Howrse gra :)

Euphorycznie, proszę bardzo 🙂
budyń  🏇 dziękuję - ale się tam wszystko pozmieniało. Masakra, nadal jeszcze się nie łapię.  😁
Czy gwiazdki z runa muszę od razu wykorzystać i wybrane rzeczy trafiają do zapasów? Dlaczego jak mam 2 gwiazdki to nie mogę wybrac np. Kk? To znaczy dostane np. 2xro??
Przetrzyma mi ktoś 328 000?  :kwiatek: login: kaka2002  :kwiatek:
jak Wam idą piniaty? jestem 6/20 w piątej... :/ coś to słabo, ale wreszcie mam trochę kliknięć od ludzi. może potem jak będę mogła klikać 4 razy to się uda trochę podgonić.
jak Wam idą piniaty? jestem 6/20 w piątej... :/ coś to słabo, ale wreszcie mam trochę kliknięć od ludzi. może potem jak będę mogła klikać 4 razy to się uda trochę podgonić.

Ja mam 5/12 w 6 piniacie (tj.Woofer)
pytanko: mam konia który zaraz mi padnie (ma 31 lat) - co się stanie z jego osprzętem (siodło, ogłowie, itp)? to znika? wraca do mojego inventory?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 kwietnia 2015 18:18
Ja mam 15/30 w #7 😲 Nie wiem jakim cudem, bo mam totalnie gdzieś tę promocję 🤣
Ja już się nie staram w tych piniatach. Bardziej mnie ten niebieski czaruje..
Kaprioleczka - przepadnie niestety

Ja też mam 15/30 w 7, zaraz wpadną kolejne 2 pkt, ale jeden pkt straciłam przez przypadek jak przechodziłam z 6 piniaty na 7.

17/30
max to 19
Wie ktoś pomiędzy którymi godzinami trzeba klikać na piniaty żeby nie stracić punktów? ; )
Gdzieś miałam to zapisane, ale oczywiście zaginęło. xd
No nie, w piniacie #8 zadanie 2 to "Kliknij po raz ostatni na piniacie znajomego: Aby móc kliknąć na piniacie 2 raz w czasie 6 godzin"  🙄 Nie znoszę, to chyba najcięższe zadanie w piniatach  😜
ja dalej na 7 🙁
[quote author=budyń link=topic=49169.msg2345189#msg2345189 date=1430056948]
No nie, w piniacie #8 zadanie 2 to "Kliknij po raz ostatni na piniacie znajomego: Aby móc kliknąć na piniacie 2 raz w czasie 6 godzin"  🙄 Nie znoszę, to chyba najcięższe zadanie w piniatach  😜
[/quote]
zapraszam zapraszam u mnie jest jeszcze 4. kliknięcie wolne 🙂
drabcio, o, fajno. To daj nicka 😉 Tylko to chodzi abym tym klikiem rozbiła piniatę, żeby nie było niejasności :P Ale poklikać i tak mogę.
aaa to u mnie dopiero 7 kliknięcie wygra 😉
stale i niezmiennie - drabcio 😉
Ale tu chyba chodzi o to, że trzeba kliknąć jako ostatnia z wykupionych pomocy. 😉 Czyli jak ktoś ma max 6 to musi kliknąć właśnie jako 6. 😀 Wybaczcie ten chaos, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi.  🤣
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 kwietnia 2015 20:06
Zwykle było tak, że tym ostatnim kliknięciem trzeba rozbić u znajomego piniatę.
Małe No, a nie wiem, ale kliknęłam u drabcia i nie zaliczyło mi :P
napisz jak zostanie ostatnie do klikniecia przed rozbiciem 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 kwietnia 2015 06:22
Ktoś jeszcze ma ostatnie kliknięcie? :kwiatek:
Kto ma ostatni klik?
ja mam! ale widzę, że już mi kliknęłaś, więc może ktoś inny skorzysta
I ja potrzebuje ostatniego kliknięcia..
Wyslalam trzy prośby o kliknięcie, jak znajomi to zrobia to mi zostanie ostatnia prośba rozbijajaca piniate 🙂
Gdzie jesteście?
Ja aktualnie jestem na 8 piniacie i 25/40 punktów.  😉
Ja mam 20 na 40 jakos nie mogę tego upilnowac i klikać regularnie.
Ale tego boskiego odpuszczam, skończę albo na nyksie albo na granim
o bardzo to dziwne, ale ktoś mi rozbił piniatę, może jakieś stare prośby jeszcze były aktywne 😉
Zostawi ktoś ostatni klik?  👀 :kwiatek:
Jak coś, to również będę miała. 😉
17\40 piniata nr.8.Dużo klików mnie ominęło?Choć mi i tak już nie zależy,nie mam szans...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się