Włosomaniaczki, czyli walka o piękną grzywę (świadoma pielęgnacja)

ta?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 kwietnia 2015 15:41
Ta moja jest firmy Elite, chyba taka: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52840

Te okrągłe też są w tej samej cenie  😉
Smarcik, fajna 🙂 muszę obczaić na żywo.
ile włosow dziennie Wam wypada?  😀 wiem wiem, że mówi się że norma wynosi do 100 dziennie ale to jednak trochę dużo
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
05 kwietnia 2015 16:17
Mi od kilku miesiecy przy kazdym myciu, czyli co drugi dzien wypada ok 200 wlosow. W chwilach rozpaczy liczylam 🤔 W ciagu dnia co rusz sciagam z odziezy jakies pojedyncze. Az dziw, ze jeszcze mam cos tam na glowie. Ostatnio zaczelam brac suplement Solgar na wlosy. Choc tak wlasciwie zdaje sobie sprawe , ze przy zaburzeniach hormonalnych i stresie niewiele moze to dac.
Mi na podzieciowe wypadanie włosów pomógł Vitapil, mimo że jakos nie wierzylam w te tabletki, ale urosły mi nawet rzęsy (!)- obecnie odrasta mi połowa głowy na nowo, wiec uważam że warto spróbować... Na jesień znów sobie zrobię kuracje tymi tabsami

A czy ktoś przedłużał włosy metodą hair talk? Jestem wstępnie umówiona na przyszły tydzień na wydłużanie mych włosów i ciekawa jestem, czy ktoś może sie juz pochwalić opiniam...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 kwietnia 2015 21:11
ja polecam Revalid, włosy urosły szybko i pojawiło się mnóstwo nowych. i paznokcie miałam ładne 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 kwietnia 2015 20:51
u mnie Revalid (tabletki + tonik) też swego czasu bardzo pomogły 🙂

Ciekawa jestem czy Priorin działa tak, jak obiecuje producent. Cena jest wysoka, więc chyba wstrzymam się z zakupem aż pojawi się więcej opinii. Któraś z was to łykała?
Czy używałyście tej gumki? Kupiłam sobię wersję H&M i podoba mi się to, jak trzyma włosy i zastanawiam się, czy jest duża różnica między tą oryginalną, a tą H&M 🙂
Tak, ja używam ale porównania z podróbkami nie mam. Jestem zadowolona, zwłaszcza że łatwo ją wrócić do pierwotnego kształtu jak się rozciągnie. Minus, że nie mogę nią związać takiego wysokiego gładko zaczesanego kucyka, bo mi "opada" 😉

