Wybory 2015 i to co po wyborach.

Na stanowisko sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów do spraw dialogu międzynarodowego, które aż do dnia swojej smierci w rządzie Donalda Tuska i Ewy Kopacz pełnił Władysław Bartoszewski została powołana pośredniczka handlu nieruchomościami!!!!
#dobrazmiana
A my o konie arabskie się martwimy ... ?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 lutego 2016 08:24

A my o konie arabskie się martwimy ... ?


o wszystko się trzeba martwić 🙁
Dobrze że nie wyprowadzacz kotka pana Jarka.  😂 😂 😂
madmaddie no dokładnie o wszystko 🙁 Nędza i ruina.
Smok10 może i wyprowadzacz kotka za chwilę będzie miał swoje 5 minut, Pis potrzebuje fachoFców 😉 Teraz takie czasy, że wszystko jest możliwe  😵
"Ocenia się"? Tzn. KTO ocenia? Do tego to szczęście Bardzo potrzebne.


Rynek . Rynek ocenia. Ale żeby ten fachowiec trafił lub utrzymał się na rynku , musi o niego powalczyć. W dzisiejszych czasach sama fachowość niewiele znaczy. Bez wykorzystania nowoczesnych metod sprzedaży wiedzy i umiejętności nie trafi się do szerokiego grona odbiorców. Nie istniejesz w mediach ( zwłaszcza internet ) = nie jesteś fachowcem ( nie istniejesz ) . Takie czasy.
Nie istniejesz w mediach ( zwłaszcza internet ) = nie jesteś fachowcem ( nie istniejesz ) . Takie czasy.


dlatego w powszechnej świadomości najlepszym polskim jeźdźcem jest Daniel Olbrychski
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 lutego 2016 10:36
Nie śledzę wątku na bieżąco (nerwobóle mam, lekarz kazał unikać stresu 😉 )
ale chyba umknął fakt, że zwolnili radę Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki
http://nprh.org/informacja-o-zakonczeniu-dzialalnosci-rady-nprh/

tu oświadczenie Nycza:
http://nprh.org/oswiadczenie-przewodniczacego-rady-narodowego-programu-rozwoju-humanistyki/

a ten post rzucił mi się dziś w oczy na fejsbukach
[quote author=Smok10 link=topic=97161.msg2500177#msg2500177 date=1456049860]
Nie istniejesz w mediach ( zwłaszcza internet ) = nie jesteś fachowcem ( nie istniejesz ) . Takie czasy.


dlatego w powszechnej świadomości najlepszym polskim jeźdźcem jest Daniel Olbrychski
[/quote]

To nie jest tak do końca. Takie czasy że dzisiaj wszyscy reklamują się na portalach społecznościowych . Jest to jakiś sposób , z jednej strony na dotarcie do olbrzymiego grona odbiorców z drugiej strony dla odbiorców na jakąś weryfikację . Możesz zobaczyć , jak kto jeździ , startuje , jak uczy , jaki reprezentuje poziom , zasięgnąć opinii , osiągnięcia ,  praktycznie wszystko transparentne . Jeżeli tam nie istniejesz to w ogóle nie istniejesz.  I totalnie nie istotne czy ci się to podoba czy nie , czy jesteś fachowcem , czy nie , czy masz olbrzymie zasługi czy nawet jesteś najlepszym na świecie geniuszem . Takie czasy ,albo się dostosujesz ,albo idź w kąt i płacz .

P,S Olbrychski jest najlepszym jeźdźcem dla ludzi dla których każdy jeździec to Dżokej . Do nich nie trzeba na razie kierować swojej oferty , przynajmniej , dopóki nie załapią chociaż odrobinę tematu , a wtedy sami zaczną szukać . I jak myślicie gdzie ??? .  😁
[. I jak myślicie gdzie ??? .  😁


To zależy. Jak będzie tak dalej, to wszystkie kierunki będzie wytyczał Prezes Który Ma Kota. A jak nie to tradycyjnie, na re-volta.pl  😉
[quote author=Smok10 link=topic=97161.msg2500198#msg2500198 date=1456051962]
[. I jak myślicie gdzie ??? .  😁


To zależy. Jak będzie tak dalej, to wszystkie kierunki będzie wytyczał Prezes Który Ma Kota. A jak nie to tradycyjnie, na re-volta.pl  😉
[/quote]

I masz rację . Zacznie na Re-Volcie może sprawdzi i podpyta na innych forach , potem sprawdzi na Facebooku i innych mediach społecznościowych a na koniec pewno dopiero pofatyguje się osobiście.  😉
Smok10, ale o czym ty mówisz? Bo ja o decyzjach politycznych, do których internet ma się... średnio.
Smok10, ale o czym ty mówisz? Bo ja o decyzjach politycznych, do których internet ma się... średnio.

