Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

Britney Spears ogłosiła europejską trasę  😜 między innymi Berlin, Londyn czy Dublin. Ja uderzam w Berlin i Antwerpię  😜 😍
A ja złapałam bilety na Accantusa w Krakowie  🏇
ChemiK, ooooo zazdroszczę, zawsze chciałam sie na nich wybrać (Toruń mam najbliżej), ale praca mi krzyżuje plany 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 kwietnia 2018 08:52
Fall Out Boy cudowni  💘 💘 💘 zrobili niesamowite show, szkoda tylko że Joe nie było z nimi. Stałam przy barierkach obok podnoszonej platformy, więc przez chwilę miałam Pete'a na wyciągnięcie ręki  😍
Bischa   TAFC Polska :)
08 kwietnia 2018 01:07
Dzisiaj, a w sumie to już wczoraj, spełniło się moje marzenie 12 letniego dzieciaka 😍
Byłam na koncercie Kelly Family w Łodzi 😅
Jak dotrę do domu i odeśpię i będziecie chcieli to opiszę ☺
A ktoś się wybiera na Guns'n'roses do Chorzowa w lipcu? 🙂
30 Seconds To Mars dali bardzo fajny koncert w Łodzi  😀
Nie jestem ich zagorzałą fanką, więc oceniam koncert obiektywnie na piątkę. Dużo się działo na scenie i na widowni, Jared ma fantastyczny, mocny głos (choć akustyka w Atlas Arenie jest beznadziejna) i dał świetny show, mimo że był tylko z Shannonem, bez Tomo.

Przede mną jeszcze trzeci, po Fall Out Boy i Marsach, koncert w tym roku. Najważniejszy  😀

Edit: dorzucę jeszcze zdjęcie.
A ktoś się wybiera na Guns'n'roses do Chorzowa w lipcu? 🙂


Jeżeli nie będę musiała poprawiać żadnego egzaminu to może ja  😁 bo 7-8 lipca to moje drugie terminy na studiach. Natomiast nie mam jakiejś turbo potrzeby, bo byłam w Gdańsku. No i Slash wraca z Mylesem Kennedy z nową płytą i trasą, a to dla mnie sto razy lepsze koncerty  😀

Jenyyy, Arcade Fire szaleją w Europie a ja już nie mogę się doczekać moich koncertów. 15 czerwca w Pradze a potem prosto do Budapesztu, bo koncert 17. Ajajaj, niech ten czas szybciej leci.
Podbijam mój ukochany wątek  😅

Byłam wczoraj na Perfect Akustycznie. Jenyyyyy, Markowski to jest tak niesamowity gość, że za każdym razem jak go widzę na żywo to mam naładowane baterie na ful. Rewelacyjny koncert  😍
mam głupie pytanie, więc licze na wyrozumiałość.
Kolezanka 50+ poprosiła mnie o pomoc w odsprzedaży biletu na koncert - jest wybitnie nieinternetowa, więc nie wie gdzie z tym udeżyć.

ja z kolei zupełnie niekoncertowa, ale coś mi sie obiło o uszy że to nielegalne. Google mówi, że tylko sprzedaż za cenę wyższą niż kupno jest niezgodna z prawem.

Czy w takim razie jeśli wystawimy bilet za cenę taką samą lub niższa to nikt się nie czepi? Wolę się upewnić skoro wszystko ma iść z mojego allegro/FB itp 🙂
:kwiatek:
Sprzedaj przez viagogo. Biora spora prowizję, ale to najpewniejszy sposób.
Btw. ludzie bez przerwy sprzedaja bilety za wyższa cene niż nominalna i chyba jeszcze nikogo nie wsadzili  😉

Jestem po moim mini eurotripie za Arcade Fire. Nie mam słów, więc po prostu wrzucę kilka zdjęć  😍 Następny koncert AF w Berlinie w sierpniu, nie mogę się doczekać!

Łupy koncertowe



i kilka zdjęć z Pragi i Budapesztu  🙂


infantil dzięki 🙂
majek   zwykle sobie żartuję
21 czerwca 2018 13:53
Wlasnie zobaczylam, ze w PL znowu wystapi George Clinton i Parliament Funkadelic. Bylam kiedys, to byl najlepszy koncert na jakim bylam w zyciu. Absolutny MUST GO

W Lublinie, za darmoszke.
Idzcie.
Serio
https://www.innebrzmienia.eu/george-clinton-parliament-funkadelic/
Bo Inne Brzmienia w ogóle są warte wybrania się do Lublina. 😀

A następnie 21 lipca warto znowu się tu objawić
http://ck.lublin.pl/wydarzenie/sila-kobiet/
Nosowska / Brodka / Paulina Przybysz / Kayah
Wow, ale ekipa! Aż może uda mi się wreszcie Lublin zobaczyć 😀
mam głupie pytanie, więc licze na wyrozumiałość.
Kolezanka 50+ poprosiła mnie o pomoc w odsprzedaży biletu na koncert - jest wybitnie nieinternetowa, więc nie wie gdzie z tym udeżyć.

ja z kolei zupełnie niekoncertowa, ale coś mi sie obiło o uszy że to nielegalne. Google mówi, że tylko sprzedaż za cenę wyższą niż kupno jest niezgodna z prawem.

Czy w takim razie jeśli wystawimy bilet za cenę taką samą lub niższa to nikt się nie czepi? Wolę się upewnić skoro wszystko ma iść z mojego allegro/FB itp 🙂
:kwiatek:


Ja sprzedawałam przez allegro, właśnie za oficjalną cenę biletu. 
amnestria, no oby!!! 😉
o ja tyle fajnych wydarzeń w Lublinie, akurt jak sobie z niego pojadę🙁 nie podoba mi się to!
majek   zwykle sobie żartuję
22 czerwca 2018 08:06
A mnie kusi zeby isc na Britney Londku.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 sierpnia 2018 08:46
Ktos moze ciśnie na Woodstock? Konkretnie na Judas Priest? :-)
Największy i najwspanialszy koncert już, niestety, za mną!
Koncert Eda Sheerana na Stadionie Narodowym był przecudowny! Nasza fanowska akcja udała się fantastycznie!
Filmik z Instagrama: https://www.instagram.com/p/BmWlBMEHcOJ/?hl=pl

Ed powiedział, że nigdzie fani nie przywitali go tak głośno jak na Narodowym! Powiedział też:. "Wiedziałem, że od pierwszej piosenki będę się czuł tutaj jak w domu"
😍
20. września Ed Sheeran ogłosi kolejną trasę po Europie na 2019 rok. Jeśli to znów będzie Polska, to ja ogłoszę bankructwo  🤣
Slash, Myles Kennedy i Conspiratorsi ogłosili przed chwilą europejską trasę. Ja się wybieram do Mediolanu, Barcelony, Madrytu i Lisbony. I może do Łodzi  🙂 Ktoś z Was może planuje ten polski koncert?
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 września 2018 09:37
Jadę na Panic! At The Disco w Berlinie w marcu  😜 😜 😜
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 października 2018 10:57
Mam do oddania za grosze 2 bilety na koncert 52Dębiec dn 7.11 we Wrocławiu  👿
Za tydzień Within Temptation <3
Właśnie ogłoszono koncert Rammstein 24.07.2019 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Ktoś się wybiera?  👀
Ktoś będzie we Wrocławiu na One Love?
Rod Stewart 21 czerwca w Krakowie  💃
JEZU! Spełniam jedno ze swoich największych marzeń koncertowych! Nie miałam cienia nadziei, że to się kiedykolwiek wydarzy, ale... JADĘ NA CHER  😍 😍 😜 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się