Celebryci w siodle

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 sierpnia 2009 22:49
Wszystko zostało dokładnie obcykane, pozowanie z wędką, na drzewie i w ogóle, mało realne i naturalne.
no zapewne tak wszytsko obcykane, ale jak w wiekszosci aby wszystko ladnie sie prezentowalo  💃

ogolnie u putina wkurza mnie to ze ona zawsze taki powazny, grobowa mina do wszystkiego, kojarzy mi sie  ztakim typowym ruskiem co go nic nei rusza  🤔
Na jednym ze zdjęć można dojrzeć, jak oddaje temu chłopcu swój zegarek. No miód cud i orzeszki  😁


Lotnaa, pokaż mi palcem, proszę, bo z ciekawości szukam i nic nie widzę.
Bo w tej konkretnej galerii tego zdjęcia nie ma... Lotna pewnie miała na myśli to z interii: http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/putin-na-wakacjach/zdjecie/duze,1084524,12,268
😉
Ale za to jakie tam są piękne krajobrazy. 😜
umc, dzięki 🙂. Komentarz pod zdjęciem: "Dawaj zegarek"... eh.
Często będą w sklepie, czekając w kolejce do kasy przeglądam stojak z gazetami. Doszłam do wniosku, że ostatnio na okładce Gali czy Vivy czy też czegoś w tym typie króluje ciężarna Karolina Ferenstein z mężem.  😲  Już trzeci raz w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy spogląda na mnie z okładki  😜 Za każdym razem zdjęcia w stylu "country", a to koniki, a to pieski, Kraśko obowiązkowo w oficerkach.... Swoją drogą, oglądając zdjęcia, to wydaje mi się, że nos ma zrobiony- pamiętam ją z halówek w Poznaniu sprzed paru lat i tam miał zdecydowanie inny kształt  👀 😁
ushia   It's a kind o'magic
14 sierpnia 2009 21:40
no i co z tego? jej nos moze se go nawet w kropki pomalowac jak bedzie miala ochote  🙄
e tam, w vivie ich dawno nie bylo. ostatnio zablysnely cycki gorniakowej.

No to coś mnie ominęło  😁
W Gali była chyba krótka notka o ostatnim Gałkowie. Jedno zdjęcie przedstawiało ich z synkiem, a drugie Kingę Rusin, a w tle Karolę na Liderze  😎
nie mogę znaleźć lepszego zdjęcia ale patrzcie:
http://www.plejada.pl/712,bitwa_na_okladki_cz_1,bitwa_gwiazd.html
kejsa  to by byla chyba ta okladka 😉

Gdy wchodzimy do stajni, rzuca: - Pytał pan, czemu mnie konie tak wciągają. Czuje pan ten zapach? To właśnie to - wciąga powietrze. Szczerze mówiąc, zapach nie jest rewelacyjny, jak to w stajni.

ja uwielbiam zapach stajni  😜
Z Pudelka -skopiowane:

To nie zdarza się często... Jak donosi Fakt, do wypadku doszło na planie filmu Śluby panieńskie. Powożone przez Edytę Olszówkę konie nagle się spłoszyły, wyszarpnęły lejce z rąk aktorki i ruszyły na oślep przd siebie.
Grająca panią Dobrójską Edyta Olszówka właśnie zaczynała kręcić scenę, w której powoli jedzie bryczką - relacjonuje tabloid. W trakcie tej przejażdżki do pojazdu miał wskoczyć Borys Szyc czyli Albin. Niestety, nie zdążył. Zanim aktor zbliżył się dostatecznie blisko pojazdu, konie nie wiedzieć czemu spłoszyły się i pognały przed siebie.
Sytuacja wyglądała bardzo niezbezpiecznie. Obok miejsca kręcenia sceny przebiegała szosa, na której odbywał się zwykły ruch. A konie poniosły wprost w tamtą stronę. Na szczęście Olszówka nie straciła zimnej krwi i ściągnęła lejce.
Edyta mówiła, że nigdy w życiu tak bardzo się nie bała - mówi tabloidowi osoba z produkcji.
a mnie ta cała nagonka na Kingę Rusin lekko mówiąc wkurza.
realia medialne w Polsce są jakie są i na to, że w jednej czy drugiej gazecie ktoś opiszę ją jako mistrzynię, moim zdaniem należy spoglądać przez palce. my pasjonaci, znający się na tym jetseśmy w stanie zauważyć braki podstawowej wiedzy w opisach typu "mistrzyni ujeżdżania" itp. więc nie rozumiem o co tyle zachodu. to, że napisali tak o Kindze nie znaczy, że sama o obie tak twierdzi, czy, że nic na ten temat nie wie.
moim zdaniem w większości ta cala chryja z nią i jej andaluzem w tle wynika ze smutnej prawdy, mentalności ludzi. jest w cholere osób, które jeżdżą konno  a o kontakcie z andaluzami, czy fryzami może pomarzyć. od razu widząc osobę znaną, która zarabia kupe kasy i którą stać na andaluza, wychodzi z założenia 'a to na pewno dla lansu", "kupa sprzętu, zero talentu", "ma kasę to myśli, że postradała wszystkie umysły świata". a to tylko i wyłącznie zazdrość. dobra koń ma pelham w pysku, dobra na jednym czy dwóch zdjęciach ma ten śliczny pysk otwarty. ale raczej mu się  krzywda nie dzieje straszna. jest na świecie, ba w Polsce od groma ludzi, którzy robią koniom gorsze rzeczy i koni, które gorszych rzeczy doświadczają.

