NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Sorki za post pod postem, ale inaczej się nie podbije
Dostałam dopłatę - za dużą... w międzyczasie dałam dane do przelewu za jedną z par ochraniaczy, chociaż kolejny kupujący okazuje się hitowy chcąc przesyłki pocztowej (nie mam takiej opcji) i urywając kontakt
Reasumując: ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, nawet liczb  😵

Szczerze pisząc nie wiem jak to teraz ugryźć w sumie... przemyślę temat.
Hej, czy ktos miał do czynienia z użytkowniczką ikar11? Kupiłam od niej rajtrok Eurostar opisany jako rozmiar 38 M, a otrzymałam rozmiar 84 (przedłużane 42) 🤔 Wysłałam kilka maili że z tego powodu odstępuję od kupna i chcę zwrócić towar ale nie odpisuje ani na prywatną pocztę ani na forumowe pw...
Nie wiem, czy lepiej zadać to pytanie tu, czy w uczciwych, ale ten wątek pewnie więcej osób czyta - czy ktoś może przeprowadzał jakieś transakcje z użytkowniczką Lubiebudyn?
Gaga może wyślij nadpłatę w paczce?
Dodaję do osób niepoważnych użytkownika maagali
Dostałam pod ogłoszeniem propozycję cenową która mi odpowiadała, jednak brak odpowiedzi na wiadomość, że się zgadzam na tą ofertę...
Gaga może wyślij nadpłatę w paczce?

Ale ja w międzyczasie sprzedałam ochraniacze... Jak się ktoś 2 tygodnie nie odzywa i nie przelewa kasy, to go olewasz...
[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2729186#msg2729186 date=1510422465]
Gaga może wyślij nadpłatę w paczce?

Ale ja w międzyczasie sprzedałam ochraniacze... Jak się ktoś 2 tygodnie nie odzywa i nie przelewa kasy, to go olewasz...
[/quote]

To chyba spokojnie możesz poprosić o info jak oddać kasę i czekać na odzew. I tyle. Fajnie, że sprzęt w końcu się sprzedaje. A takimi nie ma się co przejmować - w końcu ty robisz wszystko jak najlepiej, przejmujesz się - a z drugiej strony olewka.
Ostrzegam przed zakupami u breathonglass, to oszustka bo w swoich ogłoszeniach używa zdjęć ściągniętych z internetu lub z ogłoszeń innych sprzedających.
Aktualnie w jednym z jej ogłoszeń jest moje zdjęcie - prosiłam o skasowanie ale jak grochem o ścianę.
nie jest to oszustwo na re-volcie, ale być może ta osoba również tu zacząć działać. Sprzedałam przez olx oficerki, Pani poprosiłam o wysłanie paczkomatem ponieważ nie ma innej możliwości odbioru. Po uzgodnieniu wysyłki, po ok 3 godzinach dostałam smsa ,że jest na poczcie i może zrobić przelew. Oczywiście dostałam zdjęcia potwierdzenia (pieczątki itd) . Buty wysłałam , otrzymałam potwierdzenie o odbiorze i kontakt się urwał. Było to 13 września pieniędzy do dzisiaj nie dostałam, konto na olx usunięte, telefon nie odpowiada. Niejednokrotnie robiąc zakupy na olx czy na forum sama przesyłałam potwierdzenie dla szybszego zakończenia transakcji lub proponowałam żeby ktoś wysłał.
Ku przestrodze dla innych, dane Pani znikającej
Moje dane barbara cygan meil barbara.cygan.65@wp.pl paczkomat SZT01A ul Baczyńskiego 1 sztum tel 733730058
mimibell

Będziesz coś z tym robić czy dajesz sobie spokój? Mieszkam niedaleko Sztumu, jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy.

