Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

baffinka Ze strony konia nie duży, bardziej mojej  😁
faith oj tak, szczególnie, że on mi masakrycznie schudł 🙁. A ja wciąż czekam na zdjęcia Siwej z roboty 🤬
ekuss Bardzo fajny. Ile ma wzrostu? Masz fotkę jak stoisz przy nim?

A my dzisiaj pierwszy raz wsiedliśmy w nowym miejscu. Trochę było rozglądania się(krowa jest taka dziiwnaaa), ale ogółem fajne pracował.
A po robocie trawka  😀
basia16816 coz moge powiedziec...nie ma nie ma fotografow na pustyniiiiii :P
Moon   #kulistyzajebisty
05 czerwca 2014 20:53
Dzięki dziewczyny za kciukasy, ale trzymajcie dalej (dłonie ścierpną!  😉 ) - mniejszy kucyk, wygląda na to, że się wylizał, ale większy... dziś wybrał się do kliniki  🙁 Oby nie było za późno  😕
O kurcze. Dalwj trzymam kciuki za kucyka. Napisz jutro co z maluchem .oby w klinice mu pomogli
ekuss   Töltem przez życie
05 czerwca 2014 21:49
Moon caly czas trzymam !

ekuss Bardzo fajny. Ile ma wzrostu? Masz fotkę jak stoisz przy nim?

Jutro go moze zmierze o ile znowu miarki nie zapomne. Nie, nie mam fotki przy nim-nie ma kto zrobic.

To mam takie jedno boksowe z dzisiaj (w ogole stoi teraz w boksie, w ktorym byla wczesniej Frigg 😀 ) i troche z wczoraj. Nie wiem czy filmik pyknie,ale wstawiam:

http://instagram.com/p/o37E-uuf4J/

Ewentualnie jakby nie pyklo (pierwszy filmik/zdjecie-kliknijcie na to)

http://instagram.com/ekuss66


Moon, trzymam kciuki! co za chamstwo, do niektórych ludzi nie da rady dotrzeć... oby i drugi z tego wyszedł!
Moon trzymam mocno kciuki za kucyczka  :kwiatek:
Biedny kucyczek 🙁 Fajnie, że ma tyle sensownych opiekunów, że go do tej kliniki zawieźli. Melduj jak jego zdrówko!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 czerwca 2014 22:35
Dołączam się do prośby o kciuki dla kuca.
Podłamało mnie to bardzo, bo wieczorem wydawało się, że będzie dobrze, była kupa, nawet chciał jeść sianko, więc byłam pewna, że będzie już tylko lepiej... a potem się pogorszyło =/ 
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 czerwca 2014 05:55
Moon   #kulistyzajebisty
06 czerwca 2014 06:15
Po nocy mam wieści, ze już wybudzony po operacji, ale że stan nadal ciężki. Czekamy... 🙁
W ogole, podobno to nie była typowa kolka, tylko... Zatrucie pestycydami. Nie mam słów.
Moon jezuuu, łeb ukręcić temu kto im coś takiego dał... macie pomysł co to mogło być? Całe szczęście że się wybudził, trzymam kciuki za siłę dla kucyka 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2014 08:28
Cieżko wymyślić co mogłoby spowodować aż taka reakcje 🙁

Nie wyobrażam sobie, zeby nie dał rady... Jest u nas dopiero kilka tygodni, ale człowiek sie strasznie przyzwyczaja 🙁
Moon widziałam jak wczoraj wyjeżdżał, kciuki są! pestycydy?! o matko!
a ja wciąż trochę obolała ale już w robocie 🙂 tzn jak na razie prowadzę jazdy, bo wsiadać jeszcze nie mogę, ale jestem po kontroli i wszystko jest niby ok. koleżanka jeździ mi konia, jak wszystko dobrze pójdzie to może i zawody szkółkowe pojedzie 🙂
Pestycydy? O raju, nieźle musiało być coś popsikane. Marchewki, jabłka, trawa?? Aż trudno sobie wyobrazić. Moon, Strzyga, trzymam kciuki i ja!!
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
06 czerwca 2014 09:19
teraz jest sezon na opryski, koło nas też jeżdżą traktory po polu pszenicy, dlatego konie nie wychodzą na padok, który z nimi graniczy bo może wiatr przywiać coś na Nasza trawę
ale może dzieci chciały Moonowego kucyka nakarmić pryskanym zbożem z pola obok?
Rudzik, nie za bardzo, one stoją w centrum miasta 😉

