Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Dziś rano z ciekawości się zważyłam dzień przed świętami 65 kg,  dziś po 1 dniu świat mam -0,5kg 64,5kg heh pierwszy raz mam mniej na świętach,  a wczoraj zjadłam 2 kawałki 3 bita, babkę,  jednak do godz 13😲0 potem już tylko w większości białko. Wieczorem pobiegłam.
A ja rano biegałam po lesie, potem z mężem ciężary w naszej domowej siłowni, ale niestety teraz wieczorem za dużo wpadło. Ciasto i landrynki. Niestety..ale jak na święta, to i tak jest baaardzo dobrze.
od jutra ostra dieta
U mnie dziś spoko, rano muffinka pełnoziarnista i odżywka białkowa, po kościele 2 śniadanie u rodziców, sałatka, jajka faszerowane łososiem, łosoś i potem 2 kawałki babki. W porze obiadowej już tylko jajka faszerowane pieczarkami i sałatka. Zaraz odżywka 🙂
Nie idę biegać, muszę odpocząć i się wyspać bo jutro klata, triceps i nogi.
Ja mam na kolację biały ser, jogurt naturalny, łyżeczkę natki pietruszki i 1g pieprzu cayenne. Męczę to już 40min  😁
Dziś już raczej nic nie zjem, no chyba, że marchewkę z jabłkiem. A rano o 6😲0 planuję zrobić swoje 45 minut bieżni. Co prawda las mi dał się we znaki i : boli mnie mięsień płaszczkowaty w łydce ( odezwał się stary uraz), oberwały za bardzo uda ( bieganie po nierównym terenie leśnym, NIE jest dobre dla moich ud) i ogólnie nogi mnie bolą. Ale...to jest dziś. A jutro o 6😲0 będzie nowy dzień, więc liczę na to, że dam radę.  😉
Wichurkowa   Never say never...
06 kwietnia 2015 19:16
Ja przez święta,jak i na codzień. Dziś poszliśmy na nowa siłownie,megaa jest 🙂 I na urodzinki dostałam ten oto komplecik na siłownię  😍
wichurkowa , jakie ćwiczenia masz na brzuch i jak często go maltretujesz ?  🏇
Wichurkowa   Never say never...
06 kwietnia 2015 19:34
Na brzuch robie różne brzuszki co 2dzien a tak to przy ogolnych cwiczeniach sie automatycznie używa :-)
urzywa :-)


🤬
Wichurkowa   Never say never...
06 kwietnia 2015 19:53
Ja dyzlektyk jak trzeba jestem hehe
No już poprawione, więc jest Ci wybaczone hehe
Wracam jak bumerang to tego wątku.
Witajcie więc znowu 😉

Gratuluje wszystkim zrzuconych kilogramów i tych pięknych brzuszków i pup 😉

No mnie emigracja nie służy. Rok robienie nocek (o 3 w nocy przed komputerem to tylko herbatka i ciasteczka mnie ratowały) zaowocował +20 kg, tak więc doszłam do prawie 110 kg, obecnie 101 i walczę

O motywację cieżko, ale miedzy innymi chce zacząć znowu jezdzić konno a poprostu mi wstyd  😡
3mam kciuki! Ja też ważyłam 110 kg, także działaj 🙂
Cariotka   płomienna pasja
06 kwietnia 2015 21:01
vill_18 Trzymaj się! dasz radę ALE babeczko nie wstydź się 😉 Kochaj siebie i walcz o dobre samopoczucie 🙂
Ja na emigracji w Anglii w 1,5 miesiąc przytyłam 10 kg ale basta 😁
Niestety ale tutejszy tryb życia jest trochę inny niż w Polsce. Same gotowce, napąpowany chemią chleb i ciasteczka do herbatki oczywiście.
Cierp1enie zmotywowałaś mnie do ćwiczeń. Od jutra zaczynam akcję pt. "Powrót do formy sprzed ciąży". Piszę tu by nie mieć wymówek 😉 i żeby było wstyd jak będę sie obijać 😉
no i super! 🙂 akurat masz 2,5 miesiąca do wakacji 🙂 
Cześć dziewczny!
Śledzę wątek od dłuższego czasu, ale niestety od czytania nie chudnę 🙁
Zaczynam od dziś! Zapisałam się już na zajęcia TBC cokolwiek by się nie działo, mam nadzieję, że dotrę. 😉
Wiem, że watek staników przewijał się juz wiele razy, ale może odkryłyście jakiś nowy model czy w miarę doświadczenia możecie polecić
szczególnie jakiś stanik. Noszę rozmiar 70E i tak naprawdę nawet nie wiem za co się łapać w sklepie, wszystkie wydają mi się marne na mój biust..
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 kwietnia 2015 08:30
Romka, ja mam rozmiar 70F i szukanie stanika w sklepie sportowym doprowadzało mnie do szaleństwa, bo miałam wrażenie, że nie dość że nie pasują, to jeszcze trzymają gorzej niż zwykły stanik. mierzyłam sportowe Triumpha i też nie powaliły. aktualnie uwielbiam Casalla model Ideal.
taki o: https://www.zalando.pl/casall-biustonosz-sportowy-czarny-c4441i001-q11.html
a oprócz tego Shock absorber jest dobrą opcją 😉

byłam wczoraj na dłuższym wybieganiu- świetna sprawa, szkoda że nie mam czasu na to częściej. męczy mniej niż Insanity, ale o ile po treningu z Shaunem mogę iść zdobywać świat, tak wczoraj chciałam iść spać, całkiem inaczej się rozkłada energia 😉
Witam się w 82 dniu.
Święta były super, nie przytyłam, nie zgromadziłam wody, a nawet ciut schudłam 🙂
W czwartek pomiary, jestem bardzo ciekawa jak przez tą przerwę wypadnę.