sądzę, że gdyby nie była celebrytką, a pokazała się w szmatocholikach np. z tym zdjęciem

posypałoby się mnóstwo pozytywnych komentarzy.


nie jestem fanką kingi Rusin. gdyby nie konie to bym pewno nie wiedziała kim jest (dziwne nie?), ale jestem w stanie wyobrazić sobie co ktoś może pomyśleć patrząc na kolejną 'gwiazdę' na koniu. patrząc na ogół naszych polskich celebrytów 'miłośników jeździectwa', można by spodziewać się kolejnego, który kiedy na niego patrzysz dosłownie nei wiesz czy masz się smiac czy płakać. ale może i jest kilku ludzi, którzy poza tym całym swoim (mniejszym, lub większym) gwiazdorstwem i byciem celebrytem, są ludźmi którzy kochają konie. a to że znamy ich z korporacji elwizyjnych wcale nie jest wyznacznikiem tego, że  są, źli, okrutni, bezduszni.


a z resztą to nie moje brocha, żeby oceniać kingę. w internecie znajdą się masy trenerek, które będą ją pouczać. swoją drogą niektóre komentarze są wręcz słodkie, w tym swoim bez sensie.
cieciorka   kocioł bałkański
25 października 2009 13:33
nie zauważyłam zandej nagonki na rusin 😉
po prostu jak sie nius trafi to ktos go wrzuca i mozna sie posmiac. ktos nawet pisał ze kinga dalej się uczy i rozwija swoje umiejetnosci, to dobrze.
nie trzeba byc mistrzem zeby jeździc, mozna byc rekreantem, ale ty exploited chyba nieco odleciałas 😉
cieciorka nie mówiłam tylko o volcie 😉 także luz. chodziło mi głownie o komentarze pod zdjęciami, inne fora. fakt nie uściśliłam i wyszło jak wyszło.  🤣 😁 i już zmykam 🏇
To fakt bylam na Liderze w tle i powiem tak Karolina Krasko nie ma zrobionego ani nosa ani nic innego,a Kinga faktycznie sporo pracy wklada w Eolo. Ja mam po za Liderem tez andaluza i powiem Wam ze naprawde Kindze bylo ciezko,to sa bardzo gorace konie ktore odpalaja w sek.Eolo pysk otwieral nie ze zlej pracy reki ale nerwowosci na pokazie, moj andaluz tez tak robil jak sie denerwowal.Kinga o swojego konia bardzo ale to bardzo dba i caly czas sie szkoli,a to ze czasem ludzie beda ja krytykowac to zupelnie normalne w naszym kraju i nie ma zanczenia czy jest sie celebryta czy jezdzcem grand prix 🙂 . Ja Kinge i innych tego typu ludzi w Galkowie cenie za normalnosc i nie wywyzszanie sie,a wrecz przeciwnie ciagla chec szkolenia siebie i swoich koni 🙂😉)
. ktos nawet pisał ze kinga dalej się uczy i rozwija swoje umiejetnosci, to dobrze.
nie trzeba byc mistrzem zeby jeździc, mozna byc rekreantem, ale ty exploited chyba nieco odleciałas 😉
może się uczy, ale rozwoju nic nie widać...wklejone wyżej zdjęcie nie daje obrazu osoby która chce się dogadać z koniem...patrzy w lustro, ale go nie używa-koń przewalony na rękę, a amazonka poza ruchem...
można być rekreacyjnym, ale jeżeli tym jeździectwem buduje się część swojego medialnego wizerunku, to trzeba liczyć się z krytyką i wytykaniem błędów...a czasem błazenady.
