Celebryci w siodle

wersja polska http://www.pudelek.pl/artykul/16730/madonna_miala_wypadek_spadla_z_konia/  😉 😉 😉
cóż... bywa  🏇
IloveMosiek   Mościsław & Co
15 maja 2009 22:31
co do ubiorów: ja po porstu zakochałam się w cylinderku pana Rocha Siemianowskiego na zawodach w Rynii  😁
kujka   new better life mode: on
15 maja 2009 22:52
IloveMosiek, nie wiem co to jest za "gwiazda", ale wiesniaczyl tam rowno. te jego "popisy" na koniu, stroj jak z cyrku... we mnie facet budzil tylko niesmak  🤔
abre   tulibudibu
15 maja 2009 23:35
Czy to ten pan?

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 maja 2009 09:32
tak abre to on  😉
Tak to ten pan. Żenada, jeden z najlepszych jeźdźców wśród aktorów... Wole nie myśleć jak jeżdżą pozostali 🤔
IloveMosiek   Mościsław & Co
16 maja 2009 09:36
IloveMosiek, nie wiem co to jest za "gwiazda", ale wiesniaczyl tam rowno. te jego "popisy" na koniu, stroj jak z cyrku... we mnie facet budzil tylko niesmak  🤔


kochana, ironizowałam  😀iabeł:
wyglądał jak stróż w Boże ciało i zwyczajnie robił z siebie pośmiewisko.

to jakiś aktorzyna, z tego, co wiem.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 maja 2009 09:54
Pan z Rynii to Roch Siemianowski





a że strój sobie taki wybrał - no to w końcu zawody towarzyskie były - no i ubarwić widać je chciał . Wygrał skoki L więc jeździ dość dobrze jak sądzę. Na dekoracji wyjechał na oklep i potem całkiem fajnie jechał galopem.

Natomiast pan na zdjęciu z Torwaru na siwym koniu  to Marek Frąckowiak, też aktor - jego w Rynii nie było.
IloveMosiek   Mościsław & Co
16 maja 2009 13:03
wygral L, bo czas miał dobry, ale co do stylu przejazdu i techniki skoku to... ja się może nie wypowiem, żeby nie wyjśc na niemiłą. krótko - nie podobało mi się, a widziałam gozarówno na ropzrężalni, jak i później na parkurze.

nie widzę jakiejś specjalnej przyczyny do takiego rodzaju "ubarwiania" zawodów, nawet towarzyskich, jeśli nie ma jakichś konkursów na przebranie. ale jeśli tego pana to bawi, co przecież mamy wolny kraj, mógłby sobie nawet skrzydełka husarskie doczepic... 🏇 


edit: literówka
kujka   new better life mode: on
16 maja 2009 13:30
zgadzam sie z IloveMosiek,, jazda na "recznym" i kopach to nie jest to, co nazwalabym dobrym stylem jazdy. to ze kon jest zloty to inna sprawa (dziewczynka zdobyla na tym samym koniu 2 miejsce w LL).
no ale koncze temat, bo jakis on dla mnie nieprzyjemny...
cieciorka   kocioł bałkański
17 maja 2009 14:34
ten florek wydaje sie bardzo sympatyczny (widzialam tylko relacje z tv) i całkiem przystojny :P
wpisalam w wyszukiwarke i juz wiem kto to- niby obiło się o uszy ale nie skojarzyłam 🙂
fajnie ze sie facet rozwija i potrafi łączyc pasje- kibicuje  😅
na Rewirku siedziała p.Kasia Pakosińska - ta z kabaretu "Moralnego niepokoju", która się tak fajnie śmieje. Spróbuję później wygrzebać zdjęcia.
cieciorka   kocioł bałkański
17 maja 2009 14:49
apropos celebrytow przypomniala mi sie jeszcze historia mamy ktora spacerowala po stajni zła ze nikogo nie ma. zobaczyla znajomą twarz i nie zastanawiajac sie kto to- banan na twarzy i idzie zwawym krokiem. twarz owa zaczyna sie rowniez usmiechac i mama zorientowala sie sie ze to nie zaden znajomy tylko pan Bogus Li 😉
speszona skrecila udajac ze wcale do niego nie szla 🤣
ale to popularne- kolezanka zanim pomyslala powiedziala "super niani" dzien dobry w sklepie 🙂

