą?
Ostatnio też miałam ochotę wejść głębiej do wody, ale przeraża mnie myśl o tym co się może znajdować na dnie. Chyba musiałabym najpierw wysłać jakiegoś nurka na obadanie czy na dnie nie ma jakiegoś złomu lub czegoś w co koń mógłby zaplątać nogi  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 kwietnia 2014 06:59
Leśne tupa tupa





derby, ale super! 😍
derby, świetne widoki! Teren pełen atrakcji! 😍
JARA, nie ma to jak leśny spacerek dla relaksu, super 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
20 kwietnia 2014 08:34
Bursztynowa, o jak pięknie!
derby, rewelacja, macie co robić 😉
JARA, zielono mi!
A ja wstawiam nasz przedwczorajszy teren, niestety nie odwiedziliśmy "zakątka" z jeziorkiem i piaszczystą drogą, ale mam zdjęcia z innych okolic 😉 A jak pojedziemy w tamte okolice również wstawię fotografie 🙂 Jak oceniacie nasze tereny?











Livia   ...z innego świata
20 kwietnia 2014 11:00
Bursztynowa, fajne zdjęcie 🙂

derby, łał, ale kąpiel 🙂

Jara, jak już u was zielono!

Ja byłam i wczoraj, i dzisiaj w lesie. Pogoda za oboma razami przepiękna, dzisiaj udało mi się bardzo fajny wielkanocny terenik samej pojechać. Koń super, jest przekochany ogólnie 💘

Ogólnie z Waszych zdjęć bije wiosna i bardzo się z tego cieszę, bo świeża zieleń dodaje energii jak i optymizmu! Oby tak dalej!
eterowa, nie wiem czy zrobiłaś to specjalnie, ale na Twoich zdjęciach są same proste, długie i kuszące ścieżki! Miej litość dla tych, którzy mają przerwę od terenów  🤬
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 kwietnia 2014 12:28
Aszra dzięki🙂 z Citri byłam tam dopiero drugi raz. Ale wcześniej z moim srokatym i końmi znajomej pływałyśmy tam częściej.
To jest kąpielisko latem więc nie wyobrażam sobie by coś "się plątało pod nogami". Sama kiedyś latem potrafiłam tam leżakować
i się "zatapiać". Mam większe jeziora w okolicy, trochę dalej- ale jak tylko kompana znajdę (bo koń jest) to będziemy zwiedzać.


Jara dzięki, Ty widzę też masz rude uszęta w lesie hihihi
Milla atrakcje są zawsze jak nie terenowe to koń mi ich dostarcza xD

eterowa dzięki! Też masz niezłe tereny i też widzę rzepak u Ciebie się rozkwita, ja czekam aż puści ładnie i będzie można parę ładnych zdjęć porobić🙂


Livia, ale Twoje to oaza spokoju, Ty masz go na pensjonacie czy u siebie?
eterowa, przepiękne krajobrazy 🙂

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 kwietnia 2014 13:22
a tu mała relacja sobotnia:





Smacznego jaja! ;-)
eterowa ostatnie zdjęcie wymiata! 😀

To i my wstawimy jedno z naszego ostatniego terenu - zielonooo!  🏇
Niestety w tereny jeździmy zwykle samotnie, więc nie ma nam kto robić zdjęć "z drugiej strony obiektywu", ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni i w tereny będę już wybijać z koleżanką z pensjonatu obok 😉
derby, super filmik!

Przyjemnie się jeździ w mokrych bryczesach? 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 kwietnia 2014 21:03
Piotrek tak przyjemnie, mi bez różnicy czy mokre czy suche czy bez🙂
O tej ostatniej opcji nie pomyślałem 😉
derby, świetny filmik, bardzo mi się podoba, zarówno para koń-jeździec, tereny, jaki i realizacja. Zdradź proszę jak to jest nagrywane ? kamerzysta piechotą, rowerem, koniem, autem ? ?? ?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 kwietnia 2014 12:07
montana to zależy gdzie jedziemy.  Ostatni wypad- kamerzysta był rowerem, a tak to czasami autem, czasami pieszo(jak bierzemy młodą)

Dzięki, cieszę się, że się podobają moje wypociny😉 (lubię się bawić makerem)
Livia   ...z innego świata
21 kwietnia 2014 14:08
derby, w sumie to można powiedzieć, że u siebie mam konia 🙂 Super filmik! Miałam pytać kto was kręcił, ale już widzę że nie byłam pierwsza 😉

Nocte, super uszy 🙂

My dziś w wersji spacerkowej - pogoda przepiękna, bardzo ciepło, pełno ludzi z racji święta. Ale było super 🙂


Dzisiejszy świąteczny teren, jak zwykle z Arhodie 🙂, tym razem pojechałyśmy do lasu, pogoda super!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 kwietnia 2014 16:56
eterowa, ale tam pięknie u Ciebie!


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się