Nie no przepraszam bardzo ale to już jest przegięcie. Ludzie się dziwią jak można ocenić jeźdźca po kilku zdjęciach, a wrotki po jednym zdjęciu uchwyconym w czasie jednej sekundy potrafi ocenić jeźdźca  😜 Szaleństwo.
Aaaaa czyli jesli ktos ma hobby i chce o nim opowiedziec to musi juz byc zawodowcem i nie powinien miec swojego konia itd? To sa straszne glupoty i drazni mnie taka ocena zdjec skoro na forach sa sami zawodowcy to dlaczego jestesmy na szarym koncu w jezdziectwie? Ok sa przegiecia kiedy ktos robi z siebie super jezdzca (Olbrychski) a nim nie jest. Do tego jeszcze na kazdym kroku to podkresla,ale jesli ktos ma konia dba o niego i jezdzi na tyle na ile czas pozwala to po co krytykowac? Ja sie ciesze ze tak zwani znani i lubiani zaczeli interesowac sie konmi bo dzieki temu imprezy jezdzieckie zrobily sie troche bardziej medialne tak jak zreszta same konie.
powiem jedno. ludzie bez przesady 🤔  😵
dokładnie...
Nie no przepraszam bardzo ale to już jest przegięcie. Ludzie się dziwią jak można ocenić jeźdźca po kilku zdjęciach, a wrotki po jednym zdjęciu uchwyconym w czasie jednej sekundy potrafi ocenić jeźdźca  😜 Szaleństwo.
do tego jeszcze ustalam hierarchię błędów i buduję pierwszy plan na wstępną korektę, tych najważniejszych, czyli powodujących najwięcej konsekwencji, a nie koniecznie tych najbardziej widocznych- i to wszystko tak odrazu, bo poniekąd instynktownie i mechanicznie, bo trudno inaczej, robiąc to już kilka lat
"na żywo" to jeszcze pewnie bym zbudował sobie  wstępny profil psychologiczny adepta, tak aby wybrać najskuteczniejszą metodę motywowania i korygowania, bo każdemu śrubę trzeba dokręcać inaczej...i to nie jest szaleństwo,to  tylko zwyczajny warsztat instruktora.
A pamiętacie stajnię Bodzanów?
Tam F miała fotkę Księdza proboszcza z Plebanii.
F-jesteś na re-volcie?
Napisz coś o tym miłym panu.


Pan Włodzimierz Matuszak-proboszcz z Plebanii,a także komendant policji z Pitbulla i nie tylko 🙂 jest rzadko naszym  gościem.

Razem z córką Dagmarą-artystką malarką 🙂 trzymają u mnie w pensjonacie w Bodzanowie swoje trzy klacze od ponad 5 lat.
Są bardzo rzetelnymi właścicielami.

O codzienne sprawy końskie dba Dagmara,a pan Włodzimierz odwiedza nas od święta(dosłownie-bo często jest to okres świąteczny).

W trakcie naszych spotkań ani razu nie odniosłam wrażenia,że jest to szeroko znana osoba.
Jest skromny,sympatyczny,dowcipny,lubię z nim wypić kawę i pogadać bynajmniej nie o jego rolach,bo sam nigdy nie narzucił takiego tematu w rozmowie.
Poza tym zawsze przywiezie coś dobrego do kawy 🙂
Dziękuję F za info.

A ten Pan? Widział ktoś na koniu?
A kto to? :P
In.   tęczowy kucyk <3
28 października 2009 12:21
Jak dla mnie jest podobny do jednego z francuzów, którzy grali w ost części asterixa i obelixa : P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się