In memoriam

Facella, uwierz, ale może się połamać...
Berek

http://www.bazakoni.pl/berek-darzbr-bela

2004-2015

Partner z pracy. Dzieci go kochały. Pokonał go nowotwór.
[*]



o rany, Kejti teraz doczytałam o Berku. Pamiętam jak świeżo po przyjeździe Iza go robiła, nawet mam gdzieś zdjęcia jak ściągał sobie ogłowie. Ehh 🙁
Zdrowa noga nie połamie się, jednak pozornie zdrowa już tak. Przykładem tego jest moja kobyłka- chowana na padokach i pastwiskach, w lekkim treningu, z zbilansowaną dietą, pod stałą opieką weterynarza, rozciągana po każdej jeździe, wcierkowana po każdych skokach, w sile wieku. Galopowała po padoku, obróciła i stanęła jak wryta- złamanie poszlo równolegle do osi długiej kości nogi. Była operacja, ale wybudzenie nie powiodło się. Najzdrowszy, najbardziej zadbany koń w stajni. Czasami nie jesteśmy po prostu w stanie zapobiec wszystkiemu, ochronić przed każdą kontuzją i z tym trzeba się niestety pogodzić posiadając konia..
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 marca 2016 11:41
Dokładnie tak. Kości mojej kobyły były niewłaściwej budowy ze względu na okres prenatalny/wczesnoźrebięcy.
Zdrowa noga też się połamać może, wystarczy że krzywo stanie przy prędkości. Kość to nie stal jednak. Widziałam zdrowe połamane nogi na wyścigach.
Zdrowy człowiek też może się połamać przecież ...
Maja...
Kochana suczka... Wracałyśmy ze spaceru. Już w klatce sąsiad otworzył drzwi i rzucił się na nas pies sąsiadów. Uratowała mi życie, ale sama nie przeżyła  😕 Ja mam tylko poharatane ręce  😕
[*]
O Jezusie! Mam nadzieję że ten "sąsiad" za to odpowie, on wychodził z tym psem na spacer, czy tak sobie go wypuścił? Jeżeli na spacer, to taki pies powinien mieć kaganiec. Współczuję bardzo, mniemam że nie odpuścisz.
Sprawa zgłoszona na policję. Sąsiadki wchodziły do swojego mieszkania, a ja musiałam poczekać żeby wejść na schody (mieszkają na parterze). Pies wybiegł z tego mieszkania, złapał mojego i za nic nie chciał puścić. Cały czas mam to przed oczami  😕 Właściciel zaczął go tłuc, ale było jeszcze gorzej. Na moich oczach rozszarpał mi psa...
Wspolczuje.
Maltanka, strasznie przykre, współczuję bardzo  😕
Trzymaj się!!
Pies wybiegł z tego mieszkania, złapał mojego i za nic nie chciał puścić. Cały czas mam to przed oczami  😕 Właściciel zaczął go tłuc, ale było jeszcze gorzej. Na moich oczach rozszarpał mi psa...

W takich sytuacjach agresora się nie bije, ale łapie za tylne nogi. Zwykle to pomaga - pies puszcza ofiarę.

Współczuję Ci ogromnie i mam nadzieję, że MEGA nieodpowiedzialny właściciel/ka zostanie ukarany...
straszna sytuacje, współczuje Ci że musiałaś na to patrzeć  🙁
asds   Life goes on...
20 marca 2016 19:38
Masakra....Współczuję i mam nadzieję że sąd pociągnie sąsiada do odpowiedzialności.
Nie myślałam, że zagoszczę tu tak szybko. Dziś musiałam pożegnać konia, którego poród cztery lat temu sama odbierałam. Pokonała nas szybko postępująca choroba.
2012-2016 Areta [']

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
19 kwietnia 2016 20:08
armara o rany młoda? wyrazy współczucia ;(
Pursat   Абсолют чистой крови
19 kwietnia 2016 20:12
Współczuję, straszne wieści... 🙁
armara, moja ulubienica🙁 okropne.... Bardzo Ci współczuję. Taki młody zwierzak...
armara, przykre bardzo 🙁 , trzymaj się jakoś!!
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2016 20:21
armara, ponownie wyrazy współczucia. Trzymaj się jakoś!  :kwiatek:
Córeczka Araceny, strasznie przykro .... 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2016 20:31
armara, bardzo mi przykro =(
armara Bardzo mi przykro, ściskam!
Bardzo smutne, współczuję. Do takich widomości nie można się przyzwyczaić ;((
O kurczę, taka piękna, strasznie przykro  😕 trzymaj się jakoś  😕
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
19 kwietnia 2016 20:59
Mnie również jest bardzo przykro 🙁
Armara współczuję...  Trzymajcie się
armara Bardzo Ci współczuje, Trzymaj się  😕
armara, bardzo przykro 🙁 współczuję
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 kwietnia 2016 23:06
armara trzymaj się 😕
anetakajper   Dolata i spółka
20 kwietnia 2016 06:21
armara trzymaj się  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się