Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 czerwca 2015 12:16
zen ić stont.


pamirowa zdecydowanie służy Ci ten kolor, świetna zmiana!
mundialowa, dziekuje! :kwiatek: Sporo osob mi mowi, ze mlodnieje jakos, nie wiem, moze jednak sie zakochalam i mnie ten stan odmladza 😁

smarcik, juz ide 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 czerwca 2015 13:18
No w końcu! Ogólnie na tym forum jest jakoś niesamowicie dużo ładnych dziewczyn w porównaniu do tego co jest na ulicach  😁 Ale Ty bijesz wszystkich na głowę, nie można wyglądać AŻ TAK dobrze!
zenka, jestem dyche młodsza, a wyglądam starzej od Ciebie  😵 👿
Jak przekonałaś ochroniarza, że rodzice nie muszą już Ciebie ze szkoły odbierać?  😁

Jesteś naszym forumowym coraz to bardziej młodniejącym Ibiszem!  😂
Hahahaha, Ibiszem, ale mnie rozbawilas! 😜 😁 :kwiatek:

Jakos go przekonalam, ze jestem pracownikiem a nie uczennica 🙂
wilczyk, jak można wyglądać tak dobrze w czepku i po wyjściu z basenu  😲  🤣
hedonistka, też się nad tym zastanawiam za każdym razem jak Wilczyk wstawia zdjęcia 🤣
pamirowa, o niebo lepiej! Super teraz jest 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
12 czerwca 2015 22:02
Moje dzisiejsze poegzaminowe selfie 😁

Galopada, Ty tez przyciemniłaś włosy? wydoroślałaś 😀
Pamirowa, po prostu pięknie wyglądasz!  :kwiatek:
busch   Mad god's blessing.
13 czerwca 2015 01:01
galopada_, o matko, jaka Ty jesteś śliczna! :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
13 czerwca 2015 08:52
smarcik, nie zgadzam sie, moim zdaniem na ulicy pelno jest slicznych lasek. Polki ogolnie sa mega ladne.

pamirowa, duzo lepszy kolor! I na tych zdjeciach bez kresek tez fajniej niz z nimi! 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
13 czerwca 2015 14:06
wendetta, jakiś czas temu użyłam szamponetki koloru kasztan i mi został kolor na stałe. Tzn najpierw był brązowy, ale stopniowo robił się rudy 😁 aktualnie po chyba 3miesiącach zaczyna nawracać mój kolor😉 a za tydzien idę do fryzjera na pasemka blond😉
busch, :kwiatek:
To z okazji urlopu moje pierwsze zdjecie do lustra, selfi za nic nie umiem zrobic dobrze  😁
kujka kreski pożegnałam i od dwóch tygodni ani razu ich na powiekach nie namalowałam  🙂 Chociaż nie było łatwo, bo mi się kreski podobają 😉
Dzięki dziewczyny za miłe słowa  :kwiatek: Nie podejrzewałam, że zmiana wyjdzie aż tak na plus 😉
zen z taką energią życiową i ilością endorfin wydzielanych na treningach niemożliwe byłoby się dobrze nie zakonserwować  😉 A wręcz ,,uwstecznić" wiekowo oczywiście pod wzlędem powierzchowności  😁  piękna!

rosek wcięło mnie, byłam przekonana że to moja współlokatorka...gdyby nie to, że ona ni w ząb po polsku  😁



Rita Roots pozdrawia  😉
Jakiej narodowosci ? 😁
Bischa   TAFC Polska :)
13 czerwca 2015 23:12
Chwila relaksu podczas koszenia trawy u rodziców, samojebka z wyzwalacza, telefon oparty o drewniany płotek okalający rabatkę 😁 Strój do prac w ogrodzie 😁
Zdjęcie po tytułem: dowiedz się o weselu 4 godziny przed będąc z dala od domu i zaplecza ciuchowo-butowo-kosmetykowego 🙂
Wiem, że wyskakuję już w tym wątku z lodówki no ale muszę, bo się uduszę - selfie z praprapra(?)babcią bez wykopywania :P


Hexa ojezusiku! oczu nie moge oderwac, masz cudowne klasyczne rysy!
Gdzie tu można wcisnąć "lubię to"..?
Faith  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
I teraz nie wiem komu w korzeniach te klasyczne rysy zawdzięczam bo ja  taki mieszańcem polsko szlachecko ( babcia z portretu herbu Sas)-wschodnio-żydowskim jestem 😀
Naprawde cudo i jest podobienstwo!😀 oczy zwlaszcza 🙂
Hexa, jest podobieństwo, w jakim wieku portretowano przodkinie? Bo ma na tym portrecie takie jeszcze nastoletnie rysy. Ogólnie bomba!
Bobek dzięki! Pra(wiele razy😉)babcia Józefa w momencie portretowania miała lat 15 - ja 33 więc dzieli nas na tym zdjęciu prawie pokolenie 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 czerwca 2015 21:47
Hexa- klasse!
Hexa  💘 i super koncept zdjęcia z prababką 🙂
Wojenka, Hiacynta dziękuję! Od tych obrazów ( jest jeszcze 12 letni brat prababki)  zaczęła się moja przygoda z historią sztuki i wybór wiele lat później padł na właśnie taki kierunek studiów 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się