Zdjęcia Naszych Koni

i nie kierować się emocjami w braniu na siebie takiej odpowiedzialności jaką jest posiadanie swojego konia


świete słowa, ja byłam świadkiem jak mój sprzedany źrebak z kochangeo zapatrzonego (na dozyocie, bla bla bla) powoli wraz z upływem czasu, gdy emocje opadły stal się piątem kołem u wozu. 🙁


A tak poza OT

Gozya
dzięki  :kwiatek:
wstyd się przynać, ale w cąlości mam niewiele, jak focę to i owszem w giga ilościach, ale glwonie moje młp, a wielkopolanka poszla lekko w odstawkę, ale powoli to nadrabiam więc myśle, że nowe zdjęcia się pojawią 🙂

tymczasem zimowa radość 🙂

wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
02 czerwca 2009 20:33
Ale dlaczego zakladamy,ze to musi byc straszna bieda o chlebie i wodzie, zeby konia musiec sprzedac? czasem powody sa duzo bardziej prozaiczne- brak progresu, frustracja, utrata serca dla zwierzaka, niechec do pracy z nim, brak czasu czy po prostu nie spelnienie oczekiwan. kazdy z nich jest rownie dobry i nikomu nic do tego.
idac 'wistrowym' tokiem myslenia- dzierzawa, oddanie w trening itp to tez 'zbrodnia',bo kto inny sie koniem zajmuje- czy zwierzak to osobiscie przezywa? nie sadze (poza pojedynczymi anegdotycznymi przypadkami)
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 czerwca 2009 21:33
Wszyscy to wszyscy, ja też pokażę konie z mojej stajni 🙂

To mój ulubieniec. Może nie jest najpiękniejszy, ale po prostu bardzo go lubię. Co prawda dopiero zaczęliśmy współpracę, więc nie powalamy muskulaturą 😉

No już wystarczy tych zdjęć 😉



A to szczęśliwa mamusia 😉


Tego mi przypadło jeździć przez jakiś czas.



I na koniec źrebaczek 🙂

wątek zamknięty
źrebol ma świetny pychol😀

a nas chwilkę nie było to jakieś dwa sprzed chyba tygodnia
kulka na polku:


i podczas pedicuru🙂
wątek zamknięty
Super Breva ale fajny i okrąglutki ten Twój srokacz, pierwsza klasa, takie lubię 🙂
wątek zamknięty
patataj   tyle smaku - we fraku
02 czerwca 2009 22:01
Breva, fajny srokacz, a kantarki sznurkowe mamy chyba takie same. Taki sma kolor przynajmniej
wątek zamknięty
efka Mam prośbę: popraw linki do zdjęć, tutaj i w KR? Zdaje się, że trzeba pierwsze URL zamknąć kwadratowym nawiasem? Próbowałam wklejać inaczej linki, żeby zdjęcia zobaczyć, ale też się nie dało  🙁 (mam Firefoxa).
wątek zamknięty
moja śliwka robaczywka ukochana  💘





wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
03 czerwca 2009 07:46
dostałam jeszcze Ritkowe to wstawię - jakbyście mieli dość to bijcie 🙂