Kupiłam ampułki z placentą, mam nadzieję że trochę mi wyrośnie bejbików na miejsce tych co wypadły, bo wypadło mi ostatnio sporo.
fruity_jelly powodzenia z placentą 🙂 ja używałam, zużyłam 2 opakowania i efekty są naprawdę fajne 🙂 Pamiętaj o masażu głowy podczas aplikacji
Mam mega suche włosy i to zawsze na nich się skupiałam, bo siano itd. a o skórę głowy, ktora z kolei jest przetłuszczająca nie dbałam wcale :/ używałam wcierek na bazie alkoholu itd. i głowa w pewnym momencie zaczęla mnie swędzieć, robiły mi się czopy łojowe (takie podobne do wągrów) no i ogólne przetluszczała się coraz mocniej. Kupiłam ostatnio Cerkogel 30 użyłam dwa razy i póki co nie swędzi. Myslicie, ze mogę zrobić w ten sposób, że najpierw użyje Cerkogelu a jak on rozmiękczy te całe dziadostwo to wtedy na to peeling z cukru? Na blogu lojotokowa głowa dziewczyna chwaliła ten sposób ale boje się, że za mocno zedrę skalp
vodka właśnie z tym masażem to największy cyrk, bo moje włosy na masowanie reagują wypadaniem 🙄 dlatego masuję tyle co tylko, żeby rozprowadzić i lekko wetrzeć preparat i z tego też powodu przerzuciłam się na wcierki z alkoholem, żeby pomimo tego marnego masowania składniki dały radę lepiej zadziałać. Od razu mówię, że nie trę włosów podczas masowania, tylko delikatnie tak jakby "przesuwam skórę" 😉 masażer też powodował wypadanie, a do tego koszmarnie plątał włosy 😤 a co do plątania czytałam, że te ampułki powodują plątanie włosów? Zauważyłaś coś takiego?
I chciałam polecić sprzedającego na allegro natura_secrets, bardzo miła pani wysłała mi za darmo dwie ampułki, bo w opakowaniu dwie był zbite zapewne przez rzucanie przesyłką przez dostawców 🤬
Ja miałam trochę wzmożone wypadanie na początku jak robiłam masaż właśnie w ten sposób, że tarłam skórę. Później zobaczyłam na filmikach jak to powinno wyglądać i już mi nic nie leciało. Co do plątania to chyba Ci nie pomogę ponieważ mi wszystko plącze włosy, dlatego bez odżywki/maski + odżywki w sprayu ani rusz 🙂 ta wcierka jest na alkoholu więc starałam się, żeby 'lądowała' na skórze głowy i włosy za bardzo nie ucierpiały z powodu tego alkoholu. Ogólnie to polecam placentę 🙂 chyba zrobię jeszcze jedną kurację za jakiś czas. Kupowałam od tego samego sprzedawcy 🙂
Ja stosowalam i revalid i priorin i milion innych srodkow.

Zostalo u mnie zdiagnozowane adrogenowe, jestem po przebytej ciazy, obecnie jestem znowu w ciazy.
Dermatolog powiedzial ze mozliwe ze po ciazy wypadna wlosy z czubka... 😕
Stwierdzilam ze ostatnim ratunkiem jest priorin no i ... Zaczelam stosowac pod koniec pierwszej ciazy, bralam regularnie karmiąc piersią przez 8miesięcy. Postanowilam zrobic przerwe, wroce do brania priorinu miesiac przed porodem (sierpien).

Uwazam ze tabletki uratowaly mi wlosy, widzialam jak rosna nowe wloski!!!! Czytalam opinie w internecie, dziewczyny pisza ze wlosy zaczely rosnac na calym ciele, u mnie takiej sytuacji nie bylo.

Planuje wykonac przeszczep metodą safer. Czy jest na forum osoba ktora jest po przeszczepie?
Jezeli macie pytania piszcie na pw 😀
Hej dziewczyny, kupiłam odżywki polecane przez niektóre z Was na forum. Obie L'oreal.
Wrzucam zdjęcia składów - możecie mi podpowiedzieć, który skład jest lepszy?
Musze przyznać, ze włosy są po nich fajne. Nie widzę jednak różnicy pomiędzy nimi.
k2arola, fioletowa lepsza jeśli chodzi o skład. Ale niejednokrotnie już bywało tak, że masa/odżywka z na maksa kiepskim składem działały lepiej od takiej napakowanej dobrociami 😉
Ja mam ta jasną. Dostałam od bratowej na gwiazdkę, bo ona bardzo sobie chwali i używała na ogarnięcie włosów po ciąży.
Fajna, bardzo wydajna, włosy po niej fajne, takie ,,lejące" . Jednak moje włosy mają to do siebie, że nie lubią stosowania jednego rodzaju kosmetyku przez długi czas i muszę zawsze mieć coś ,,na zmianę'' 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
03 maja 2015 08:43
A ja mam Total Repair w wersji zwykłej (tj. odżywkę, nie maskę) i jak dla mnie bezszał, mało wydajna. Stosuję ją jako odżywkę proteinową i w połączeniu z emolientową ładnie włosy dociąża, ale nic poza tym.