Celebryci w bryczce.
a to widzieliscie? Kinga Rusin "ujezdza bialego rumaka" w Galkowie. Szkoda konia :/

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=17215
Cudny ten jej kon, ale srednio mi sie podoba jej styl jazdy. Strasznie ciaga w pysku, nawet na ww zdjeciu widac jak paszcze otwiera od tego. Jak dla mnie brzydki obrazek. Chociaz jak patrze na Frackowiaka to juz ja lubie.  🤔wirek: Bo niestety to, zeby te wszystkie gwiazdeczki byly, jezdzily i podchodzily do koni jak p. Marek Siudym to mozna pomarzyc.  🤔 To jest chyba jedeny gwiazdor-koniarz, ktorego uznaje. 🙄


No,przyznajcie -to już inaczej wygląda.
Poza tym,że okulary nie pasują do całości- jest ładnie bardzo.
z tego co słyszałam Kinga jeździ i trenuje jakoś na tym swoim rumaku pod okiem nie wiem czy instruktora czy trenera, więc zapewne wie że trzeba umiejętności szlifować.  🏇
Jutro (czwartek 6 sierpnia) o 13:20 na TVP2 "Daniel i konie"
Najbardziej podoba mi się ten fragment  😂 Olbrychski jest jedynym na świecie aktorem, który tak doskonale opanował sztukę jeździecką
No ciekawe czego się z tego programu dowiemy  🤔
trzeba jakiś chwyt reklamowy dać..

a tu Brutney w nowym teledysku
http://wiadomosci.onet.pl/130192,21,3,pokaz.html
Nie Celebryta ale osoba znana.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2009 15:36


ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 sierpnia 2009 15:48
Putin to Celebryta pierwszej wody. Lubi się lansować przy każdej okazji na takiego co to wszystko potrafi i niczego ani nikogo sie nie boi. Parę dni temu zapuszczał się na dno Bajkału i też to pokazywały media.
A on ponoćcałkiem dobrze konno jeździ pamiętam jakieś jego zdjęcie na koniu.
Putin jest przede wszystkim bardzo sprawny fizycznie i tyle. Poza tym przynajmniej nie wygląda na to, żeby koniowi jakąś krzywdę robił
ushia   It's a kind o'magic
06 sierpnia 2009 11:39
Putin to Celebryta pierwszej wody. Lubi się lansować przy każdej okazji na takiego co to wszystko potrafi i niczego ani nikogo sie nie boi. Parę dni temu zapuszczał się na dno Bajkału i też to pokazywały media.
A on ponoćcałkiem dobrze konno jeździ pamiętam jakieś jego zdjęcie na koniu.

taaa i gołym okiem oceniał czystość biologiczna wody  😂
mnie się w Putinie podoba to  że jeździ na takich regionalnych konikach a nie super hiper wypucowanych z najlepszym markowym sprzetem  😎
Oglądaliście "Daniel i konie" ? Ja oglądałem i szczerze mówiąc mam bardzo mieszane uczucia.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 sierpnia 2009 22:14
Krokus, to jest Putin na wakacjach gdzieś na granicy z Mongolią, czyli taki lokalny folklor. Podejrzewam, że całe te wakacje były doskonale zaplanowane pod względem medialnym, żeby naród widział jakiego dobrego tatusia mają. Na jednym ze zdjęć można dojrzeć, jak oddaje temu chłopcu swój zegarek. No miód cud i orzeszki  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się