M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

kotek, luzik :kwiatek:

Pies też widzę zadowolony 😉
kot, świetny domek. Gratuluję !
trzynastka   In love with the ordinary
10 lipca 2014 09:37
Przymierzam się do odświeżenia mieszkania.
Rozważam fototapetę na jednej ścianie.
Podoba mi się, nie wygląda na taką, która szybko się nudzi, nie jest droga.
Co myślicie? Zwariuje od niej?

Edit: tylko u mnie musiałaby być pionowo by sięgnąć sufitu.
Kot gratki 😅
Nine mi sie podoba!
nine, fajna!
Nine ciekawa ale ja bym zwariowała 😉
dzisiaj poszedłem do gminy, wypisałem jakiś wniosek "o wypis i wyrys"
nie mam pojęcia co i jak pójdzie dalej ale musiałem gdzieś o tym napisać
Dworcika   Fantasmagoria
10 lipca 2014 20:52
Nigdy nie wybierzemy drzwi. Do końca życia będziemy mieć gościnną, otwartą łazienkę.

Urwał nać.
ogurek, będziesz się budować? Gratulacje czy wyrazy współczucia? Czy... jeszcze nie wiesz? 😀
Dworcika, weź rzuć monetą 🙂Za 5 lat najwyżej wymienisz.
Kot wow! Totalnie moje klimaty!! Pieknie!! I jakby to moj maz stwierdzil, tylko golonke mu podac i bylby w niebie🙂

Ja juz drugi tydzien z bolaca glowa i pewnie jeszcze tak przez trzy tygodnie i moze w koncu klucze dostaniemy. Stwierdzilam, ze jak to sie wszystko skonczy, to nie zabieram sie nawet za urzadzanie. Tylko farba pojdzie na sciany. Za duzo stresu jak naraz. No i troche za duzo pieniedzy w to ladujemy, ahh!!

Byle na swoim... Tak mowia...
Ale chyba wole u rodzicow 😀
Dworcika   Fantasmagoria
11 lipca 2014 07:28
halo, moneta nie ma tylu stron 😁 Druga sprawa, że drzwi nam zdecydowanie teraz wadzą w budżecie i... no dupa straszna, bo potrzebujemy na już.
Dworcika miałam podobny dylemat… Nie wiem jakim budżetem dysponujesz ale u mnie zadecydowała dobra promocja. Ze wszystkim (montaż, transport, klamki, zamki etc) wyszła połowa ceny np.: http://bel-pol.pl/drzwi_wewnetrzne_dre_premium_promocja.html  Poszukaj okazji - zawsze jakieś się trafiają i wtedy jakoś łatwiej podjąć decyzję🙂
halo, ad 1 mam taką nadzieję
ad 2 nie wiem 😉
kujka   new better life mode: on
11 lipca 2014 11:05
kot, super!

a u mnie juz dzialaja windy!
i wczoraj:
kupilismy drzwi (+pomiary, umawianie sie z montazystami itp)
wybralismy i kupilismy materac
kupilismy caaala kuchnie
przywiezlismy prawie wszystko do lazienki
zamowilismy cegielki

ufff i ledwo zyje.
ash   Sukces jest koloru blond....
11 lipca 2014 11:19
U mnie dziś montaż szaf w łazienkach. W końcu będę miała pralkę w zabudowie i szafkę wnękową na różne pierdoły 🙂
noraka U nas właśnie dzisiaj rano dojechały drzwi wewnętrze DRE dąb bielony ryfla. PRZESZAŁ!  😜 Mega, mega, mega mi się podobają! Mam nadzieję, że wszystko dobrze zamówiłam... Się okaże przy montażu...  😁

Hydroizolacja zrobiona i zaczynają kłaść płytki, a zaraz przychodzi malarz i będzie szlifował gładzie.  😜
sandrita no u mnie wygrały ze względu na super ofertę jak zamawialiśmy.  I powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Użytkujemy dopiero od pół roku co prawda, ale nie mam żadnych uwag. Są ładne i dobrze wykonane. Także powinnaś być zadowolona:-)
Kot,
cudna ta Twoja chatka! Uwielbiam takie ciepłe, drewniane wnętrza. I kominek, ach.. Gratulacje !
Diakonka, to kup sobie taniej otwierany wkład a nie wynalazki

kot, cudnie masz!!!
Dworcika   Fantasmagoria
12 lipca 2014 10:19
noraka, stanrlo na sosnowych. Przynajmniej ladnie pachna 😁 Przed chwila przyjechaly te do lazienki i oscieznice do pozotalych. Skrzydla pokojowe innym razem :P
Kot Wnętrze wygląda bardzo nastrojowo!

Czy ktoś z Was zamawiał przez internet zlewozmywak granitowy? Wszystko było ok? Chyba zdecydujemy się na zakup przez internet, bo różnica w cenach stacjonarnie, a przez net jest ogromna, na tych samych produktach.
sandrita, moja mama zamawiała przez allegro (sklep internetowy) i jej siostra również stamtąd. Wieczorem mogę Ci podlinkować sprzedawcę 🙂 Wszystko było ok, świetnie zapakowane, gwarancja itd.
cavaletti Super! Byłabym wdzięczna!  :kwiatek:

noraka
Dzięki! Dam znać jak się sprawują u nas jak już będą zamontowane. 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
12 lipca 2014 18:20
sandrita, my negocjowaliśmy cenę w sklepie stacjonarnym i zeszli nam na cenę internetową.
Nigdy nie wybierzemy drzwi. Do końca życia będziemy mieć gościnną, otwartą łazienkę.

Urwał nać.


To tak jak ja!!! HAhahhah.
Już trzeci rok leci a ja nie mam drzwi w kiblu na dole  😂 😵
hej,
czy któraś z Was robiła kamien naturalny w łazience ? Chciałabym nim wyłożyć wszystkie ściany. Moi rodzice twierdzą, że grzyb pleśń będzie wszechobecna i ciężko będzie to myć, ale cholercia podoba mi się to ... 🙄
Rodzice mają rację, choć ja takiego czegoś w łazience nie mam. W łazience sprawdzają się  w miarę gładkie powierzchnie. Lepiej zrób sobie w salonie taką ścianę....😉
Na pewno ciężko to będzie myć - jeśli struktura jest chropowata, to te jaśniejsze części szybko się ubrudzą i już nigdy nie doczyścisz do stanu "jak nowe". Więc w salonie, na przykład za kanapą, gdzie będzie mniej zabrudzeń sprawdzą się lepiej niż na podłodze/w łazience/kuchni.
Averis   Czarny charakter
13 lipca 2014 17:40
Podjęłam decyzję, zę kupuje własne mieszkanie. I tutaj pytanie do Warszawiaków - czy znacie jakieś nowopowstające inwestycje? Szukam kawalerki, ale niestety w tych budynkach oddanych do użytku nie ma już tak małych mieszkań. Będe wdzieczna za wszelką informację 🙂 Dodam, że najbardziej interesuje mnioe Grochów i ogólnie Praga Południe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się