fot. Magdalena Gajewska







wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
03 czerwca 2009 08:39
Breva- jaki z niego pączuś, mniami i jaki grzeczniutki przy kowalu złoty chłopak 🙂
_kate- Ciebie i konia mogłabym oglądać cały czas, poprostu cudnie wyglądacie 😜
efka - jak można mieć dość takich zdjęć, konisko piękne  🙂
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 czerwca 2009 09:07
wer -  :kwiatek: :kwiatek: ;D ;D kurczę, dziękujemy... ano zapraszamy, zapraszamy ;D ale dopiero koniec czerwca/lipiec - bo teraz wyjeżdżamy ^^
aszka - Twoja ruda jest obłędna!  😜 A w różowym... Jejkuuu, bajecznie!
Presja - ja pierdziuuut, kawał konia!  😁
fantazja - cudowna grzywka! Kurczę, nie ten sam koń! Wyglądacie cudownie! Jestem pod mega, mega, mega wrażeniem!  👍 👍 😲 😵 👍
Nirv - fajnie, że Wam robota idzie 🙂
Wistra - nie Tobie to oceniać.Zgadzam się z większością. Życie nie jest usłane różami. Lepiej trzymać takiego konia w szopie pod domem i karmić zlewkami, bo przecie jak ukochanego przyjaciela można sprzedać?
Efka - super się prezentujecie, klasa, klasa! Nie mogę się napatrzeć, ranyyy!  😜 😜 😜  😍
armara - jakie urocze spojrzenie - piękna jest!  😍
Jun - ale połysk! 😀 piękności!  🍴
Constantia - cudowne mordki!  😍 Mamuśka urocza, ma w sobie coś 🙂 źrebol fajny ^^ a o tym swoim więcej opowiadaj! 😀
_kate - super wyglądacie! jenyyy, śliwka robaczywka obłędnaaa!  😍 😍  😜
Breva - Ty wiesz, Ty wiesz, ja uwielbiam Twoją srokatą kulkę  😜  😍
wątek zamknięty
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
03 czerwca 2009 09:12
efka piękne zdjęcia, świetnie się razem prezentujecie, a tak z ciekawości w jakich klasach teraz startujecie??

hm wszyscy się chwalą swoimi pączusiami a ja się pochwalę swoją 4letnią chudzinką pełnej krwi pochłaniającą równowartość 7-8 kg owsa i siana do woli 😉
i zdjęciami z moich i jej pierwszych zawodów  🙂




wątek zamknięty
_kate - ale fajnie 🙂  😜
jak przyjade to was obfoce ze wszystkich stron  😁

efka - ślicznie się prezentujecie  👍
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 czerwca 2009 09:37
Doma - śliczna jest! Napisz o niej coś więcej! 🙂
wątek zamknięty
Breva ale pakerek  😜
Doma jak Wam poszło na zawodach? pięknie wyglądacie  😀
darolga  😡  dziękujemy za komplement  :kwiatek: a grzywa jeszcze została skrócona o jakieś 2cm
efka ślicznie się prezentujecie  😜
_kate pięknie Wam idzie, super  👍 chłopak ma trudny charakter ale takie konie są najlepsze, nigdy się nie nudzisz i nigdy nie wiesz co będzie na kolejnej jeździe  😀
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
03 czerwca 2009 10:34
Sorry, nie jestem przyzwyczajona do takiego traktowania zwierząt, bo do tej pory spotykałam się z innym (dogomania, miau, fretkorum) więc dla mnie to totalna głupota, bo przecież koń też czuje i rozumie.
Osobiście miałabym wyrzuty sumienia, że sprzedaję konia, z którym tyle czasu spędziłam, a później, że kupuję sobie 2 nowe.
No, ale tak. Koń może się zużyć, trzeba wymienić na lepszy model.

To tylko moje zdanie i proszę, nie tłumaczcie Zairki - adwokaci, czy ki pieron?
Mówię, jak to widzę ja (a jestem pewna, że nie tylko ja, tylko ciekawe ile osób boi się przyznać) i finito.


a powiedz, czy ty sie sama utrzymujesz, czy pomagaja ci rodzice, czy utrzymuja.? czy ty wiesz co znaczy samodzielnie zycie?

przyzwyczaj sie, zycie nie jest rozowe i bywa brutalne.  to nie jest serial z telewizji, gdzie wszystko dobrze sie konczy, wszyscy sa piekni i bogaci.
wątek zamknięty
A podobno jest cudnie   😅

A to na dogomanii i na miau nie oddaje sie zwierząt ?
wątek zamknięty
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
03 czerwca 2009 10:44
Doma - śliczna jest! Napisz o niej coś więcej! 🙂


lepiej nie bo jak się rozpisze to zajmie kilka stron 😉 mam straszną słabość na jej punkcie, więc może streszczę tylko się w kilku zdaniach 😉
napisze w skrócie tylko że jest ze Strzegomia, po Two Twenty Two, kupiłam ją zaraz jak przerwała swój krótki trening wyścigowy, jako 2,5 latkę, teraz ma 4 lata a od kilku miesięcy zaczynamy podstawy ujeżdżenia, można powiedzieć że dosyć amatorsko, bo poza fantastyczną trenerką, warunki mamy bojowe 😉 a poza tym to najwspanialszy koń jaki mógł mi się trafić w życiu 😀 jedyną wadę jaką ma (wadę w mniemaniu ogółu nie moim) to to że łyka...

