Wybory 2015 i to co po wyborach.

Smok10, w dobrze funkcjonującym państwie to nie powinna być kwestia żebrania.
Czytałeś link o farmaceutykach? Że nośny kanał przerzutowy to właśnie fundacje?
A sam twierdzisz, że 500 000 to drobne 🙂
A gdzieś rozdają pieniądze na eksperymentalne leczenia za krocie ??? Nie przypuszczam żeby w jakimś kraju  ( tzw. normalnym ) było za darmo.  😉
W normalnych krajach wiele terapii już dawno eksperymentalne nie sa. U nas zbiórki na chore dzieci są w trybie ciągłym.
Smok10, nie pasuje mi kraj, w którym handlujący lekami odpala np. 500 000 na "medialne" dziecko, a może zarabiać miliardy kosztem milionów ludzi na skutek swojego "skutecznego lobbowania", tak skutecznego, że najprostsze pomysły uszczelniające system są blokowane.
Wybory są naszą jedyną możliwością wypowiedzenia się w kwestii wizji własnego kraju.
No fakt, koncerny farmaceutyczne zarabiają tylko w Polsce , na całym świecie rozdają leki za darmo  😁 😁 😁 Ciekawa jest wizja świata w twoim wykonaniu, Ty wyjeżdżałaś gdzieś za granicę ? Mieszkałaś gdzieś kiedyś  poza tą swoją dziurką ???  😁 Lobby farmaceutyczne 100 razy lepiej działa na całym  świecie niż w Polsce.  😉 Najlepszy przykład sławetnych szczepionek przed zakupem których uchroniła nas p. Kopacz. Twój idol nie zostawił wtedy na niej suchej nitki a cała Europa pod wpływem nacisków koncernów farmaceutycznych zaliczyła wtopę na setki milionów Eurasów.  😁
Ja sie bardzo ciesze 🙂
Wreszcie. 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
25 października 2015 20:07
Lewica nie wejdzie  😅 😅

Ciekawe co bedzie z korwinem !
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
25 października 2015 20:07
I też cieszę się, najważniejsze zadanie o odsunięciu Platformy od władzy zostało wykonane  😅
A ja muszę wykasować moje wszystkie posty przed 6-tą rano  😁 😁 😁 😁
Ciekawe czy sondaż się potwierdzi, że tylko 3 partie, bo jednak te 2% błędu zawsze jest.

Dziwne te wyniki trochę.. Chciałabym widzieć w sejmie więcej partii.

Ale frekwencja przyzwoita. Choć i tak powinna być wyższa...
Smok10, sprężaj się! 😉

Licho to wygląda...
o co kaman z tą "nowoczesną"? skąd ten wynik?
Niczego innego nie można się było spodziewać.
Nie wiem, czy bardziej się cieszę, czy jestem przerażona. 😉

Choć myślałam, że głosy będą bardziej "rozstrzelone", może i dobrze, że PiS będzie mógł stworzyć rząd samodzielnie, bo przy rozliczeniu nie będą mogli zasłaniać się koalicjantem. (O, Kukiz właśnie do kamery powiedziała to samo co ja 🤣 )

Pożyjemy zobaczymy.
Władza absolutna rozbestwia absolutnie  😉

[b]Smok10,[/b] sprężaj się! 😉


Nie macie jakiegoś patentu na wieloraczki ??? Muszę się sprężać , bo 500zł na dziecko piechotą nie chodzi . Przy 6-cio raczkach miał bym już trójaka .  😉
uf. moja partia w sejmie. i na tym się kończą pozytywy.
boli mnie, że najlepszy nauczyciel jakiego spotkałam na swojej edukacyjnej drodze, niesamowity pedagog i człowiek straci pracę. witamy w nowej polsce.
i bardzo, bardzo szkoda że lewicy się nie udało. Nowacka bardzo porządna babka. Będzie jej brakowało w sejmie.
Ja mam tylko taka nadzieje w tym całym nieszczęściu, ze urządzą dzień sznura dla tych wszystkich oszustów z PO.
Ja mam tylko taka nadzieje w tym całym nieszczęściu, ze urządzą dzień sznura dla tych wszystkich oszustów z PO.


