Warszawskie voltopiry :)

Dzięki wszystkim za pomoc! 😉 Po Waszych rozważaniach stwierdzam, że za duże ryzyko i przyjadę sobie jednak pociągiem dzień wcześniej, żeby na spokojnie zdążyć. 😉
Mega dziękuję za pomoc! 😉
aszhar, spóźnione bardzo dziękuję  :kwiatek:
Dziewczyny i chlopaki, szukam bardzo dobrego specjalisty od kolan, ale musi miec doswiadczenie w prowadzeniu sportowcow i bez podejscia 'powazna kontuzja, prosze zaczac grac w szachy' 😉 Z gory dziekuje za wszelkie namiary.
Bardzo polecam dr. Jacka Mazka. Chirurg- ortopeda, specjalista urazów nóg, często lądują u niego sportowcy. Mnie na naderwane przyczepy wcale nie kazał leżeć i kwiczeć, a rozciągać, dobrze doradził których ruchów unikać, które nie sprawiają żadnego problemu przy tym konkretnym urazie. Ma bardzo racjonalne podejście, lubi namawiać na operacje z racji specjalizacji 😉 ale absolutnie nie mówi, że innego wyjścia nie ma (chyba, że na prawdę nie ma). Zaproponował mi 3 różne alternatywne sposoby leczenia, merytorycznie tłumaczy wszystkie za i przeciw, bardzo polecam  🙂
pytałam już jakiś czas temu, ale wakacje coraz bliżej i może przypadkiem słyszał ktoś o wolnym pokoju jednoosobowym w lipcu w okolicy służewca lub z dogodnym dojazdem? Nic na siłę, bo jak nie to będę szukać w akademiku, ale jakby akurat ktoś coś wiedział to będę wdzięczna za inf.
Dziekuje Atamanka, bede sie rozgladac gdzie przyjmuje :kwiatek:
Szukam namiarów na solidną taksówkę, nie z szarej strefy która za 6km skasuje mnie 100zl 😀
amnestria   no excuses ;)
08 maja 2016 20:20
Zen, dr Tomasz Kozieł - znajomi z AWFu się u niego leczyli, typowy lekarz sportowy. Mnie leczył zwichniętą rzepkę. Przyjmuje w profemedzie na bobrowieckiej, ma też swoją klinikę, bodajże w Legionowie
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2016 20:38
kolebka, ja korzystam z Partnera.
amnestria, bardzo dziekuje! :kwiatek:

kolebka, a Grosik? MyTaxi? Ci ostatni jakies promo ostatnio mieli, cos w stylu pierwszy przejazd gratis czy cos?
zen, moja mama zerwane więzadła w kolanie liczyła na skrze u doktora Światłowskiego 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
08 maja 2016 23:30
Warszawiacy, czy ktoś może ma pożyczyć taką foremkę?


Albo inną w której da się zrobić domową czekoladę?

Byłabym bardzo bardzo wdzięczna 😍
Dzięki laski :kwiatek:

I jeszcze jedno pytanie - czy w okolicy Dworca Wschodniego jest jakieś fajne jedzenie 🙂 ?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 maja 2016 14:19
Czy ktoś z Was był w Horror House na Starym Mieście?
emptyline   Big Milk Straciatella
12 maja 2016 22:16
Kureczka, jak najlepiej dotrzeć do Modlina z centrum? Tak, żebym się nie spóźniła na samolot na 14, ale żebym też niekoniecznie była sto godzin wcześniej. Ten Modlin bus jest ok?
Ja na Modlin polecam jazdę własnym samochodem. Parkingi przy Modlinie kosztują od 20zł za dobę - transfer na i z lotniska jest w cenie - zazwyczaj ok 3-5 minut od lotniska są.
Jak patrzyłam na ceny modlinbusów albo na inne połączenia to własny transport jest naprawdę korzystny.
emptyline   Big Milk Straciatella
12 maja 2016 23:40
infantil, ale ja nie mam ani prawka, ani auta... :P
A to było takie wtrącenie ogólnie odnośnie Modlina, bo się temat ostatnio przewija  😀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 maja 2016 06:31
emptyline, dopiero teraz zauważyłam. Jeśli pytanie było do mnie, to niestety nie pomogę, bo nigdy nie jeździłam tymi busami 🙁 Myślę, że jakdojadę.pl jakoś Ci pomoże, bo tam i przewidywany czas dojazdu się wyświetla, wybierz kurs tak, żeby mieć trochę zapasu, ale i nie przesadzić. O tej godzinie, w tą stronę nie powinno być specjalnych korków.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 maja 2016 21:44
Jaki hotel w stolicy jest najlepszy? Gdzie umieścić gościa z zagranicy?
Wojenka, moim zdaniem Hilton w centrum na Grzybowskiej i Doubletree by Hilton (jest w Wawrze). Marriott też spoko, ale jednak moim zdaniem odstaje od Hiltona,  chociaż ma dobre opinie dotyczące obsługi. Z tego co mówili klienci to jeszcze Intercontinental jest super hotelem i to w ścisłym centrum (basen na ostatnim piętrze 🙂😉 i Victoria (chyba trochę tańsza). Zależy też, po co gość przyjeżdża i co jest ważne - cena, lokalizacja, ekskluzywność?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 maja 2016 21:53
A Bristol?
Tez dobrze, chociaż akurat tam nie byłam 😉 Generalnie w Waw jest kilkanaście hoteli 5* i raczej wszystkie trzymają podobny (wysoki) poziom. Jakbym to ja miała wybierać dla siebie (hahaha:P) to pewnie wybrałabym Hilton albo Intercontinental, ale nawet nie wiem do końca dlaczego 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 maja 2016 22:07
Dzięki 🙂
Bristol jest super moim zdaniem. Elegancki i klasyczny 🙂
Czy ktoś z Was był w Horror House na Starym Mieście?

Ja byłam - było super, aczkolwiek na samo wspomnienie wpadam w nerwowy chichot 😀
Coś konkretnego chcesz wiedzieć?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 maja 2016 19:07
Libella, już nieaktualne. Byłam dzisiaj i jestem zachwycona! To niesamowite jak ludzki mózg jest skonstruowany. Niby wiesz, że to ściema, a i tak się boisz. Byliśmy na starówce, ale już wiem, że Nowy Świat też zaliczymy 😀 Zabawa naprawdę super!
Scottie   Cicha obserwatorka
15 maja 2016 08:23
Wojenka, moim zdaniem (...) Doubletree by Hilton (jest w Wawrze).

O nie, nie, nie! Odradzam zdecydowanie 🙂

Jak gość jest VIP, to umieściłabym go w Bristolu. Jak trochę mniejszym VIPem, to w Intercontinentalu.
Scottie, a czemu odradzasz? 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
15 maja 2016 13:41
Z dobrych źródeł wiem, że jest po prostu brudno. Oszczędzają na pracownikach. Część hotelowa może nie, natomiast ta wypoczynkowo-rekreacyjna, to jest masakra. Poza tym w ciemnej du***, wszędzie daleko 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się