Ja już też nie wiem o czym ty mówisz. 😁 O problemach , własnych czy politycznych , czy o jednych i drugich związanych ze sobą  🙄
Smok10, nie wszystkich interesuje jedynie własny pępek. Właśnie do mnie dotarło, że ciebie tak, pewnie stąd non stop odbierasz moje wypowiedzi, jakby dotyczyły mnie samej. Gdy piszę o sobie samej używam pierwszej osoby liczby pojedynczej 🙂 - tak dla informacji.
Halo - Jesteś moją idolką  jako Matka Anty -Teresa. Tym bardziej że w przeświadczeniu że robisz wszystkim dobrze , swoim podpisem uruchomiłaś system autodestrukcji całego kraju. Zawsze mówiłem że dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane.  😵
Póki co zaczynasz sobie zdawać sprawę że coś ci się omskło i piszesz o rykoszetach ,choć uruchomiłaś system który grozi armagedonem.  🙄
Smok10, po prostu wolałam jeden armagedon od drugiego. Tfu, źle. Wolałam armagedon od bycia żabą w wolno podgrzewanej wodzie.
Niestety, zdawałam sobie sprawę, że "końskie sprawy" oberwą. Ale też miałam świadomość, że Każda ekipa w tej działce usilnie starała się narobić dużo złego. I zawsze ludzie dobrej woli musieli stawać na uszach, żeby zapobiec realizacji "wspaniałych" pomysłów. Czasem sobie myślę, że to właśnie, takie wieczne obracanie klepsydry, wywołuje martwotę tam gdzie ona jest.
Szkoda że nie zdawałaś sobie sprawy że oberwą wszyscy a nie tylko końskie sprawy i ty też . 🤬
Jaka każda ekpia, Halo? Ci ludzie pracowali w stadninach po 40 lat, ostali się po wielu politycznych burzach  kazda ekpia do tej pory miała na tyle oleju w głowie , żeby  szanowac fachowców,  którzy przynoszą krajowi wymierne korzysci .
No przecież halo zawsze znajdzie usprawiedliwienie dla swojego wyboru. Jak nie jest w stanie znaleźć pozytywu, to zawsze można powiedzieć, że skoro inni też tak robią/robili, więc moi mogą tak samo, tylko w wersji wielokrotnie pomnożonej. Była obiecana zmiana i jest zmiana.   

Zresztą nie tylko ona. Zaślepienie kocim prezesem i jego poczynaniami jest powszechne. Bezrefleksyjność zwolenników PiS-u też. 

- połączenie Prokuratura Generalnego z Min. Sprawiedliwości, żeby zapewnić beztronność prokuratury;
- podporządkowanie TV publicznej partii, żeby zapewnić bezstronność TV;
- podporządkowanie służby cywilnej partii  poprzez zastąpienie  wymogu doświadczenia i wykształcenia przynależnością partyjną, żeby  „zasilić kadry nowymi, wartościowymi, wykwalifikowanymi pracownikami”.  Tu musieli przepchnąć ustawę, innych można zwalniać bez żadnych ograniczeń, więc hulaj dusza. 

Przecież to wszystko to są sprzeczności urągające zdrowemu rozsądkowi, a PiSo-wyborcy to łykają i się cieszą. Niestety, Kurski miał częściowo rację (bo część narodu) mówiąc, że głupi naród wszystko kupi. A jak już wyborcy PiSu coś nie pasuje, to nie jest to działalność celowa, ale rykoszet! Naturalnie rykoszet można wybaczyć, bo każda wielka sprawa ma jakieś "rykoszety".   