Poczytaj też komentarze:

http://www.numernet.pl/telefon/733730058/
dzięki  :kwiatek: czyli nie tylko mnie oszukała. Jak będę miała chwilę to podejdę na komisariat i zapytam co z tym zrobić . Ale mam też nauczkę żeby ślepo nie ufać  🤬
ja też czasem wysyłam mając potwierdzenie przelewu - jak widać złodziejstwo co raz cwańsze.
na szczęście nie dość cwane, skoro cały czas używa tego samego numeru telefonu. myślę, że policja powinna Ci pomóc.
Nick [size=10pt]Werkowata[/size]
Kupiłam od niej naczółek HKM do literek. Miał być w stanie bardzo dobrym, przyszedł niekompletny. Brak śrubek z jednej strony, naczółek był tam sklejony żeby się trzymał. Nie takiego produktu szukałam. Odezwałam się do niej, że coś jest nie hallo i co z tym zrobić. W odpowiedzi otrzymałam info, że to nie Werkowata pakowała naczółek tylko jej mama, a że ma dwa takie same to pewnie mama wysłała ten uszkodzony, że w ciągu tygodnia będzie w domu, sprawdzi i odpisze. Minął ponad tydzień. Nie mam żadnej odpowiedzi. Kasa mała ale niesmak pozostaje. Nie polecam kupowania przedmiotów od tej Pani.
Nie polecam użytkownika Cyklon. Zarezerwowała siodło, zapewniała że kupuje, odmówiłam innej osobie. Potem kontakt się urwał,  nawet nie była w stanie napisać że jednak zrezygnowała z siodła.
desire   Druhu nieoceniony...
24 listopada 2017 07:23
Czy kiedykolwiek wejdzie opcja usuwania propozycji  😅cenowych z ogłoszeń, od osób niepoważnych? Emiciak - ktoś miał z nią jakąkolwiek transakcje?  Cena mi odpowiada, składająca propozycję loguje sie codziennie, ale nie raczy odpisać.. Ba, nawet wiadomość dalej nie przeczytana.. nie dziwie się, że są tu wpisywane takie osoby, bo jest to bardzo utrudniające sprzedaż - sprzedałabym i taniej, ale kto zaproponuje, skoro wisi już więcej  😵
desire, odśwież ogłoszenie.
Bardzo nie polecam Cansu2612, od kilku miesięcy nie mogę doprosić się 350zł za dzierżawę (nie zapłaciła i migiem ulotniła się ze stajni), ostatnie upomnienia zostały wyśmiane z jej strony.
Do tego próba wyłudzenia praw do konia (umowa darowizny) od osoby z mocno nadszarpnięta psychiką (sprawa wylądowała na policji i jeżeli teraz nie odda pieniędzy polubownie, sprawa trafia na drogę sądową). Dziewczyna bardzo cwana, manipulantka. Na pw mogę podać imię i nazwisko, osoba z woj. Łódzkiego.
.
desire   Druhu nieoceniony...
25 listopada 2017 12:57
kenna, gorzej jeśli ogłoszenie jest już odświeżone, propozycje bez pokrycia padły po odświeżeniu. :/
Cytuję z FB:
Niestety, krąży w sród nas oszustka i złodziej. Dziewczyna na razie przedstawiała sie jako
Sandra Dobrońska
@ [100022327462204:Ela Wiszek]
Beata Gondek
Ola Mikulska
Najprawdopodobniej ( bo nie mam 100% pewność ) pod tymi osobami ( i może jeszcze pod innymi nickami ) ukrywa sie Joanna Pasoń-Woszczona. Pani ta ma na swoim koncie masę oszukanych osób i już kilka wyroków. Niestety co najgorsze Pani ta nie poprzestaje i oszukuje coraz to nowe osoby.
Pamiętajcie jak ktoś nie chce wam przesłać siodła za pobraniem to nie przelewajcie kasy. Proście o dodatkowe zdjęcia takie które muszą być zrobione na świeżo.
Jeśli ktoś został oszukany z innego konta bardzo prosze o kontakt będe uzupełniała na bierząco.


