Dzisiaj na obiad ...

Retna   nic nie zmieniać
24 lutego 2015 16:37
Gillian, stwierdziłam, że jak takie dobre, to też zrobię!
Wyszły tak obrzydliwie, że aż mi się siebie samej żal zrobiło 😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 lutego 2015 16:41
Ja dzisiaj czystki lodówki. Zrobiłam zapiekankę z resztek ziemniaków, kotleta nadziewanego mozarellą, pomidorem suszonym i pesto (było go pół), batatów, pieczarek, szpinaku, papryki czerwonej pokrojonej w kostkę, kukurydzy, sosu z jajka i jogurtu nat + przyprawy, z mozarellą.
Dobre było  😎
Gillian   four letter word
24 lutego 2015 16:41
Retna, nie może być 😉 może coś sknociłaś po drodze 😀 jak bardzo niedobre to spróbuj zrobić z przyprawą do mielonych Knorra.
ja dziś znowu nasmażyłam, właśnie siedzę i pożeram bez końca.
ja tak robię kotlety ale pożarskie z  piersi samej to suche. Najlepiej z filetu z udźca z kurczaka,
mój przepis a właściwie mojego dziadka 🙂
1 kg mięsa
1-2 bułki moczone w mleku
cebule zeszklić
i to wszystko przez maszynkę ,panierować i smażyć .pychaaaa 😍 właśnie u nas jemy dziś 3 dzień 🙂

brak mi pomysłów na śniadania,obiady ,kolacje
czy ktoś by podesłał jakieś ciekawe przepisy pożywne, dobre również dla niejadka 2 latka
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 marca 2015 15:04
Pierwszy raz w życiu i udało się. Wyszły przepyszne 🙂
Ja zrobiłam dziecku kotleta i ziemńiaki.
Zapomniałam o "warzywie" nic nie miałam w domu.
Dziecko chore wiec sie nudzę i kibluje w chacie...
Zupa - krem z batatów i marchewki z imbirem i chilli.
Ja dzisiaj zrobiłam piersi z kurczaka pieczone w marynacie z pieczarkami i pieczone ziemniaczki. A na deser zrobiłam pierwsze w swoim życiu brownie i wyszło całkiem dobre  😍 Mocno czekoladowe, wilgotne w środku, nie suche jak wszelkiego rodzaju murzynki, ale nie za słodkie bo użyłam gorzkiej czekolady 🙂
U mnie domowa pizza - przyznam szczerze, że wychodzi mi perfekcyjnie  😜

dodatki to sos pomidorowy, salami, kurczak, kapary, cebula, oliwki, oscypek no i ser żółty 🙂
JA wczoraj steki z antrykotu, matko jakie dobre 😀 100% miesa w miesie 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 marca 2015 10:26
A u mnie dziś szybko, łatwo i smacznie - kopytka z czerwoną kapustą zasmażaną 😀
A ze mnie taka wieśniara, że nie wyobrażam sobie niedzieli bez rosołu  😉
ale co w tym wiesniarskiego?😉 ja tez lubie, ale sama w domu nie gouje za czesto 🙂
Dzis na przyklad robie tortille z kurczakiem i warzywami 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 marca 2015 11:11
Ja dziś robię pierś z kurczaka z brokułami w cieście francuskim 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 maja 2015 16:40
wegetariański shepherd's pie. obłęd, uwielbiam jadłonomię 😜
Tagine z jagnięciny z dynią piżmową i ciecierzycą.
Ja to tak normalnie 😉, wczoraj na obiad był pyszny bigosik z ziemniaczkami, a dzisiaj będą placki ziemniaczane 🙂
Łopatka w sosie własnym, młode ziemniaczki i ogórek kiszony  😉
Rybka na plaży...  Mniam
pierś z kaczki marynowana w imbirze i soku pomarańczowym, młode ziemniaki i sałatka z czyszczenia lodówki :P sałata lodowa, pomidor, ogórek małosolny, cebulka, rzodkiewka i oliwki plus sos winegret 🙂  doskonałe  😍
Ja wczoraj odkryłam kolejny przepis na pyszny i szybki obiad: spaghetti ze szparagami i krewetkami.
Muszę się pochwalić bo jestem mega zadowolona. Na jutrzejszy (cały dzień mnie nie będzie) obiad wymyśliłam i zrobiłam zapiekankę naleśnikową po meksykańsku (z twarożkiem, suszonymi pomidorami, fasolką i kurczakiem) 🙂
Wyszła rewelacyjnie.
llamarada   Nie szukaj wymówek, szukaj rozwiązań :)
01 czerwca 2015 12:34
A też się wtrącę, bo w kuchni to kombinator ze mnie niesamowity więc wątek idealny!
Co do obiadów to u mnie dziś króluje zupa cebulowa z grzankami, choć mam wielką ochotę upichcić coś jeszcze i się miotam chwilowo z myślami między czymś ze szpinakiem a czymś z cukinią  😀
Poza tym ostatnio chodzą za mną moje ulubione ciacha o wdzięcznej nazwie "żabie oczka" (idealne do piwa!), które już piekłam setki razy i raczej nigdy mi się nie znudzą 😀
Dzis tarta z cycem kury, szpinakiem, i serem pleśniowym.
A jutro czystka w lodowce i juz zaplanowałam risotto ze szczypiorkiem, pieczarkami, cebula i sosem sojowym
Dostałam ogromny płat wędzonego łososia prosto znad morza. Co mogę z niego zrobić?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 czerwca 2015 08:15
Wszystko! Ja bym mogła się żywić wędzonym łososiem... 😉
Sushi. Makaron z sosem na bazie ricotty z łososiem. Naleśniki/ tortille z łososiem.
Ja właśnie robię z wędzonego tylko tatara, a właściwie takie sakiewki z cienkich płatów ryby nadziewane siekanymi oliwkami, czosnkiem. Chyba spróbuję z makaronem 🙂
Co gotujecie na tych mega upałach? :/
Gaspacho 🙂 chociaż tego się nie gotuje
Ratatuj - na kolację, bo obiad tylko na zimno
leczo 🙂 właśnie jem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się