Smok, czy mógłbyś przynajmniej od czasu do czasu wysilić się i dostosować do zasad pisowni? Jest ogromna różnica między arabem a Arabem. 
halo, generalnie na świecie lepiej się dzieje jak każdego interesuje głównie własny pępek. Bo tak to już jest, że DLA SIEBIE (i bliskich) człowiek to chce spokoju (czyt. także pokoju), dobrobytu (pełna miska), zdrowia itp. A jak ludzie zaczynają chcieć DLA SPOŁECZEŃSTWA to dla szczytnych wg siebie idei poświęcają także INNYCH, dla idei i wyimaginowanych potrzeb społecznych wywołują wojny, dla idei i pod przykrywką "dobrej zmiany" uderzają w swobodny wybór jednostki . Ja tam wolałabym żebyś ty i tobie podobni przestali się zajmować szeroko pojętym  społeczeństwem i ograniczyli swoje idee. Bo jak na razie to po kilku miesiącach to ja (i wszyscy dookoła) zapłacę za to, co nowa władza postanowiła dać społeczeństwu. A jednak byłoby lepiej jakby dali narzędzia umożliwiające zapewnienie lepszego bytu i przestali przeszkadzać. A nie wyciągali z kieszeni jednego i populistycznie dawali drugim.
No i znaleźli sposób, żeby zapłacić Rydzykowi.  Fundacja Lux Veritatis dostanie odszkodowanie za cofnięcie w 2008 roku dofinansowania projektu geotermii toruńskiej.  W dodatku  kwota wzrosła (pewnie za stres spowowodowany opóźnieniem wypłaty za zasługi w promocji wyborczej PiSu) - zamiast proponowanych 20 mln skapnie 26 mln.
Porownalam sobie co mówią w serwisach informacyjnych telewizji publicznej a innych stacjach a propos dzisiejszych rewelacji odnośnie Lecha Walesy - no ciekawie to wychodzi, na tvp żadnych wątpliwości, juz osądzenie z góry na dół, żadnego info ze dokumenty nie zostały np sprawdzone przez grafologa. Ktos jeszcze twierdzi ze PiS nie wykorzystuje sytuacji do własnych celów?
Rozpętali kampanię przeciwko Wałęsie bo jak ludzie walczyli byli internowani czy cierpiały ich rodziny a chory z nienawiści mały człowieczek który o stanie wojennym dowiedział się będąc z kotem na spacerze chce ich wszystkich zniszczyć bo nył wtedu nikim .
http://www.tvn24.pl/walesa-o-dokumentach-z-domu-kiszczaka,621519,s.html

W SB była specjalna komórka która preparowała dokumenty przeciwko Wałęsie . Takie same dokumenty przekazano komitetowi Noblowskiemu. Na szczęście wtedy zasięgnięto opinii fachowców którzy szybko wychwycili fałszywki.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/prof-andrzej-paczkowski-o-aktach-kiszczaka,621431.html

Na TVN24 był dzisiaj reportaż z stadninach w Janowie i Michałowie. Wypowiadali się zbulwersowani fachowcy , były pytania do ANR i MR , tyle że tam wszyscy milczą . 😵

http://fakty.tvn24.pl/aktualnosci,59/zwolnienia-w-kierownictwie-slynnych-stadnin-koni-arabskich,621529.html
epk, cóż, ludzie miewają różne poglądy. Przecież nie bronię mieć ci takich, jakich masz. A ty nie zabronisz mi uważać ich ("twoich" poglądów) za skrajnie głupie, za to w interesie bardzo wąskich grup. Choć, tak, na pierwszy rzut oka masz całkowitą rację. Dopiero rzut oka na dalsze konsekwencje takiej postawy rozwiewa tę bajkę.
Ale w żaden sposób nie zabronię, ani nie zamierzam ci bronić wierzyć w bajki. W bajki typu "Imagine".
halo, szerszy rzut oka to jest taki, że najlepiej rozwijają się te społeczeństwa (także gospodarczo) gdzie rządy państw nie mieszają swoimi mackami w społecznym kotle przekładając pieniądze z kieszeni jednych ludzi do portfeli drugich bez zgody tych pierwszych.
To są podstawy ekonomii - kiedyś uczyli tego na pierwszym roku studiów ekonomicznych, teraz pewnie w szkole średniej jak nie w podstawówce - aby rozwinąć gospodarkę, za czym idzie dobrobyt społeczny a za nim rozwój całego społeczeństwa (także pod względem przyrostu nat.) to się obciążenia podatkowe zmniejsza a nie zwiększa.
epk, jakie na przykład? Chiny?
Dadzą 500 na dziecko , jak zabiorą wszystkim w około z rodzicami tych dzieci włącznie  😂 A cała reszta o której tyle pier....i poszła już się rąbać . Ważne żeby nachapać się stanowiskami ( nikt nie miał takiego apetytu ) obstawić i przejąć co się da , wycisnąć ile się da i potem powiedzieć że przez przeciwników politycznych nic z tego nie wyszło.  😵 Takiej szarańczy to w całych dziejach Polski jeszcze nie było . 😤
Smok10, masz krótką pamięć.
Była jak PIS wygrał  pierwszy raz wybory to w 2006 poleciało w 3 miesiące 20 z 26 prezesów uzdrowisk polskich  🙁 jak zaczął rządzić fachowiec nadany z PiS to uzdrowisko w moim małym miasteczku do dziś się nie może pozbierać, a swego czasu było to największe miejsce zazatrudnienia
pestka, mam rozumieć, że w 2007/8 wszyscy dotychczasowi zostali na swoich stanowiskach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się