Fantazja a na zawodach osiągnęłyśmy swój pierwszy sukces 🙂 udało nam się wygrać rundę L  🙂 co przede wszystkim zawdzięczam Sipsi, która mimo moim paraliżujących nerwów i stresu dała radę 🙂



a co do całej dyskusji, ta problematyka powtarza się systematycznie na różnych forach,
kupno i sprzedaż koni była jest i będzie, nie widzę powodów żeby krytykować osoby sprzedające konie, skoro je sprzedają to znaczy że coś w życiu się zdarzyło i są powody dla których to robią, sprzedaż konia to przecież nie skazywanie go na samotność i okrucieństwo życia, ale w wielu przypadkach to szukanie mu odpowiedzialnego opiekuna i dobrych warunków życia, nie zawsze się to udaje, ale nie wszystko człowiek jest w stanie przewidzieć...

lostak ma racje, życie nie jest różowe, bardzo zmienne... 
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 czerwca 2009 10:53
A na imię jej Doma? Czy nick masz od czego innego? 😉
W Strzegomiu stoicie? Sipsi - strzegomska Sipsi Fawr?
Wybacz, że tak zastrzeliłam Cię pytaniami 😉
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
03 czerwca 2009 11:19
A podobno jest cudnie   😅


szczegolnie ze koty lubia ryby....

sorki za offtopa
wątek zamknięty
Darloga - ślicznie dziękuję  :kwiatek: przekażę.
wątek zamknięty
Kilka zdjęć fryzicy, która zaczęła wychodzić z fazy brzydkiego kaczątka 😉 Nie prezentuje się jeszcze jak wasze konie, ale to młodziak i mam nadzieję, że za jakiś czas będzie lepiej.



Pierwszy dzień na pastwisku



Pierwsza kąpiel w tym roku



Mamusia 🙂
wątek zamknięty
izydorex, obłędne konie!!! gdzie stoicie?? inaczej - gdzie mozna Was znaleźć, zapakować kobyłkę do bagażnika i porwać??😀

w ogole dzięki dziewczyny za miłe słowa - wszystkie przekaże Bandziorowi - niech spuchnie jeszcze troche😉
wątek zamknięty
izydorex, obłędne konie!!! gdzie stoicie?? inaczej - gdzie mozna Was znaleźć, zapakować kobyłkę do bagażnika i porwać??😀


Stoimy w podkrakowskim Kryspinowie 🙂 Na porwanie się kategorycznie nie zgadzam, ale na odwiedziny jak najbardziej 😉 Bardzo malownicze, kameralne miejsce.
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
03 czerwca 2009 14:17
izydorex-  czemu pokazałaś te piękności 🤬 Tak się składa, że będę w Krakowie za 1,5 tygodnia to może odwiedzę i będę podziwiała na żywo te cuda  😍
wątek zamknięty
Jak się podobają, to macie jeszcze 😉



latające fryzy



szalona Poem

Zdjęcia autorstwa naszego Pierwszego Fotografa Stajennego, Eli Drozdowicz.
wątek zamknięty
bajeczne!!🙂 slojma to za 1,5 tyg jak będziesz pakujemy się w wóz i jedziemy podziwiać, co Ty na to?:>
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
03 czerwca 2009 14:49
Breva - ja jak najbardziej chętna 🙂
wątek zamknięty
Na zachętę - reszta stada



Arabofiord Nikolas



Dżaket, zwany Karmelkiem



Capri, do niedzieli jedyny ogier w stajni
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 czerwca 2009 15:31
moje malenstwo  😁 ( kary kon ma kolo 175  😁 )




wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.