Ależ oczywiście , specjalnie dla ciebie na nowych latarniach wzdłuż tych nowoczesnych autostrad. 😉

Choć prezes zapowiada amnestię http://www.tvn24.pl/pis-wygrywa-wybory-reakcja-sztabu,589043,s.html
Ja mam tylko taka nadzieje w tym całym nieszczęściu, ze urządzą dzień sznura dla tych wszystkich oszustów z PO.
nie sądzę. Kidawa stwierdziła że mają niezły wynik. To prawda. Po tylu aferach powyżej 20 % to naprawdę świetny wynik. I z tymi wyborcami trzeba się liczyć. Chyba że wyprowadzą się do Kanady  😉
Moim zdaniem ten wynik to dramat. Kompletnie, w żaden sposób nie jestem w stanie utożsamiać się z partią, która wygrała. Zgroza.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
25 października 2015 20:46
Teraz młoda Kopaczka niech sie pakuje 😀
Ja PIS nie trawię (a w zasadzie nie trawię parunastu konkretnych osób tam, niestety tych najwazniejszych), ale może i dobrze że mają większość. Będą mieli okazję pokazać czy faktycznie coś chcą zmienić, będzie można ich ocenić tylko przez pryzmat ich a nie koalicjantów - no będa mogli w spokoju rządzić. 4 lata to nie jest wieczność, będą rządzić źle to następnym razem ludzie ich nie wybiorą. Ja mam nadzieję, że się miło zaskoczę. A przynajmniej że nie będzie gorzej, niż było teraz.

Wynik Nowoczesnej mnie nie dziwi w ogóle - za to wynik Kukiza tak.

Ciekawe jest to, że ok 10% głosowało na lewicę, a nie wchodzi. Przekombinowali  😁
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=97161.msg2439773#msg2439773 date=1445805972]
Teraz młoda Kopaczka niech sie pakuje 😀
[/quote]

haha torby juz pewnie spakowane 😀
Deklaracji o wyjazdach po zwycięstwie PiS-u było wiele. Czekamy na tłumy na dworcach  😉
ja już za pół roku 😀
Pożyjemy zobaczymy, czy może być gorzej, czy już tylko lepiej.

Sądzę, że kolejnych lat rządów PO nasz kraj mógłby nie zdzierżyć, czy zdzierży PiS, zobaczymy. Mnie tam wszystko jedno jaka partia u władzy, byle dali żyć i święty spokój. Będzie trzeba to ochrzczę młodego, nawet się ochrzczę  😀iabeł:

Ze słów Jarosława wywnioskowałam, że dni sznura nie będzie, przykro mi wrotek. Ja uważam, że jest tyle ważniejszych spraw do zrobienia w PL, że te wieszanie to niepotrzebne angażowanie sił by było.

branka mnie też aż tak dobry wynik Kukiza dziwi. Może to po prostu siła rock-and-rolla 😜
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
25 października 2015 20:56
[quote author=Murat-Gazon link=topic=97161.msg2439780#msg2439780 date=1445806360]
Deklaracji o wyjazdach po zwycięstwie PiS-u było wiele. Czekamy na tłumy na dworcach  😉
[/quote]

Ja póki co obieram kierunek na Kraków.  😁
Ja za jakieś 2 tygodnie za ocean  😂
Przynajmniej rzeźbiarze się cieszą, w każdym mieście pewno tragicznie zmarła para  prezydencka swój pomnik mieć będzie  🥂
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
25 października 2015 21:04
Ja za jakieś 2 tygodnie za ocean  😂
Przynajmniej rzeźbiarze się cieszą, w każdym mieście pewno tragicznie zmarła para  prezydencka swój pomnik mieć będzie  🥂


Hahah..  😁 Padłam. Smutne, ale prawdziwe.
Ja póki co rano lecę na mszę odhaczyć listę obecności  😎

Pan Premier jest najpiękniejszy i najmilszy na świecie a jego jasność i łaska spływa obficie na nas od rana do wieczora.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się