Jestem po kolejnej wizycie u Mysi 😀 Pochwaliła, że trzymałam się pielęgnacji w 100%, bo kondycja włosów i skóry głowy poprawiła się (widać to gołym okiem i przy badaniu trychoskopem), poza tym włosy się zagęściły i sporo urosły- zdecydowanie więcej, niż mój standardowy, niecały 1cm/miesiąc. Zmodyfikowała mi trochę pielęgnację, bo włosy ciągle sporo się przetłuszczają i kolejna wizyta za 3 miesiące 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 maja 2015 11:27
Scottie, przypomnisz jakiego szamponu używasz na co dzień? To była chyba isana łupieżowa, tak? Dobry jest? Nie wysusza? Nie plącze włosów? Z rok używam już babydreama, czuję że czas na zmianę.

I muszę iść do fryzjera, bo mam połamane końcówki =( Chyba przez ogólne osłabienie i tangle teasera =/
Scottie, tez ostatnio u niej byłam 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
04 maja 2015 12:22
Strzyga, używam szamponu Isana Med Urea (biały z czerwoną "nakrętką", on chyba nie jest przeciwłupieżowy, tylko po prostu z mocznikiem). Polecam, nie jest drogi, pieni się o wiele bardziej niż BabyDream i nie plącze włosów 🙂 Powinnaś być zadowolona.

Cricetidae, i jak wrażenia? Opisuj!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 maja 2015 12:31
Scottie, patrzyłam właśnie na niego =) Ja z związku z problemami ze skórą, używam mocznika prawie do wszystkiego =) Dzięki za pomoc!
Scottie, ja nie mam jakichś większych problemów z włosami czy skórą głowy, więc mnie nie badała niczym, ale chciałam, żeby mi troche rozpisała pielęgnację, bo coś ostatnio źle robię, widzę to po włosach. Ścięła mi tak fajnie włosy i potem wysuszyły mi na dyfuzorze i byłam piękna przez 2 dni hehe 😀 Najfajniejsze było to, że poświęciła mi naprawdę sporo czasu, prawie 2h, sporo czasu leżałam też z maską na włosach. Rozpisała mi jakich kosmetyków używać, akurat specjalnie wszystko pokończyłam, żeby kupić nowe. Z Facelli do mycia głowy już rezygnuję w 100%, powiedziała mi, że mam standardowy łojotok, jak praktycznie każdy, ale że ogólnie większych problemów nie widzi. Włosy cięła zgodnie z tym, jak się układają moje fale. Znalazła mi pianki bez alkoholu! Ja bardzo lubiłam pianki, ale z nich zrezygnowałam, a tu się okazało, że jednak jakieś bezalkoholowe są na rynku 🙂 Wrażenia ogólnie bardzo pozytywne! i wzięła mniej pieniędzy, niż napisane jest na stronie. Ogólnie bardzo miła atmosfera i na pewno tam wrócę 🙂
Cricetidae a możesz podpowiedzieć, które pianki na rynku są bez alkoholu ? :kwiatek: Chętnie bym wypróbowała 🙂
Czy ktoś tutaj farbował ciemny blond henną blond?
Jestem mega zadowolona z tych ampułek z placentą 😀 bardzo polecam! Na wypadanie szału nie zrobiły ale widzę że mam całą masę nowych włosków 😜
Dziewczyny, wygralam farbe w konkursie ale przyslali zly odcien.
Ktoras chce wellaton 8/1? Mam dwa opakowania do oddania  🙂
Czy, któraś z revoltowiczek odważyła się wypróbować końskie MTG na swoje włosy?😉 widząc efekty na ogonie konia zastanawiałam sie nad tym i jak się okazuje na YouTube jest sporo relacji dziewczyn, które używały i są zadowolone;-) Ja na razie się waham ale może kiedyś...;-)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 maja 2015 23:12
Julita, czym jest mtg? Jaki ma skład?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się