Trzymam dalej kciuki za kucora!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2014 09:29
Rudzik, nasza stajnia mieści sie na hipodromie w Sopocie, do najbliższych zbóż dziesiątki kilometrów... Ale wystarczy, ze ktoś coś z ogródka przyniósł 🙁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
06 czerwca 2014 10:06
aaa, no to faktycznie do pól pszenicznych macie daleko
ja też trzymam kciuki za kucyka
Moon Strzyga kciuki za kucyka! ludziska durne sa jednak az boli...
Kastorkowa oooooooooo! piekne arabiszcze! a po czym i ile lat? pieknie wybielala juz, a moja ciagle taka szara :P

Ja wlasnie wrocilam od dzieciaka😉
Nowe oglowie pasuje 😀 dobrze ze wzielam cob, paski policzkowe na ostatnia dziurke co prawda ale mam luzu wiecej przy naczolku i nachrapnik tez gites na szerokosc 🙂 profilowana potylica jest super! skonczylo sie trzepanie glowa na rozstepowaniu, mimo upalu i much 🙂
a jazda tez dzis bardzo fajna 😀
Step bardzo dobry, troche lopatek nawet porobilysmy. W klusie duzo lepiej niz ostatnio, pierwszy galop troche dupowaty, ale jak wrocilam do klusa, porobilam przejscia + zucia i znow zagalopowalam to o niebo lepiej 🙂
Bardzo bylam zadowolona!
no i skonczylo sie szukanie strachow i dziwowanie na wszystko dookola, mniej zarcia = lepiej pod sufitem!
W nagrode po weekendzie pojedziemy w teren 🙂 chyba we wtorek, bo mam ranki, wiec bede wypompowana. A w czwartek wtedy zrobie troche po plaskim + dragi na klus i galop 🙂

Znowu mam zaciech ze wszystkiego 😀
A ja mam mega stresa przed treningiem z Panem Aftyką, a może się nie odbędzie??  😂
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 czerwca 2014 12:53
Faith sczerze to nie mam pojęcia po czym i ile ma lat. Pod siodłem prezentuje się dużo lepiej jak luzem. Jest po przejściach i jest bardzo strachliwa delikatna i wypłoszona. No, ale sądzę, że damy radę to spokojem i cierpliwością wypracować.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 czerwca 2014 13:13
Trzymam kciuki za kucyki!
Tak OT to uważajcie na nowalijki bo tez są mocno pryskane, juz kilka moich znajomych i mama miały spore uczulenie i wysypkę..
o masakra, trzymam też kciuki  🙁 może ten ktoś miał zepsute jabłka w domu i stwierdził że rozda konisiom bo i tak zjedzą, nie raz takie rzeczy widziałam  🙄
ekuss, nie martw się, nauczy się jeść marchewki :]
Martita   Martita & Orestes Company
06 czerwca 2014 17:58
Dzięki wszystkim za cudowne słowa, bo będą ostatnimi jakie były wypowiedziane do Łaciatego. Niestety w środę rozstał się ze mną  😕 Prawdopodobnie miał zawał.
Jest mi tak strasznie źle, że gdy widzę cokolwiek związanego z końmi łzy same lecą.
Doceniajcie każdy dzień i każdą chwilę i dbajcie jak najlepiej potraficie.
Nie udzielałam się tutaj za dużo ale wiele osób kojarzy Ciapatka i dziękuję za dotychczasowe słowa otuchy.
Chciałam się z wami tym podzielić bo wiem, że zrozumiecie.
To takie jedno z sesji z Dominiką Frej. Mam wspaniałą pamiątkę.

ChingisChan   Always a step ahead! :)
06 czerwca 2014 18:00
Martita nawet nie wiesz jak mi przykro! Bardzo lubiłam czytać o Łaciatym 🙁. :przytul:
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
06 czerwca 2014 18:05
Martita, nie udzielam się w kąciku, ale kojarzyłam waszą parę i bardzo lubiłam na was patrzeć i czytać co tam u was słychać. Bardzo mi przykro, trzymaj się dziewczyno.
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 czerwca 2014 18:08
Martita trzymaj się  :przytul: Nawet nie mogę sobie wyobrazić jak się musisz czuć...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 czerwca 2014 18:17
Martita, o matko 😲 jeszcze dzisiaj w stajni gadałyśmy o Łaciatym. Jestem w wielkim szoku, trzymaj się!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się