ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach

Dziękuję🙂
Mogę prosić o podrzucenie strony i nr przepisu? By mieć jak się podeprzeć
Art 428 pkt 3.14 Przepisów Ujeżdżenia
Bardzo dziękuję 🙂🌹 Totalnie się zgubiłam w poszukiwaniach 😂
Wiem, że było to tu pytanie, ale chyba tylko o samą sztangę, a co ze śliniankami? Mogę na tym jechac normalnie?
IMG_4665.jpeg IMG_4665.jpeg
flygirl, nie możesz mieć ślinianek o ile nic się nie zmieniło. Zdejmij je po prostu i tyle. Ja to wędzidło użytkuje bez bo nie znoszę ślinianek.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 września 2023 23:16
Robił ktoś teraz instruktora jazdy konnej pzj ?
Mam IRR jazda konna jeszcze za ministerstwa sportu oraz 2 w skokach. Jak to wygląda od strony pzj.
Czy można zarejestrować się w PZJ ale licencję na razie wykupić sobie w swoim związku jeździeckim ?
Na razie planuje starty tylko w swoim rejonie więc nie opłaca mi się licencja PZJ, a też nie chce teraz rejestrować się w swoim związku a potem od nowa w PZJ jak będę chciała jechać coś wyżej/gdzie indziej. Chce ominąć po prostu podwójnej rejestracji o ile się tak da?
Ziuum, nie da się
Albo rejestrujesz się w WZJ albo w PZJ
Jeśli planujesz zawody ogólnopolskie, zarejestruj się w PZJ i wykup licencję ogólnopolską. Można na niej jeździć zawody regionalne. W drugą stronę to nie działa.
Ziuum wydaje mi się albo chcesz wykupić licencje regionalną i jeździć po różnych województwach 🙂 to do tego nie musisz mieć PZJ, masz WZJ i jeździsz po całym kraju w ramach zawodów regionalnych 😉 do zawodów ogólnopolskich potrzebna jest PZJ 🙂
Pierwszy raz ogarniam paszport PZJ dla konia. Skoro wypełniłam wniosek na ich stronie o rejestracje, jedyna informacja dodatkowa była o wysłanie paszportu hodowlanego do nich, to jeszcze coś muszę dołączyć? Na ich stronie są do wygenerowania wnioski o zgłoszenie konia wniosek o czynności rejestracyjne, ale jest to krótsza wersja tego co już wypełniłam w ich "sklepie" gdzie również zapłaciłam. Ogarniał to ktoś ostatnio i powie mi czy wystarczy teraz wysłać sam paszport?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
11 grudnia 2023 17:38
xxagaxx, wysyłasz sam paszport.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
31 grudnia 2023 09:00
Ile czasu czekaliście na wystawienie faktury za przedłużenie licencji szkoleniowca?
Ponownie przesłałam im dokumenty, ale tym razem poprosiłam o potwierdzenie, że dotarły do nich...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 stycznia 2024 11:37
Gdzie sie ubezpieczacie? PZJ skończył współprace z Ergo Hestia i szukam sensownego ubezpieczenia, nie za miliony monet.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 stycznia 2024 12:05
My nadal w pzj . Jest komunikat na stronie, że podjęli współprace z ergo Hestia. A zakończyli chyba z kims innym. Dzwoniłam do pzj i trzeba przez maila pisac bo strony jeszcze nie ma. Chyba że wykupujesz ogólnopolska licencję to wtedy zaznaczasz, że chcesz ubezpieczenie.w tym komunikacie są opcje ubezpieczenia.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 stycznia 2024 12:17
Dzięki, bo właśnie tamta strona nie działała i dostała taki komunikat od ubezpieczyciela.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 stycznia 2024 12:34
Jak będziesz potrzebować maila to pisz ale to tylko przy regionalnej licencji .
domiwa, a wiesz jakie są warunki tego ubezpieczenia? wykupuje tylko region, więc nie wiem jak się ubezpieczyć
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
06 lutego 2024 14:44
Na stronie pzj w aktualnościach masz opisane warianty
Czy jest tu ktoś kto rejestruje się w szj ?
Zawsze byłam w mzj, od tego roku chce się zarejestrować bez przynależności w szj, czy rejestracja jest od razu wykupieniem licencji czy trzeba zapłacić i za rejestrację i za licencje? 🙂
Piaffallo, zawsze było tak, że przy pierwszej rejestracji płaci się rejestrację i licencję, potem już tylko licencję. Nie wiem jak to jest w przypadku zmiany związku, bo w sumie baza jedna -Artemor i tak na logikę, skoro tam widniejesz to już jesteś zarejestrowana. Więc ja bym pewnie policzyła tylko licencję (gdyby to ode mnie zależało 😅😉, ale myślę, że musisz być przygotowana na dwie opłaty.
Mzj ma w koszcie rejestracji licencje temu się płaci tylko rejestrację dlatego pytam kto jest w Śląskim i jak to jest
Piaffallo, no ja jestem w śląskim i jest tak jak napisałam, rejestracja i licencja za pierwszym razem a potem tylko płacisz za licencję.
Aaa okey dzieki 🙂 Źle Cię zrozumiałam 😜
KToś już wykupił licencję regionalną?
Nadal nie można automatycznie wykupić ubezpieczenia?
Dobra widzę, że nic się nie zmieniło.
Czyli trzeba na adres ubezpieczenia napisać? ubezpieczenia@pzj.pl?
Żeby wykupić do licencji ZR?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 lutego 2024 21:27
Ja już wykupiłam . Wczoraj dostałam w końcu certyfikat . A 22.01 wypełniałam formularz
domiwa, ale ZO kupowałaś?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 lutego 2024 23:04
Nie, regionalna u siebie w związku .
domiwa, ale pisałaś email o ubezpieczenie na ten adres co ja podałam wyżej? w sensie PZJ
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 lutego 2024 00:09
Jest specjalny link z gotowym formularzem . Napisz mi pw to jutro podeślę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się