Dziś personalne, tęsknię już za moją siłownią.
Moja misja świąteczna jest niemal kompletna - 4/5 wykonane!

pt., sob. - 2000 skoków
niedz. - 3000
pon. - 2000
dziś planowo - 2000

Wróciłam do skakanki i Wam to też gorąco polecam. I w ogóle to planuje sobie kupić ten sauna dres. Czy któraś z Was jest w posiadaniu takiego cuda? Proszę o wszelkie doświadczenia z nim związane, jaki kupić, czym się kierować. Myślę, że po mcu skakania na skakance w takim dresie wyszłabym o połowe chudsza  😁

Koniec obżarstwa, chcem być pienkna!!

Dowód, że się nie obijałam w te święta (szpagatu nie robiłam już baaardzo dawno, głupie to było z mojej strony, na szczęście nic mnie nie boli):
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11022574_852702854801563_1431740120828709911_n.jpg?oh=a55a2ccc8991aba8e716dc9a233f2cf2&oe=55985A03[/img]
Jakiś czas temu pisalam w tym wątku, jednak chcialabym rozwiać wszystkie moje wątpliwości  :kwiatek:
Zaczełam cwiczyc na orbitreku, 2-3 razy w tyg po 30 minut, na najnizszym obciazeniu, robie ok 2,5 km. Do tego mam zamiar dolozyc unoszenie bioder, przysiadow nie robie bo mam problem z lewym kolanem(strzela przy zginaniu). Moim problemem jest fałdka tluszczu pod posladkami, myslicie, ze przez orbitrek moge je zwalczyć? Waga 50-51 kg na 163 wzrostu bodajze. Mam 17 lat jesli to wazne 😡 Nie chce chudnąc, jedynie trochę ujędrnić sylwetke, pozbyc sie cellulitu etc.  🙂
Z chcecia przyjme kazda rade, wskazowke  :kwiatek: :kwiatek:
busch   Mad god's blessing.
07 kwietnia 2015 22:13
Romka1o1, ja noszę shock absorber. Polecam przymierzenie go na żywo, bo dużo mocniej trzyma niż normalny stanik i ja np. musiałam dobrać większy obwód, niż zazwyczaj noszę, bo mniejszy mnie za bardzo uciskał i ledwo w nim oddychałam. A jak większy obwód, to wiadomo że i miseczka stanika się zmienia.

Meise, super! Jak się dochodzi do umiejętności robienia szpagatów? 😀 dla mnie to kosmos 😀
Monix jeśli ćwiczysz tylko na orbitreku to wydłuż czas do 40-45 min 3-4x w tyg.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 kwietnia 2015 22:24
unoszenie bioder (z wolnym cięzarem lub na suwnicy) też dużo Ci da. I tak jak Cierp pisze, wydłuż czas na orbitreku.
Dziękuję bardzo  :kwiatek: 🙂
Witam się w 83 dniu. Rano śniadanie
owsianka z suszoną żurawiną, orzechami nerkowca i ziemnymi, połówką banana i odżywką na mleku. mmmm pycha

na 2 śniadanie przewiduję 3 kromki chleba graham ze swojską wędzoną wędliną i rzeżuchą, do tego ćwikła 🙂

Za 5 dni mam dostać @ a już dziś do czekolady ciągnie, zjadłam 2 kostki mlecznej, jeny ale orgazm w gębie.
Muszę znowu zrobić odwyk od cukru, bo na świętach nie odmawiałam sobie ciast i zjadłam nawet 2 jajka w czekoladzie z musem orzechowym w środku.

Jutro pomiary i aż się boję co to będzie po świętach :P
Dziś mega zakwasy klatki i rąk. Wczoraj zwiększyłyśmy ciężar hantli, przeszłyśmy na 6kg.
Dziś regeneracja, jutro nogi i pośladki plus abs 🙂
macie może jakiś sprawdzony przepis na przygotowanie karczku bez soli i cukru? piekarnik i rękaw, grill? Czym można w ogóle przyprawić karczek?  👀
zioła, dużo ziół, papryka czerwona, chilli, carry
I rękaw  😍 wychodzi soczysta i pyszna.
wielka oferta produktów fit /zdrowych w biedrze od wczoraj  😅

i ciuchy w lidlu
Meise Ty to tylko skakasz 😉 czy inna aktywność też, bo w sumie to ja Cię tylko kojarzę ze skakanką  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się