Od siebie dodaje jeszcze konto Ola Mikowska.
Klopsik, bez przesady. Ja nie wysyłam nic za pobraniem, co nie znaczy że jestem  nieuczciwa...
A osoba, którą opisujesz wiele osób już okradła. Mam nadzieję, że ją w końcu dorwą...
_Gaga, bardziej chodzi o uczulenie ludzi. Bo Ona okrada masę ludzi. Ja wiem że wiele osób nie wysyła za pobraniem, ( nie wiem czemu, ale ok każdy ma prawo nie chcieć).  Niechęć wysłania za pobraniem, dla mnie jako jednej z oszukanych osób już jest kryterium do nie brniecia w kupno pro0duktu. Ot moje zdanie.

klopsik Tam już jest zmienione Nie ma Oli Mikulskiej. zmień proszę w poście.
Dziewczyny to jest cytat z fb. To nie moje. Gaga gdzie napisałam, że wszyscy którzy wysyłają za pobraniem to oszuści?!

Jeszcze takie świeże info. Pani Pasoń będzie na cavaliadzie w Poznaniu. Może ktoś chce się z nią osobiście spotkać?  😁 
Biorąc pod uwagę jej popularność... nie wyściubiłabym nosa poza obrąb podwórka...
Odważna.

Nie polecam użytkownika meksyczek, od miesiąca kupuje u mnie siodło, ciągle pisze że już wpłaca pieniądze, a kasy jak nie było tak nie ma. Strata czasu na taka osobe..
Chciałabym dodać do listy Nieuczciwych re-voltowiczów użytkowniczkę ikar11.
Pani Jolanta Setlak, email: jolkajolka997@wp.pl
Jak wspomniałam we wcześniejszym poście, kupiłam od niej rajtrok Eurostar opisany rozmiar z metki 38 M, a przysłany rajtrok miał rozmiar 84 czyli 42 (przedłużane). Po moich kliku mailach, prośbach i w końcu ostrzeżeniach opisania sprawy na forum odezwała się w końcu i zgodziła się na odesłanie, po czym oddała mi tylko kwotę zakupu, całkowicie pomijając koszty wysyłki i odesłania, które nie były małe. Po kolejnych kilku mailach odezwała się, napisała że metka.... „znikła”  🤔 na szczęście mam zdjęcia, więc to udowodniona chęć oszustwa. Nie chce się przyznać, że pomyliła rozmiar lub nie wiedziała co on oznacza. Poza tym oświadczyła, że nie zwróci mi kosztów pocztowych bo ona poniosła już wystarczające koszty przeze mnie  🤔 czyli w sumie – jakie? Ogółem przestrzegam przed transakcjami z tą osobą, bo jest niestety nieuczciwa. Widziałam że w tej chwili nie ma już żadnych ogłoszeń, może się ukrywa. Będę zgłaszać sprawę na policję, więc jeśli jest ktoś jeszcze oszukany przez tą użytkowniczkę, proszę o wiadomość na pw.
A co konkretnie chceszzgłosić na policję?  👀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 grudnia 2017 10:57
[s]Evson- chcę od niej kupić siodło/dwa, bo ma w ogłoszeniach. Napisałam do niej, żeby powiedziała konkretną cenę za nie i nie mogę doczekać się odpowiedzi. A na forum wchodzi. Jak nie chce sprzedawać, niech nie wystawia ogłoszeń, albo napisze, że oferta nieaktualna i poszukam innego sprzedawcy.[/s]



edit: Ogłoszenie już od kilku dni jest nieaktualne. Szkoda, że nie napisała, że ma już kupca.
Dementek, czasami poczta revoltowa szwankuje i nie widać nowych wiadomości...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 grudnia 2017 17:00
Wysyłałam ze trzy wiadomości... Trudno. Myślałam, że fajne siodła będę miała do przeróbki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się